Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

19shiawase86---->to dobrze że Ty tez tak masz,bałam się że coś nie tak jest. Ja na kontrole nie muszę iść bo ja miałam samoistne poronienie i Pani dr. mówiła ze to się wszystko samo unormuje.A torbiel na pewno się wchłonął:) i wszystko będzie dobrze Vi--->właśnie wszystko co najlepsze przed nami:) Odezwę się do Was Kobietki dopiero po weekendzie teraz mam zjazd na studiach i pewnie nie będę miała czasu. Udanego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naraszcie w domu :) 19shiawase86 --> jestem z lubuskiego... a co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vi i jak wrażenia po podróży? :) odpoczełaś sobie co :) u mnie szaro,mokro i ponuro.... wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy i d**a :/ ide dalej sprzątać. Dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki... gdzie Wy sie podziewacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) a przede mnie nudna niedziela... widze Monia_aa, ze chyba zostalysmy tu same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no chyba :P no nie wiem czy taka ciekawa,na pewno będzie coś ględzić odnośnie ślubu :/ a Ty sama w domku? wyskocz gdzieś z mężem czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem sama... ale jakos tez nie mam pomyslu i weny na wychodzenie... nie lubie niedziel... zawsze sa takie nudne i rozlazle... a co tesciowa sie bardzo w slub wtraca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez tu jestem, ostatnio rzadziej ale jestem. Dzis w nocy jedziemy do polski, a ja nawet nie zaczelam sie jeszcze pakowac :) wszedzie rozpierdziel. aaa a co do owulki to nie wiem w koncu czy mialam ja w tamtym miesiacu czy nie, ale w tym miesiacu na pewno byla. Od trzech dni mam pozytywny test owulacyjny. Niestety staranka byly tylko dzis, wiec sie nie nastawiam na ciaze, ale wazne ze przynajmniej owulka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa najlepsze zyczonka, duzo zdrowkag i slonka, humoru dobrego i zycia bajecznego :) wspanialych wrazen przy spelnianiu marzen :) wszystkiego naj z okazji urodzin :) a u nas dzisiaj pierwszy snieg... a poza tym brzydko i szaro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale tu pustki... pogoda do bani... nic sie nie chce robic...zjadlabym cos dobrego, a najgorsze nie wiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,wpadłam na chwilke z kawką :) u mnie też pada :/ ja mam pysznego torta,wpadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie kus nie kus ;) jakbym miala nie daleko to nic by mnie powstrzymalo ;) nie dosc, ze tort to jeszcze mile towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
monia wszystkiego naj naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nici z tortu... ale za to na kolacje mam pizze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe schudniesz i sama nie bedziesz wiedziala jak i kiedy... ja przed samym slubem nie mialam czasu robic obiadow i wlasciwie ciagle jedlismy fast food'y a i tak schudlam 2 rozmiary ;) a jak idzie zalatwianie spraw ?? juz wszystko macie ustalone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy u mnie tak będzie :/ musze sie troszke postarć :) najważniejsze rzeczy mamy załatwione to jest: księdza,zespól,restauracje,kamerzyste i zdjęcia. a gdzie reszta dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele pisałam z moją przyjaciółka. Ona bierze ślub w tym samym dniu co my i byli u ksiedza wyznaczyć godzine. A on do nich,że może by zrobić dwa śluby na jednej mszy(będzie miał trzy śluby: jeden o 15,potem nasz o 16 i mojej przyjaciółki o 17) :/ niedość,że kasuje kupe kasy to jeszcze z takim czymś wyskakuje. i zamiast rozmawiać z nimi o ślubie to pytał sie co z ich działką (budują sie). Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie reszta dziewczyn ?? ksiadz chyba nie moze zrobic dwoch ceremonii na jednej mszy bez zgody mlodych... u nas w nasz dzien bylo tyle slubow, ze my mielismy slub na 18 i to w kaplicy przykoscielnej, bo w kosciele juz sie nie dalo ;) jednego dnia bylo 8 slubow, 4 w kosciele i 4 w kaplicy :) to juz faktycznie wiekszosc tych grubszych spraw masz zalatwionych :) powoli do przodu, w sumie macie jeszcze sporo czasu... my slub zaczelismy planowac w styczniu, a obyl sie w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że bez naszej zgody nie może no ale bez przesady,3 śluby to nie aż tak dużo :/ wcześniej kupimy sobie obrączki,alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniej bedzie na samym koncu ;) ehh musialabym ogarnac pokoj... ale mi sie nie chce... ciagle mysle o tym, ze gdyby nie glupi doradca finansowy i bank juz bysmy mogli mieszkac u siebie... a tak ciagle czekamy i przez to bark mi checi do robienia czegokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi nie denerwuj sie przez jakiś matołów,nie warto :/ ja mykam na spacer z siostrzeńcem :) będe później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×