Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietobójczyni

Zdrowe odchudzanie / MŻ - START

Polecane posty

ja też brałąm termo line,termo speed,i wszystkie co pod ręką i nic ja wczoraj troce sobie pozwoliłam na kolację i nie ćwiczyłąm a mimo to mam 0,5kg mniej niz wczoraj,mój organizm oszalał:) oby tak dale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lkarnitynę w płynie 30000, podobno lkarnityna dopiero działa po 3tyg,nie wiem czy to przypadek że tak mi waga spada czy rzeczywiście lkarnityna działa,teraz leci 4 tydzień jej stosowania i waga leci mimo iż mam okres 2 dzień to woda mi sie nie zatrzymała wrecz przeciwnie codziennie mniej,aha zmieniłam godziny ćwiczeń,teraz ćwicze ok 16.00 może temu waga szybciej leci,bo przedtem ćwiczyłam rano wczoraj na kolacje jedłam 2 skrzydełka w panierce i tak waga pokazuje mniej a się bałam że sie zatrzymie:) ale dzisiaj wracam do diety śniadanko bułka z jajkiem obiad schabowy z kapusta kiszoną ,gotowaną podwieczorek twarożek własnej roboty z jogurtem nat.z ogórkiem i papryką a na kolację tradycyjnie omlecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mersedes - gratulacje! Wspaniale, że tracisz pięknie na wadze - z dnia na dzien:) kika33 - masz rację - raz, to nie zawsze ;) nie ma się co załamywać i zniechęcać. Zobacz, Mersedes też przez 3 tygodnie nei ważyła mniej, a tu niespodzianka! Ruszyło jak z kopyta :) Polecam Ci wraz ze słodyczami odstawić majonez (zamiast tego jogurt naturalny), makaron (zastąpić go brązowym makaronem). Wiem, smakuje inaczej, ale naprawdę idzie się przyzwyczaić... Poza tym raz na jakiś czas można sobie pozwalać na grzeszki :) A może odstaw te tabsy? Jak już wspominałam - ja nawet przytyłam, bo przy podwyższonej temperaturze i spalaniu - bardziej chciało mi się jeść... Markofka - nieco tłuszczu ze śmietany nie zaszkodzi ;) Ważne, żeby to nie była 30% tylko max. 12% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie jesteście złe za te moje pseudo-porady :) Ja po prostu z każdym pytaniem piszę maila do dietetyczki i nie widzę problemu, zeby potem się z Wami nie podzielić :) Z góry przepraszam, jeśli to kogoś uraziło :) W koncu to nasze diety i nasze odchudzanie - każdego z osobna. Każdy sam kształtuje to co je, ile ćwiczy i ile chudnie :) Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty ciesz sie bardzo ze ktos mnie czyta i tym bardziej odpisuje a pozatym jestesmy tu po to zeby sie nawzajem wspierac i sobie doradzac,faktycznie moze odstawie bo czego ja juz nie bralam i nic chociaz nie widze jakiegos zwiekszonego laknienia po tym:)ale kuzi mnie ta l-karnityna o ktorej wspominala mersedes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, super działa - o ile to l-karnityna a nie dieta czy ćwiczenia! :) A to się w aptece kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Pasionatka---tak ja mam to co wysłałaś linka mojej znajomej kolega schudł bardzo dużo bez efektu jojo i biegał tylko przez 2miesiace schudł 20kg zobaczymy jak to będzie w moim przypadku,ale bądźmy dziewczyny dobrej myśli ja bez niczego schudłam 7kg w miesiąc to i tak sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2mc wyjeżdżam do siostry to tak bardzo chcę mieć 7 z przodu!!to tylko 10kg a mam na to 2mieciące :)DAM RADĘ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam lkarnitynę 30000 firmy witalmax ,jak ja kupowałam to była promocja 2butelki w cenie 1 razem 54zł plus przesyłka,inni oferują drożej poczytałąm sobie w necie że jest jedna z najlepszych i najlepiej przyswajalnych lkarnityna jest zaliczana do witami ale działa pod warunkiem że się cwiczy bo wtedy nasz organizm pobiera energię z tłuszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna1986 - bieganie - fajnie. ja mam za duże cycki, które w czasie biegu obijają mi się o brodę :D a tak serio - nie lubię biegać. Też bym chciała zobaczyć 7 z przodu... Ale nie mam wagi bo mi się zepsuła... Oglądałam w necie, ale ceny od 50 zł wzwyż :( Więc pozostaję we wcale nie błogiej nieświadomości, żyjąc nadzieją, że może to już, a może nie... :) Dasz radę Lilianna :) Wszystkie damy radę :) Jeśli masz tę moją dietę 1400kcal, to powiem CI, że ja na niej przez 3tyg schudłam 5kg (jak w stopce). Teraz mam nieco inną 1300kcal - więcej owoców i nawet makaron jest :) Po kolejnych 3tyg będzie 1200kcal... już się tego boję, bo na tej 1300 to głodna jestem - wczoraj zjadłam nadprogramowo na kolację jedną parówkę :/ A może to też dlatego, że jestem przed @ i jestem wszystkożerna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje linka http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/655/products_name/vitalmax-l-karnityna-30000-liquid-500ml-500-ml-gratis-.html idę farbować włoski na skandynawski bląd,zaliczyłam solarium a wczoraj kupiłam w rosmanie farbę do włosów z promocji za 15,90 dostałam do tego szmpon glis kur gratis a i jeszcze sobie kupię farbę safiry z 30zł jest promocja na 18zł bedzie na pózniej:) a co do biegania ja lubię ale się strasznie męcze,najpierw srzuce kilka kilogramów a potem bedę biegać u mnie przed @jest róznie raz chce mi sie jeść a raz nie np,w tym przypadku w ogóle nie czuje że mam okres ciekawe swoją drogą dlaczego dietobujczyni nas zostawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka33
passionatka majonezu to ja uzywam od swieta a makaronu to ja juz zrezygnowalam juz ponad rok temu chociaz jak gdzies jestem i ktos ma salatke z makaronu to ja jem poprostu:)w sumie to ja juz nie wiem co mam robic no ale zobaczymy moze zacznie spadac tak jak i mersedes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki od samego rana. Od wczoraj jestem załamana :( Zacznijmy od tego, że mój N. wziął mnie na zakupy ("jedziemy po wagę" - chyba nie mógł znieść mojego marudzenia). Kupiliśmy tę wagę, ważę się, a tam więcej przed tygodniem!!!!!! Nie będe pisać ile, bo jestem załamana! No jak to? Przez pierwsze 3 tyg chudłam wzorowo (prawie 5kg mniej) a teraz co? Przecież trzymam się diety! No tak, dostałam @ - to przynajmniej powinno być równo a nie więcej? Ehhh tam ja już nie wiem. Lilianna1986 - Łazarz, choć od lipca przeprowadzam się na Batorego. kika33 - a może faktycznie zasięgnełabyś porady jakiegoś dietetyka? Ja też próbowałam wielu rzeczy i raczej nie chudłam, a tu do zeszłego tygodnia szło gładko. Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma od rana... Tak strasznie tu cicho... Chyba uzależniłam się od odświeżania strony z tym tematem ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja już po śniadaniu lepiej nie mówić co zjadłam jakaś taka chodzę nieprzytomna pewnie przez tą pogodę i brak kawy heh:):) Wczoraj miałam dużo ruchu pochodziłam po sklepach trochę kasy znowu wydałam ale cóż:) Passionatka a ważyłaś sie rano przed śniadaniem? Może tamta waga źle ważyła? zaraz idę kawę robić dziś na obiad kotlet z piersi kurczaka pieczarek szczypiorku itp znalazłam na necie ciekawe czy wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie,ja juz po cwiczonkach ponad godzinnych:)30 min na orbitku,potem na nozki no i cwiczenia 8 min,po wczorajszych wioslach dzisiaj lopatki mnie lupia ale to chyba dobrze,teraz wcianam sniadanko tzn jogurt naturalny z platkami,stanelam na wadze rano i ani grama mniej chyba ja wywale:)zwaze sie dzisiaj na wii ale co zrobie jak sie okaze ze waga wazy dobrze i nadal waze 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonatak mi się wydaje że podczas@ waga może wzrosnąć nawet o 2kg ponieważ woda się zatrzyma ja mam wrażenie ze mi się od wczoraj zatrzymała waże o 300g więcej,no bo jak ćwiczyłam wczoraj wypiłam 2litry wody i nic nie wysiusiałam,a nieraz to co wypiję to potem non stop chodziłam siusiać:) ale dziewczęta cycki do góry:) ja na sniadanko pół bułki pełnoziarnietej trzymajcie się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika skoro trzymasz się diety i ćwiczysz to na pewno spadnie ,a jeżeli nie mimo diety to napewno mieśnie bedą cięższę,bądzmy dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka pochwal sie co zjadłaś?:)ale co tam jeżeli coś strasznego to pamiętaj że im bliżej wieczorka tym lżejsze żarełko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan balan słyszałyście jego piosenkę chico boom czy jakoś tak? super facet nie,uważam że najseksowniejszy na vivie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasionatka ja pochodzę z Jeżyc ale obecnie mieszkam u męża pod turkiem tak tak sery turek nasz duma :P 3-4 razy w roku jestem u mamy bo tam cała rodzina mieszka wywiało mnie tak daleko 160km od mamy hehe a siostra Olsztyn :P do niej to mam daleko ja przy @ ważyłam tyle samo co zawsze ale waga stała w miejscu a teraz mam 1kg mniej czyli jest 89kg może te tabletki na mnie działają oby :) skacze na skakance a 15minut przez skakaniem biorę polopirynę s żeby sie dobrze wypocić :) dziewczyny do lata będziemy jak szczypiorki :P a gdzie sie podziewa założycielka tego topiku?smutno bez niej :( dietobójczyni wracaj do Nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie bede cwiczyć ,jakoś mi sie nie chce:(nie mam weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ech pogoda okropna u mnie leje i leje i tak ma być do środy czyli depresja pogodowa będzie:( Trochę jestem zmęczona po imprezie wróciłam późno i jakoś nic mi się nie chce:( Miłego dnia odezwę się jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzoewczyny, gdzie Wy sie podziewacie? od jutra zamierzam biegac ale nie wiem co z tego wyniknie. dzsiaj zjadlam 4 kostki czekolady, wafelka czekoladowego ( Prince polo xxl) i jednego cukierka czekoladowego. nie wiem dlaczego tyle slodyczy (niedlugo @ a wtedy duzo jem wiec moze) ale ogolnie mowiac diety trzymam, czasami chyba nawet za malo jem: np wczoraj tylko jablko troche gotowanych warzyw i kawalek arbuza, a powinnam jesc 5 posilkow dziennie ale ja w ogole nie jestem glodna jutro postara sie zjesc tych piec posilkow z warzyw i owocow u mnie pogoda niezla, nawet slonce niezle grzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane co tak pusto hmmm??? ja na razie diety nie trzymam jakoś przez tą pogodę to bym tylko czekoladę jadła wrrrrr Muszę się poprawić właśnie oglądnęłam zdjęcia z imprezy porażka totalna twarz jak pączek mam wrrrrrrrrrr:(:(:( dziś już wsiadam na rowerek ech trzeba się doprowadzić do porządku:) Meldować się ładnie:) Menu śn płatki z mlekiem II śn kawa z mlekiem o maślanka z borówkami k to samo co na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja się podziewałam u rodziców :) Wróciłam wczoraj dość poźno, myślałam, że dużo czytania będzie... ale się przeliczyłam :) Ja wczoraj zgrzeszyłam! Nie dość, że schabowego z panierką zjadłam, to jeszcze zjadłam kawałek babki i dwie kostki czekolady nadziewanej. Za to nie zjadłam podwieczorku i kolacji, więc mam nadzieję, że się wyrównało choć trochę... Dziś rano na wadze 78kg... Niby powinnam się cieszyć, ale powiedzcie, dlaczego tak słabo czuję to po ciuchach? W końcu to jest 7kg! I 9 cm mniej w biordach - czy ja wszystko za małe nosiłam, że teraz jest dobre? Ehhh dziwne to bardzo. Póki co - kontynuuję dietkę. Wczoraj minął miesiąc od startu diety. Sama nie spodziewałam się takich rezultatów :) Poza tym u mnie też depresja pogodowa - jakaś masakra, od tygodnia nad Poznaniem ciemno i buro... niczym jesienią a nie wiosną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×