Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietobójczyni

Zdrowe odchudzanie / MŻ - START

Polecane posty

Ja już po śniadanku 1jajko i 2kromki chleba z dodatkami :) na obiad zupa warzywna wiec luzik wczoraj nie skakałam na skakance bo mnie kostka lewa boli chyba za bardzo obciążona! trzeba schuść a nie zgrubść :P:P miłego dnia laski :) ja tu co chwile zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć skarby:) ale wy macie zdrowie, cwiczyć co rusz:) a ja wczoraj pojechałam po bandzie:) zjadłam 2 banany i chyba z 20 dkg ciastek :( Boże jakie mam wyrzuty sumienia:( :( Jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny :) Bogna nie załamuj się tylko przyj do przodu! Nie ma, że boli, raz się zdarzyło wielkie tam rzeczy :) zjedzone śniadanie: 2 kromki razowe z serkiem wiejskim II śniadanie: pomarańczka na obiad jeszcze nie wiem ale prawdopodobnie sałata zielona, pomidor, cebula, oliwa z oliwek plus sos włoski na kolacje chciałabym tuńczyka tylko nie mam pomysłu na sałatkę :( Wieczorem zapowiada się babski wieczór więc chyba dziabne sobie winko wytrawne, żeby nie było, ze mi całkowicie odbiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyneczki!!! U mnie jest spory zapierdziel z lekcjami prawa jazdy bo robie w tempie ekspresowym i tak troszeczkę czuję,że Was zaniedbałam,ale mam nadzieję,że się nie gniewacie ;) Dzis moja waga wskazała 95 kilogramów :) Bardzo się z tego cieszę i po porannym ważeniu mam jeszcze większą ochotę powalczyć z moimi szanownymi fałdkami. Mojego męża zaprzęgłam do obowiązków domowych i teraz on kąpie dziewczynki i daje im kolacje. Wtedy ja mogę pośmigać na rowerku :) Kochany jest i dlatego zasługuje na szczuplejszą i zadbaną żonkę. Wszyscy znajomi z którymi nie widziałam się od nowego roku są pod wrażeniem braku moich 14 kilogramów :) Buziaczki moje kochane i walczymy dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogna oj oj to ok 500kal, ale ja też wczoraj się skusiłam na grzech,ale dzisiaj powiedziałam nie ,i muszę się tego trzymać i ty też,obiecaj,bo w ten sposób jak teraz robimy nie dojdziemy do celu bogna obiecaj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka, ja do tunczyka dodaje cebulke drobno siekaną, kukurydze z puszki, troszke majonezu:( i sałatka gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrdę, jestem w pracy do 16 i cos zaczyna mnie ssac, a w szufladzie lezy pyszna czekolada, którą kolega mnie obdarował za małą przysługę. mam jeszcze jogurta , ale czy zapełni moje poczucie głoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja,w ogóle nie wasz się tknąć czekolady,chyba że na podwieczorek 3 kosteczki to tylko ok.100kal,na podwieczorek taka kalorycznoiść dozwolona kaja kup sobie płatki owsiane alebo błonnik w paczuszkach,wymiszaj z jogurtem nat,zobaczysz jak cię zasyci tak w ogóle to dozwolona ilość słodyczy w naszym dziennym menu to 10 %naszego dziennego zapotrzebowania np.dieta 1000kal,to dozwolone 100kal na słodycze ja na objadek zjadłam kubek rosołu z nakaronem nie wiem czemu ale nie jem zup w talerzach tylko w kubku lub w szklance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście może piosenke GABLIELLI CILIMIN ,,ON A MISSSION wiecie co jak słucam tej piosenki to aż mnie podnosi na duchu żeby walczyć tym bardziej że ona śpiewa że jest kobietą która ma misję,a reszta musi zejść jej z drogi,my także mamy misję do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie ten peeling z kawy,super sprawa z wyjątkiem że wyglądałam jak dzika świnka z lasu,aa ja dodałam olejek migdałowy do ciast,następnym razem dodam wanilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercedes czym rozcierałaś ten peeling ręka czy gąbką jakąś?Ja narazie zbieram fusy dziś sobie szczele też wieczorkiem jak dzieci pójdą spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje że za tydzień w piątek osiągnę 1szy cel czyli 90kg bardzoooo tego pragnę Moja Mamcia przyjeżdża w piątek właśnie i chce sie pochwalić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogólnie to mi sie nie chce jeść wcale wieczorami to chyba dobrze no jedynie to ta bułka słodka ostatnio,ale to wybaczalne (chyba) :P gdzie sie wszystkie podziały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianna, weekend sie zbliza, to bedą tu pustki. ja w piatki jestem padnieta.czekoladka sie skusiłam, a reszte oddałam dzieciakom. wpadłam na genialny pomysł. uwielbiam warzywka na patelnie i dzisiaj dałam troche tłuszczu i podlałam wodą. poddusiły sie super. ide troche na rowerek stacjonarny, bo moja kondycja woła o pomste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mercedes---te peeling robiłaś na całym ciele czy tylko od pasa w dół czy jak?I jak rozcierałaś?ręką czy gąbką?uśpie dzieciaczki i też lece sie wypilingować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozcierałam ręką i na całym ciele,bo się spieszyłam,ale ręką jest ok ja muszę już spadać,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliana, dziewczyn nie ma bo smigają na rowerkach, akakankach itp.:) a ja oglądam remember me z pattinsonem.bujnełam sie wnim jak oglądnełam zmierzch, choc zawsze sie dziwiłam co w nim jest. i przy okazji wskakuje na pare minut na stepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj naprawdę wspaniały słoneczny dzień, piątek --> weekend, diety się trzymam no może tylko niewyspana jestem. dzisiaj wróciłam dopiero o 22 wiec biegać nie idę. ale jutro rano na pewno:) Dzisiaj tez sobie zrobię peeling, a później do łóżka i książkę poczytam. mersedes mam to samo. zazwyczaj jem zupę w kubku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki Moje a ja mam cel żeby schudnąć :)Moja Siostra zaprosiła mnie i dzieci 10 lipca do siebie a że mieszka w Olsztynie i nie widzimy sie często (ostatni ram 1listopada) to muszę pokazać wszystkim że potrafię zadbać o siebie i schudnąć :) Nie mówię że będę ważyć 70kg w lipcu ale chociaż żeby waga pokazała 7..z przodu :):) Wiem że Siostra czyta ten topik bo podałam Jej linka wiec pozdrawiam Cie Siostrzyczko 👄 Ona wierzy we mnie i wiem że dam radę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna na pewno dasz rade! do lipca jeszcze 2 miesiące. Ja też dostałam zaproszenie od rodziny niemieckiej, u której byłam jako Au pair:) zapraszają mnie już od października odkąd wróciłam do domu:) po za tym w połowie maja również wyjeżdżam do Niemiec i zostanę tam do połowy września. W sumie będę niedaleko więc na pewno ich odwiedzę, ale może w sierpniu jak już co nieco zrzucę. a peeling kawowy był świetny i całe mieszkanie pachnie kawą:) Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×