Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietobójczyni

Zdrowe odchudzanie / MŻ - START

Polecane posty

Passionatka gratulacje już trochę kilogramów za Tobą:):) skoro tyle schudłaś to coś tam musi być widać :) na kolację jednak zjadłam jajecznicę z 2 jajek z 3 rzodkiewkami:):) Poćwiczyłam trochę z płytą z gazety:) a teraz nudy przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie waga na razie stoi ale to efekt nie dietowania w weekend.ale od dzisiaj z powrotem wróciłam do diety ćwiczonka mam za sobą dzisiaj 2h,nie chciało mi się ,ale moja 4letnia córcia mówi mamo no dalej wsiadaj na rowerek,bo bedziesz gruba jak nie poćwiczysz i nie pojedziesz nad morze:( wiec chcąc nie chcą wsiadłam i tak się rozćwiczyłam że oprócz rowerka 80min,to jeszcze dodałam aerobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mersedes jakie ty masz wsparcie:):) taki mały trener osobisty:):) U mnie wczoraj było ok z jedzeniem:) Dobija mnie ten deszcz już mam wodę w piwnicy rowy pełne wrrr mogłoby już przestać padać. Zastanawiam się czy jakoś dojadę dziś na siłownię w ogóle ech:( Na razie się nie ważyłam ale myślę że w piątek stanę na wadze. Do cla z zieloną herbatą dorzuciłam therm line zobaczymy co z tego mixa wyjdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka masz racje gdyby nie córcia to pewnie siedziałabym na kanapie zamiast ćwiczyć,takiego miałam lenia ale wczoraj wieczorem miałam taką ochote na słodkie,zjadłam córce troche płatków czekoladowych:)nie wiem czy to zimno tak działa czy co,ale dzisiaj wracam do nie podjadania:) ide napalić w piecyku bo zimno w domku że szok,a gdzie ten piękny maj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja w weekend sobie pozwolilam na serniczka:)no ale sama pieklam to nie ma sie co dziwic,mam problem z odstawieniem owocow:(a pozatym jakos daje rade teraz mam @wiec nie cwicze,u nas jest tak goraco ze w sloncu nie idzie wysiedziec wiec na pogode nie narzekmy jak sie mi skonczy @to wejde na wage jestem ciekawa czy cos zjechalo ale watpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika zazdroszcze ci tego słońca,do nas ma dotrzec ok czwartku,piątku ciepełko narazie jest 9stopni i leje,osz qwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jednak na siłownie nie pojechałam szkoły pozamykali most nieprzejezdny wrrr tylko siedzenie w domu mi pozostało. Ale przynajmniej trochę nadrobie zaległości z nauką bo sesja się zbliża coś głodna cały czas chodzę może po tym therm line ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kka33
Laski przesylam Wam troche słonca:) a moze Wy sie wypowiecie na temat tycia po owocach czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika z tego co ja wiem to owoce powinno się jeść tylko do południa,bo mają w sobie dużo cukru,a warzywa można przez cały dzień,może spróbuj je jeść tylko do godz 12.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj rano salatka z ogorka, pomidora i rzodkiewki kilka winogron i 3 ciasteczka a niedawno zjadlam jeszcze saaltke z jogurtem, ehh musze lepiej komponowac swoje posilki. Passionatka gratulacje! jutro napisze cos wiecej mam nadzieje ze niedlugo odniose sukces, bo mimo jestem juz az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po sniadaniu: salatka dzisiaj sie zwazylam i od poczatku diety schudlam 4 kg malo alezawsze cos musze sie zmobilizowac do cwiczen.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie,ja na sniadanko salatka,potem w biegu jakies slodkie troche owocow a na kolacje o 17 wcielam pierogi z kapusta i grzybami,na wage wejde w piatek bede juz po@ wiec mam nadzieje ze poszlo cos w dol:)a jak nie to trudno i zyje sie dalej ale od rana jutro orbitrek a pozniej bede wytapiala tluszcz na slonku:)a tak pozatym gdzie was wszystkie wcielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niedawno wróciłam z siłowni ale wciełam parę kawałków placka i potem kromkę z pomidorem ale za to na rowerze jeszcze 40 minut pojechałam żeby to spalić:):) w końcu przestało padać to wybrałam się na tą siłownię a tam takie pustki że stwierdziłam że mogłam w domu poćwiczyć i też by było heh właśnie się zastanawiam czy kupić następny karnet:) Wzięłam się dziś za pisanie pracy i tak mi głownie czas zleciał na tym jutro wyprawa do biblioteki i na zakupy:) A Wam Dziewczyny jak minął dzień pisać mi tu ładnie a z jedzeniem to na śniadanie płatki owsiane z mlekiem, jabłko, kawa z mlekiem, na obiad zupa jarzynowa i kromka chleba:) no i kolacja o której wspominałam wyżej :) Miłej nocki uciekam na serial:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika na kolacje miałaś pierogi ładnie heh ja bym po takiej ciężkostrawnej kolacji chyba nie zasnęła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no wiem ze to lekka kolacja nie byla ale jadlam ja o 17 a szlam spac o 22,podczas @ mam takie zachcianki ale juz mi sie skonczyla wiec dzisiaj na orbitka wracam i trzymam sie diety wzorowo no i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie było mnie kilka dni, ale już jestem i melduję, że nie chudnę! Od ładnych kilku dni waga wskazuje 78kg! Wieczorem około 79... :( No ale myślę sobie: spokojnie! To nie koniec świata! Na youtube znalazłam kilka ćwiczeń (wpisałam aerobic w wyszukiwarkę). Polecam! Można ćwiczyć w domu i dokładnie te partie, które się chce! zuźkaaa - a jaką Ty masz tę płytę? Polecasz może? kika33 - po owocach raczej się nie tyje! Chyba, że jesz 5 bananów dziennie! Ja w tej diecie mam sałatkę owocową: pół melona+poł jabłka+kiwi - pycha! I co najdziwniejsze, mam to na kolację wpisane! Także moim zdaniem nie powinnaś się przejmować. Staraj się nie jeść bananów po południu i będzie ok! Schlange - 4kg to jest dobry wynik! Nie napisałaś w stopce od kiedy stosujesz dietę a nie pamiętam tego z Twoich postów. Najbezpieczniej jest gubić 0,5-1kg tygodniowo - wtedy unikniemy efektu jojo - a o to przecież chodzi! Pozdrawiam Was cieplutko i życzę powodzenia w dalszym gubieniu kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) już po obiedzie pojadłam strasznie udko i surówka :):) a teraz będę odpoczywać wskoczę na rower jeszcze po południu na godzinkę chociaż. A płytę mam z shapea czy jakoś tak się pisze fajna nawet są tam 3 serie po 30 minut jakoś jedna jest z hantlami :) a Jak tam u Was po obiadku już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, może faktycznie zainwestuję w taką płytę :) U mnie na obiadek sałatka: kurczak na łyżeczce oleju+pomidorek mały+pół ogórka+pół małej cebulki - pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie waga delikatnie spadła ale nie dietowałam pasjonatka jak znajde ten link na ściągnięcie płyty to ci prześlę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonatka podaję linka:) polecam te ćwiczenia sa naprawdę super i wszystkie partie ciałą cie bolą ,to znnak że działają aha ja jak ściągałam to żciągałam po kolei i nie mogłam ściągnąć ostatniego,wiec pomiń rozgrzewkę i sciągniij resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne wrzuciłam link a wskoczyła mi razem z nim moja stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonatka daj znać czy pobrałaś ćwiczenia tytuł,,ćwicz i chudnij,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mersedes - dzięki:) ściągnę jak będe w domu - tutaj w pracy stronę chomikuj mam zablokowaną... Na pewno spróbuję tych ćwiczeń! Ostatnio w ogóle po pracy mam ochotę poćwiczyć! Ja we wtorek mam znów ważenie u dietetyczki - jakoś dużo nie schudłam, czasami też grzeszyłam posiłkami spoza diety... W miarę się jednak trzymałam i nadal się trzymam. Mam nadzieję, że będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonatka bedzie ok.a te ćwiczonka polecam,trwają niecałą godzinkę ale sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki,zrobilam sobie przerwe w opalaniu zeby tu kuknac i jakos pusto sie tu robi:(ja rano 40 min na orbitku potem cwiczenia 8 min na brzuch i pupe:)na sniadanko byla owsianka potem banan i jogurt maly activia,wazylam sie dzisiaj i waga nadal w miejscu:(no ale coz walcze dalej,a teraz mykam znowu na sloneczko nie wiem ile jeszcze wytrzymam bo strasznie goraco,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika a spróbuj kolacje zjeść białkową np ,jajka w każdej postaci,na mnie własnie tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×