Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietobójczyni

Zdrowe odchudzanie / MŻ - START

Polecane posty

to smacznej kawusi, bo ja juz w pracy na posterunku a waga rano jak wczoraj wiec moja załamka była mam nadzieje przedwczesna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 hej powiedz jaką to kawkę pijesz ja niestety tez siedzę w pracy i pije ale z mleczkiem i łyżeczką cukru:( nie umiem innej się nauczyć pić:( ale wczorajszy dzień zakończyłam sukcesem:) byłam na aerobiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez taką pije i sie nie przekmuje, bo cos z zycia musze miec, a poza tym po kawce zawsze lece do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero wstałam,wzięłam lkarnitynke za 2h muszę ją wyćwiczyć,za pół godz,śniadanko,niewiem co zjeść może owsiankę, idę dziecku zrobić śniadanko,i sie ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero wstałam,wzięłam lkarnitynke za 2h muszę ją wyćwiczyć,za pół godz,śniadanko,niewiem co zjeść może owsiankę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie o poranku:)-ja juz po sniadaniu-2 kromki chleba z twarozkiem, szczypiorkiem i rzodkiewka. Schlange---bo orbitrek i rowerek angazuje inne miesnie do pracy i w inny sposob:)-na orbitreku i rowerku nie obciazasz tak mocno stawow, a przy biegu uderzasz stopami o podloze i stawy pracuja na maxa-mnie tez zawsze bieganie bardzo meczylo, a orbitrek oprocz splywajacego potu nie przyprawia mnie o zadyszke;) Ja dzis szykuje sie na orbitreka-jak co dzien:) Milego dnia babki, duzo usmiechu i przede wszystkim motywacji do dzialania:)pozdrowienia z Podlasia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki jeszcze godzinka i zjem sobie coś w pracy:) już nie mogę się doczekać czekam na jakieś efekty :) w przyszłym tygodniu pierwsza przymiarka sukni ślubnej, wiec muszę się jeszcze trochę pokatować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze któras z was sie orientuje co zatrzymuje wode w organizmie( oprócz wiadomych dni)? bo mam takie wrazenie. po mineralnej, herbacie, kawie czuje sie jak balonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, staram sie duzo nie solic, ale wczoraj mąż gotował ziemniaki i były bardzo przesolone( wygotowane) a pare zjadłam. moze to z tego? albo z kawy, ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markoka
Dzien dobry! :) Ja juz jestem po kawie z mlekiem, wlasnie koncze sniadanie-owsianke z bananem. U mnie dzis pada,az sie nic nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyzej to ja, nawet nie zauwazylam ze zle nick wpisalam :O chyba ta pogoda tak na mnie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARKOFKA, JA JUZ DRUGĄ kawusie bede pic, ale dzionek witam duzo wczesniej:) a po sniadanku to juz sladu nie ma i za obiadkiem by człoweik sie rozglądnął. ale witaj w ten pochmurny dzionek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki aj właśnie zjadłam sobie w pracy bardzo pożywne jedzonko:) 2 jajeczka na twardo i pomidorek :) jestem pełna:) i do 5 mam z głowy jedzenie a o piątej domowy obiad = kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Macie zdrowie moje panie, jak wy z tą kawą wytrzymujecie? mnie na sam zapach kawy odrzuca. Za to fusy z kawy są dobre przy peelingu ciała :) Nalatałam się dzisiaj po mieście w poszukiwaniu prezentu dla przyjaciela, przez co odciski się powiększyły i teraz całkiem łazic nie moge :o wrrrr narazie zjedzone śniadanie: płatki fitness z mlekiem 0,5% II śniadanie: bułeczka ziarnista z pasztetem sojowym Ktoś tu pytał o jajka, znalazłam takie coś, może się przyda http://www.odzywianie.info.pl/Jajka-ciekawostki-i-wartosci-odzywcze.html Czuje się tak sobie, jestem w szoku cały czas, ze daje rade i zacięcie odmawiam coli (od której jestem uzależniona), mrożonej herbaty, paluszków normalnie jakbym miała klapki na oczach i tylko jeden cel, nic mnie nie rusza, żadne słodycze i przegryzacze, to całkiem do mnie niepodobne i każdy puka się w czółko, ale to chyba dobrze, byle mnie to zaparcie się nie puściło, z drugiej strony pogoda mnie dziś przytłoczyła i mam ochotę zapaść się w pościel i nigdy z niej nie wyjść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETKO, JA PIJE ROZPUSZCZALNA Z MLEKIEM I PÓŁ ŁYŻECZkI CUKRU. w małej filizance. lubie ogólnie ten rytuał picia kawy. a my juz tu dopilnujemy, zeby ci to zaparcie nie pusciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś tu mówil o zaparciach????? jeśli tak to ja mam taki swój sposób :) kupić błonnik i jeść albo duża ilość jogurtów a jak to nie pomaga to znam inny bardzo radykalny sposób ale to nie czas ani miejsce na takie opowieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyneczki!!! Mój dzionek dziś rozpoczoł się bardzo stresująco (miałam pierwszą jazdę na kursie na prawko ) no i śniadanko nie za bardzo chciało mi wejść,ale trochę wmusiłam. Potem na pieszko poleciałam na solarium,a mam kawałek do centrum miasta. Teraz już jestem po obiadku-jakaś tam marna zupka warzywna bez zabielaczy :) Kawkę to też uwielbiam pić- rozpuszczalną z mleczkiem i 1 słodzik do tego. A najlepiej mi smakuje kawka po śniadanku w połączeniu z papierochem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! no i zapomniałam wspomnieć o najważniejszym.... Moja waga dziś rano wskazywała 95,5 kilograma!!!! Jupiiii,jestem szczęśliwa ;) A jak będę wazyła 75 to będę bardzo,bardzo,bardzo szczęśliwa :) Przedemną jeszcze 20,5 kilo,już coraz bliżej. Za mną już 13,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) dziś znów 4h u lekarza tym razem z córcia (powiększony migdal zapalenie gardła i ucho już sie robi) normalnie stale coś i gorączkuje mi od niedzieli!!masakra jakaś! wyczytałam gdzieś tu na necie ze moja najlepsza waga to miedzy 59 a 74 :) jejku jak bym chciała mieć te 74 już hehe damy rade dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam objadek za sobą 1 szkl.pomidorowej z makaronem,a przed objadkiem 80min na stacjonarnym,chyba jeszcze wsiąde bo nie mam co robić,tylko nie chce mi się myć drugi raz dzisiaj włosów,bo po każdej jeżdzie mam dosłownie mokre i muszę je myć jak tak juz mówimy o wadze to ja już bym cciała mieć te 70kg,to już by było z górki kiedyś jużż pisałam że moja mam na mż schudła od listopada do marca ok 25kg,bez żadnych ćwiczeń,skoro ona mogła w wieku 60 lat to dlaczego ma nam się nie udać.prawda? aa mój rodzinny lekarz mi powiedział że dobrze jest rano wypić na czczo wapno z łyżeczką miodu,nie wiem czy działą bo nie próbowałam,a może któraś z was już testowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnieeeeeeeee
bez zadnych cwiczen ? szok a co jadla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooooomocy:(((((
im wiecej sie wazy tym szybciej sie chudnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to co pisze Mercedes to prawda moje dwie znajome właśnie sie tak odchudzały że jadły wszystko ale po trochu i dużo schudły no ale słodyczą powiedziały STOP :) ja tez właśnie jem wszystkiego po trochu i słodkiego wcale i do tego skacze na skakance to też myślę ze kg mi polecą tak jak tym Moim znajomym :) dopiero 2gi tydzień mojej diety a ja już czuje sie lżejsza bo sie tak nie opycham słodkim tylko jem z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wapno + miód na zaparcia tak? na mnie woda na czczo nie działa i tez mam z tym problem chociaż biorę błonnik z Herbalife :P odkąd pamiętam to mam z tym problem w ciąży to 2tyg nie byłam w ubikacji no po prostu nie mogłam i koniec to było straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×