Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietobójczyni

Zdrowe odchudzanie / MŻ - START

Polecane posty

dziewczyny pochudłyście?czy topik upada ja to mam pecha jak się decyduje na topik to zawsze upada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki,ja mam chwilowe zalamanie chyba od wczoraj podjadam cukierki czekoladowe ani wczoraj nie cwiczylam i kurka znowu mam te dni ze watpie w zgubienie tego cholernego brzucha mam nadzieje ze to chwilowe rozterki i ze jutro z nowym dniem nowy duch we mnie wstapi:)mersedes a jak twoja mama tyle schudla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja odchodze z tematu ale bede zagladac co jakis czas jak wam wszystkim idzie, oczywiscie dalej sie odchudzam i bede do poki nie osiagne swojego celu, to wam obiecuje, następnym razem jak tu wpadne to bedzie kilka kg mniej u mnie i mam nadzieje ze u was tez :) Trzymajcie się cieplo i walczcie, ja w WAS wierzę i trzymam mocno kciuki, dziękuje za wszystko, buziaki 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika tylko mniej jadła,i zero ćwiczeń,ona sama nie wierzy że tyle jej ubyło ja właśnie po ćwiczonkach kika jutro ci przejdzie załam ka wiem to po sobie,nieraz mam ochotę rzucić całą dietę w cholerę,ale poddać się jest łatwo a konsekwencje są jakie są a ja dzisiaj córce upiekłam bezy,pyszne,chrupiące,na jedną się skusiłam,podobno 1 bez to 100kal,ale właśnie spaliłam 1000kal i nie mam wyrzutów sumienia,na kolacje omlecić sobie znowu zafunduje a mojemu mężusiowi upiekłam murzynka,ale si,ę na niego napewno nie skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam załamkę - pierwszą po basenie! Byłam tak głodna, że mogłabym wszystko zjeść!!! A wczoraj też mnie nie ominęło... może to dlatego, że zbliża mi się @. Ale nie dałam się! Nie wiem, czy wiecie, ale od dwóch dni jestem na nowej diecie 1300kcal (mogę też przesłać na maila, jak któraś chce). Wcześniej przez 3 tygodnie byłam na 1400kcal i szczerze mówiąc, już mi się jadłospis nudził. Więc dostałam nieco inne rzeczy do zjedzenia. Wczoraj zrobiłam sobie obiad na dziś i nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała. Wyglądało dziwinie, ale smakowało pyyyyyysznie! Podam Wam przepis - tylko nie zniechęcajcie się tym przepisem, smakuje naprawdę świetnie i nie jest drogie! Składniki: 1 ząbek czosnku, 1/2 puszki tuńczyka w oleju, 100ml śmietany 12%, 100g makaronu. Olej z tuńczyka podgrzać, wrzucić rozgnieciony czosnek, smażyć przez chwilkę. Dodać tuńczyka, podsmażyć, dodać śmietanę. Ugotować makaron i połączyć składniki. Przyprawić wedle gustu. POLECAM! Od razu odchodzi ochota na wszystkie fast-foody! Raz w tygodniu takie danie i zero odstępstw od diety ;) Buziaki kochane! I nie uciekacie proszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie waga z dnia na dzień spada,nie jem po 18.00,a jak już to omlet z dwóch jaj,plasterkiem sera,ogórkiem i papryką,jest tak duży że nie dam rady zjeść,aha i zmieniłam godziny ćwiczeń,teraz nie ćwicze rano tylko popołudniu ok 16.00,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wierne towrzyszki:):) melduje się przy kawce:):) Dietobójczyni czemu odchodzisz?? Mam nadzieję że topic się nie ropadnie bo mi tu dobrze i dziękuję Wam za wsparcie dziś się podniosłam z porażki zupę mam na obiad więc nie ma cudowania:):) Dziś też siłownia bo trochę ja zaniedbałam i rowerek też:):) Wczoraj znalazłam fajną sukienkę rozmiar 42 a tak to w tych sklepach to jakaś dyskryminacja nawet rozmiaru 40 nie mieli a co dopiero większego :( Kupiłam też fajną koszulę z krótkim rękawem trochę przyciasną ale mam zamiar przecież schudnąć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mersedes tak trzymaj:):) Passionatka muszę wypróbować ten twój przepis:):) ja lubię makaron z chudym serem białym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mersedes - pięknie, że chudniesz! Ja bdybym od 18 nic nie jadła, to bym z głodu umarła! Ja jem kolację ok. 20 a jak o 23 idę spać, to czuję, że głodna jestem. W ogóle ta moja dieta dziwna jest - raz jem mało, raz więcej (taki mam jadłospis), a po 3h równo, jak na zawołanie, zaczyna mi burczeć w brzuchu! Nigdy tak nie miałam i nigdy nie jadłam 5 posiłków w ciągu dnia. Zawsze jadałam duże śniadanie i do 17 nic. A jak widać, to był błąd! :) Też tak macie z tym burczeniem po trzech godzinach? Zuźkaaa - nic tak nie motywuje jak wbicie się w mniejszy rozmiar :) Ja co prawda na zakupach nie byłam, ale wczoraj zmieściłam się w spodenki letnie do kolan (białe, nierozciągliwe), w których nie chodziłam w zeszłe lato! Nawet na tyłek mi nie chciały wejść ;) Mój N. jak mnie zobaczył, to mnie aż uściskał (może też przez to, że była 23 a ja skakałam jak oszalała - biedni sąsiedzi) ;) W ogóle niby mówił, że mam cudowne cialko, ze nie potrzebuję chudnąć, a teraz to dosłownie pożera mnie wzrokiem! I co po chwilę mówi że ładnie wyglądam albo że ma na mnie ochotę ;) Wcześniej było ok, ale tak często mi tego nie mówił :) Czyż to nie jest pięknie? :) I tak najbardziej zmotywowało mnie to forum - może nie zawsze pisałam, ale zawsze byłam z wpisami na bieżąco :) I motywujecie mnie nadal kochane babeczki :) Dzięki wielkie ;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonatka ty jesz zupełnie inaczej jak ja i fajnie ci waga spada:) tak naprawdę to ten ponad kilogram udało mi się zgubić w 3dni,a na dodatek woda nie zatrzymała mi sie bo dziś mam 1 dzień niedyspozycji:) nie no forum nie może się rozpaść mój mąż dzisiaj rząda na obiadek skrzydełak w panierce kfc mam nadzieję że się nie skuszę,tym bardziej że on przyjeżdża z pracy o 19.00 aha jak któraś z was cce to podaję przepis na panierkę kfc skrzydełka ,surowe bąż pierś doprawić przyprawami mąkę wymieszać z przyprawami jak lubicie,pikantnie skrzydełka wymieszać w mąće,potem w jajku,w mące na 3 sekundy do wody/tak do wody ja wkładam na durszlak i zamaczam w misce/wyjmuję spowrotem do mąki i na gorący głęboki tłuszcz,skrzydełka napewno się upieką ponieważ w takiej panierce mięso dużej sie piecze niż w bułce na 1 zawsze sie skuszę,ale nie dzisiaj jakby to było w godz południowych to tak ale na kolacje nie,i ta panierka nie wpija tłuszczu jak bułka tarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przepis podałam jakbyście chciały dogodzić swoim lubym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mersedes - super przepis, aż w brzuszku zaburczało :) A obiadek mam dopiero o 14 hihi :) Myślę, że jak bez panierki zjesz, to nic złego Ci się nie stanie :) Chociaż wiem, jak to jest zjeść bez panierki :/ w tej swojej diecie mam schabowego raz w tygodniu - bo jadę do rodziców zawsze w niedzielę i nie wyobrażam sobie, że jadę ze swoim żarciem. Mam schabowego, ale bez panierki. A i tak ostatnio zjadłam, pomyślałam sobie - a co tam! Najwyżej nie zjem kolacji :) Był pyszny, więc wcale Ci się nie zdziwię, jak zjesz z i nie będziesz miała wyrzutów sumienia ;) tylko pamiętaj - nie daj się zwieść i po skrzydełku spowrotem na dietkę! :) Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Strasznie dlugo mnie nie bylo :( troche zalatana jestem ostatnio. Z dieta u mnie roznie,raz lepiej raz gorzej z przewaga tego drugiego,nie mialam zbytnio czasu o niej myslec.... Zakupilam ostatnio therm line II zobaczymy czy dziala. No i staram sie przejsc na diete 1000 kcal,stopniowo zmniejszam dawke. Dzis pochlonelam czekolade mleczna z zurawina i muesli-cala!!!!! bede musiala to odpokutowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonatka,tak masz rację wiadomo po 1 skrzydełku nic nie bedzie gorzej jakbym zjadła ich z 4 to już by była przesada,w końcu to dieta mż a propo skrzydełek ja je jeszcze na pół przekrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markofka - Therm Line II to jedno wielkie oszustwo! Zakupiłam to jako "cudowne tabletki na odchudzanie" jakiś rok temu. Dostałam mniejsze opakowanie - zamiast 60 kapsułek było 30. Postraszylam ich policją i łaskawie dosłali. Ale Ty mogłaś nabyć w inny sposób, dlatego powiem CI, że efektów było zero. A nawet przytyłam, bo strasznie jeść mi się po nich chciało i mimo że starałam się ograniczać, to i tak cośtam podjadałam. Szkoda kasy! Lepiej wydać na dietetyka lub zdrową żywność :) Ja wiem, że pewnie większość lasek z powodzeniem odchudza się na własnych jadłospisach. Ja jednak wydałam siano i nie będe żałować! Niby znałam te zasady odżywiania, ale bez tego kopa, który daje wizyta, ważenie, mierzenie itp. i bez gotowego jadłospisu było mi cholernie ciężko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passionatka-dzieki za rady! Ja kupilam w aptece, narazie jakis wiekszych rewelacji nie widze ale biore dopiero 5 dzien. Zezre do konca,jak nie bedzie efektow to kolejnego opakowania nie kupie. Jedyne plusy jakie do tej pory zauwazylam- mam wiecej energii i nareszcie chce mi sie cos robic,bo ostatnio przy tych deszczowych pogodach to masakra ze mna byla :/ no i dodatkowy plus-nie jest mi nareszcie zimno,mam cieple lapki bo ja straszny zmarzluch jestem. Nie wiem czy jem po tym wiecej czy nie-w sumie nie widze roznicy. Kurcze niby wiosna jest,ciepelko i w ogole ale ja sie nie moge zmobilizowac zeby sie zabrac za siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zgubę:):) Ja już po siłowni i po 47 minutowej jeździe na rowerze z dietą ok na kolacje zjadłam 1/3 dużego jogurtu o smaku pieczonego jabłka czy jakoś tak:) i jabłko. Teraz to już mi tylko woda zostaje. Coś ta pogoda taka niezdecydowana raz deszcz a raz słońce wrrr ciekawe kiedy będzie lato??:):) Miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie biorę cla z zieloną herbatą i lkarnityną ale też nie widzę różnicy skończe opakowanie i zastanowie się czy wydawać na to kasę:) Cieszy mnie to że się nie poddajecie:) jeszcze długa droga przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chudziny! dawno tu nie zaglądałam ale to z braku czasu :) obiecuje poprawę :P u mnie wczoraj był miesiąc odchudzania i było równe 7kg mniej! :) chyba jest sie czym pochwalić hehe jeszcze tu zajrzę dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja dziś zakupiłam Thermo speed exteme z firmy olimp jest to na spalanie tłuszczu przy wysiłku i od dziś wracam do skakanki nawet jak kostka będzie boleć to sie nie poddaje bo te tabletki działają tylo przy wysiłku :) zobaczymy rezultaty po miesiącu a tabletki takie duże że ciężko połknąć!pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie 3 dni byly ok ale dzisiaj zjadlam loda (1 kulke) bulke pizza i zelki ale jutro powrot. jutro napisze wiecej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) właśnie zjadłam twarożek z połową pomidora i 3 rzodkiewkami i kromką chleba pojadłam strasznie :) a teraz popijam herbatką:):) Piszcie ładnie swoje menu bo ja już nie mam pomysłu co tu zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Moje menu na dziś: Śn: pięć łyżek musli z rodzynkami i orzechami+jogurt z owocami leśnymi - MNIAM ;) Zjadłam o 6.30 i do 10.30 nie będe głodna! II Śn: Sok wielowarzywny 330ml (butelka jak od kubusia) Ob: Będzie sałatka z kurczakiem (filet w kawałkach usmażony na 1 łyżce oleju+pomidor+ogórek+sałata+pół woreczka ryżu brązowego) - pycha! Podw: suszone figi (4) Kol: sałatka owocowa - pół melona+kiwi+jabłko Buziaki laseczki ;) I powodzenia! Ja nadal nie mam wagi, więc nie wiem czy w ogóle schudłam... Nic nie czuję, abym miała mniej, więc może dobrze nawet, że się nie ważę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionatka a to teraz w okey rtv jest likwidacja ja tam kupiłam swoją wagę za ok 30 zł elektryczną i służy mi już długo:):) Lilianna ja mam z olimp to przesyłam linka:) http://www.allegro.pl/item1021531731_olimp_cla_z_zielona_herbata_wys_0_zl.html a to twoje to jest to??????????? http://www.allegro.pl/item1022301978_olimp_thermo_speed_extreme_60_kap_wysylka_0_00.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Ja juz po sniadanku-4 wafle ryzowe i 2 lyzki salatki z kurczakiem i slonecznikiem. Na obiad ugotowalam zupe wiosenna co prawda zaprawiana smietana (bo inaczej nie przelkne) ale na samym rosolku wiec nie tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam laseczki,ja juz tez po sniadanku nawet obfitym bym powiedziala bo zjadlam sobie salatke z majonezem i z makaronu nadodatek raz to nie zawsze:)cwiczonka wieczorem teraz robie,pasjonatka ja tez mam thermo speed extreme biore 2 miesiac i jak narazie rezultatu nie widze zobaczymy co dalej szczerze to naprawde jetem zniechecona ale odzywiam sie dalej tak samo no i cwicze wiec moze sie wkoncu cos ruszy:)ale postanowilam odzucic calkowicie slodkie i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×