Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

Peter Steele nie żyje....

Polecane posty

najwazniejsze wpisy na smosi zostaly usuniete tuz po katasttofiw smolenku wiec temu nie mozna ich znalezc ktos chce zatuszowac sprawe tak mi sie wydaje tak trzeba ja znalesc tylko teraz szukaj wiatru w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LillyTwentyTwo
aha, no wlasnie. Sama nie wiem jak to traktować... ale teraz uważam,że nie ma sesnu szukania sensacji i tej dziewczyny nawet, bo w zasdzie każdy może sie pod nią podszyć i zacząc tworzyc własne historie dla żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kazdy moze sie podszyc ale nkt na taki pomysl nie wpadl by s styczniu zeby przepowiadac tak okrutna przyszlosc cos musi w tym byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginał jest tylko jeden i łatwo było by ją rozszyfrować , ale dopiero na żywo , bo pisać to może każdy....są ludzie którzy mają wizje...ona ja miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LillyTwentyTwo
Dalej nie rozum sensu kasowania, bo cytat pozostał i dalej topik istniał. Jeśli sprawę czyli tę okrutną prawdę chciano zatuszowac to usuniętoby caly topik i po sprawie, a nie jakies cyrki porobili i teraz wielkie halo-tajemnica, czeski film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to mnie zastanawia czemu najwazniejsze postyu ktore byly kluczowymi zostaly usumniete moze trzeba bylo by jakos naglosnic ta sprawe ale z drugiej strony wtedy mozna by bylo zniszczyc zycie tej dziewczynie a jakos bym tego nie chiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LillyTwentyTwo
No właśnie. Nie wiem o co kaman, w każdym razie albo to rola przypadku, albo faktycznie wizję miewa. Z tym,że ja przeczytałam,ze to był jeden tylko sen, a nie jakieś częstsze bądź regularne sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ściema z tą samosią podobno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma nic do straszenia....dobrze wiecie , że w końcu żarty kiedyś muszą się skończyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który jego tekst najbardziej
was jebnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LillyTwentyTwo
Ale po c szukać i jakiej prawdy??????Co to komu da w ogóle? Nawet jak sobie palneła temat dla żartu i sie sparwdził to co jej ktos zrobi lub jak powstrzyma inne nadchodzace nieszczęscia jesli ma wizje? Bo przeciez nie ma konkretnie napisane, ze stanie się to, to i to i umrze ten i ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który jego tekst najbardziej
Was jebnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wielbicielka toć taki sam link wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Peterze....w tym całym mrocznym stylu oraz zupełnie niepoważnych zachowaniach poza sceną można znaleźć pewien kontrast i za to chyba można go bardzo było cenić...tak naprawdę nikt nie wie jaka była jego prawdziwa twarz , ale zapewne jak każdy, miał dwa oblicza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest na tym forum ktoś kto go słuchał?" Nawet tacy dla których Peter Steele był ulubionym wokalistą a Typi jednym z ulubionych , jeżeli nie ulubionym zespołem. Zadałbym innye pytanie - czy jest ktoś kto - tak jak ja - usłyszał pierwszy raz Typów(i zachwycił się od razu, i pomyślał "mieć płytę tych gości") w ... Teleekspresie? Tak, tak - w teleekspresie. Nie będzie już Typów bez Petera, bez jego kompozycji, bez jego głosu przy którym Ville Valo to falsecik. Bez jego dziwacznej wymowy, bez całujch sę kobiet i c.... na okładkach. Wielka szkoda, everything dies. I niech mi wybaczy zmarły tragicznie prezydent - ale moje serce, po tym jak to przeczytałem - jest dzisiejszego wieczoru zielono-czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tu o jakiś bredniach, przepowiedniach, cholera, umarł Peter, tak chciałam pójść na koncert ToN ;( Miał dopiero 48 lat. Naprawdę szkoda. Coraz mniej dobrych muzyków, dobrej muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×