Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

vi- no ja nie umiem sie ustosunkowac do Twojej sytuacji:) mam nadzie ze Ci sie wszystko pouklada a corcia bedzie rosla jak na drzdzach:) niki- trzymam kciuki. monia- rzeczywiscie mega pechowy dzien. Ja sie tez dopiero dowiedzialam ze moj nip jest inny niz zawsze:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - wiesz co, ja tez jakos mysle ze to bedzie dziewczynka, ale nie wazne aby bylo zdrowe. Juz jestem zapisana na usg w przyszla srode, dam znac jak tylko bede miala dostep do neta bo nei wiem jak to bedzie w polsce. A ty oczywiscie zawsze opowiadaj nam o swojej Hani. Jeszcze troche i pewnie i ja bede miala te same problemy z karmieniem itd. monia - heh przyzwyczaj sie to tej naszej polskiej rzeczywistosci, jeden wielki burdel wszedzie. Jak wyjechalismy do UK i po roku wrocilismy i poszlismy do banku zlikwidowac konto, a pani do nas ze musimy zaplacic za karte, a my do niej za jaka karte? Ona na to ze zostala nam wyslana nowa karta do bankomatu, a my do niej ze my zadnej nie dostalismy jeszcze, i ta karta bedzie wazna dopiero za miesiac a my teraz likwidujemy konto a i tak musielismy zaplacic za karte ktorej nigdy w zyciu nie uzyjemy hehee, rozbawilo mnie to, no ale. Przyzwyczailam sie juz :) niki - nie mam pojecia co ci powiedziec. Bo jesli jestes w 10 tc no to na usg juz by przeciez pokazalo wszystko, ladny widok, i nie wiem jak mozna by tego nie zobaczyc. Kochana zycze ci zeby wszystko bylo dobrze, z calego serducha, ale poziom bety moze byc duzy a ciazy moze juz nie byc. Kolezanka byla w ciazy kilka miesiecy temu, stracila ciaze, a do tej pory testy jej wychodza pozytywne. A np sprawdzali czy ciaza nie jest poza maciczna albo cos w tym rodzaju? Kochana nie zrozum mnie zle, bo ja ci naprawde zycze i mocno trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku, ale staram sie patrzec na to realistycznie. Bo to naprawde strasznie dziwnie wyglada. Bo z tego co wiem, na podstawie bety w pozniejszych tygodniach nie mozna stwiedzic jaki to tydzien bo rozpietosci sa bardzo duze. Podaje normy: 3-4 tydzień ciąży: 9-130 mlU/ml 4-5 tydzień ciąży: 75-2600 mlU/ml 5-6 tydzień ciąży: 850-20800 mlU/ml 6-7 tydzień ciąży: 4000-100200 mlU/ml 7-12 tydzień ciąży: 11500-289000 mlU/ml 12-16 tydzień ciąży: 18300-137000 mlU/ml 16-29 tydzień ciąży: 1400-53000 mlU/ml 29-41 tydzień ciąży: 940-60000 mlU/ml wiec jak widzisz jesli np wyszlo 20800 jest wynikiem dla 5-6 tygodnia jak i dla 7-12 tygodnia, wiec nie rozumiem na jakiej podstawie ci powiedzieli ze twoja beta jest dla 10 tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki i jak? napisz coś,martwie sie. Anitia masz racje,polska-jeden wielki burdel :o czekamy na wieści po usg:) Vi to nic złego że Hania pije z butelki :)też będzie piękna i zdrowa kobitka:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli mi ze beta jest wysoka i ze zgadza sie co do tygodnia w ktorym jestem nie podali mi wyniku. Rowniez powiedzieli ze usg moze sie mylic i ze czesem sie tak zdaza. ja tez nie rozumie dlaczego ushg moze sie mylic. wedlug nich wedlug usg zarodek nie rozina sie od 5 tygodnia ale za to worek plodoy wyglada na 9ty tydzien a beta wysoka. ja poprostu nie rozumie czemu =wszystko by sie rozwijalo jak zarodek przestal i to 5 tygodni temu. i dlaczego mam dalej szystkie oznaki ciazy i moj brzuch jest taki duzy. mam tyle pytan watpliwosci i zero odpowiedzi mam czekac wponiedzialek mam isc na usg i kolejne badanie krwi. Najdziwniejsze w tym wszystkim ze na usg babka widziala malutka raczke i nic innego dlatego sama sie zdziila bo 5 tygodniowy zarodek nie ma jeszcze raczki?? dlatego to wszystko jest takie dziwne ja mam tylko nadzieje ze ish usg sie naprawde mylilo i bylo niedokladne. i ciaza na 100% nie jest pozamaciczna. Jestem przygotowana na najgorsze (jesli sie wogole da) ale dlaej mam nadzieje ze jakosc jakims cudem bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a moze oni mieli po prostu schrzaniony sprzet i to wszystko./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala nie ma co sie ustosunkowywać do mojej sytuacji, bo nic sie nie dzieje... nie karmie piersia, ale to chyba nie grzech... Hania jest zdrowa i szczesliwa i ladnie rosnie :) w poniedzialek wazyla juz 5 kg :) a teraz lezy kolo mnie w lezaczku, rozmawia z zabawkami i sie usmiecha :) anitia masz racje najwazniejsze zbey bylo zdrowe, ale przeczucia co do plci to swoja droga ;) niki nadal nie wiem co myslec o Tym co sie dzieje... jakos to wszystko nie trzyma sie kupy i dlatego wierze, ze sprzet byl do d... i juz w poniedzialek sie wszystko wyjasni :) monia i co zamowilas juz ta suknie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki jakie to dziwne.... trzymam kciuki żeby było dobrze,że to sprzęt usg sie pomylił... Vi w w sobote jade umowe podpisać,i też na przymiarke obrączek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- mam nadzieje ze sie nie obwiniasz za to ze Hania pije z butli? No przeciez tak czasem jest. Najwazniejsze zeby rosla zdrowo:) niki- kurde, moze rzeczywiscie im sie pochrzanilo. A nie dasz rady gdzies wczesniej na usg pojsc? Moze sie kopsneli? Zycze ci wszystkiego dobrego. Ja w 7t2d wczoraj usg wporzo. nastepne 20.04 w 11tc0dczyli juz sobie genetyczne bede robic. Oby wszystko bylo git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki strasznie dawno nie pisałam ale zawsze zaglądałam.Gratuluje wszystkim którym się udało dzidzie zmajstrować:) Nie pisałam ponieważ przerwałam starania o dzidzie ze względu na zmianę pracy. Od marca znowu zaczęły się staranka.I mam mały problem kilka dni po owulacji zaczęły mnie boleć piersi ( są takie nabrzmiałe)tak jak na okres tyle że bolą już 4 dni, a jak mnie bolą na okres to tylko dzień przed i zaraz przechodzi a okres planowo na 3 kwietnia. Już nie wiem czy iść z tym do lekarza bo może coś poważnego się dzieje, może któraś z Was tak miała. Objaw ciąży to raczej nie jest bo przecież za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to super :) zrób zdjęcia rączek w obrączkach i się tu nam pochwal :) tralalala na poczatku sie obwinialam, zwlaszcza ze teraz jest duzy nacisk na karmienie piersia i ciagle mi sie wydawalo, ze kazdy kto widzi ze daje jej butelke patrzy na mnie jak na wyrodna matke... ale teraz to olalam... moje dziecko jest najedzone, zdrowie i szczesliwe i ja tez :) dzisiaj zaliczylysmy spacer w chuscie :) wszyscy patrzyli na nas jak na ufo ;) ale Hania szczesliwa sobie spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka bolace piersi to nie musi byc nic zlego, zwlaszcza jak bola cale i obie... moze faktycznie sie udalo ;) mnie piersi bolalay od samego poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą obie, ja naczytałam się że to może być rak, guzki, zapalenie. Jak do końca tygodnia nie przestaną to chyba się do lekarza wybiorę bo nie ma co tego lekcewarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka teraz przed @ to piersi bolą mnie 2 tyg wcześniej,a wcześniej tak nie miałam. Bolały,ale pare dni przed,a nie 2 tyg. i bolą mnie tak jak wtedy w ciąży. Vi bardzo Ci pasuje grzywka :) macierzyństwo Ci służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna ja bym poczekala do okresu... jak po nim nie przestana bolec to idz do lekarza... a moze @ wcale nie przyjdzie ;) monia dziedkuje za mile slowa :) no wszyscy mowia, ze mi psauje, chociaz maz przez pierwszy dzien moiwl na mnie rycerzyk ;) ale teraz już sie chyba przyzwyczail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej dziewczynki :)) vi kochana nie martw sie tak naprawde to kazda z nas by chciala miec tak jak ty .. :) czyli pisac o dzidziusiu.. Nikusia nie wiem co powiedziec.. :( jedynie ze napewno sie wszystko ulozy i trzeba wierzyc.. :* miejmy nadzieje ze te usg sie cos pierdzieli bo przeciez badanie wychodzi dobrze.. ;* jak bedziesz cos wiedziala to pisaj ;* u mnie 34 dc.. jestem spokojna i opanowana :D nie wariuje przed @ :D zagladam tutaj ale nie pisze... obiecuje ze sie poprawie ;* anitia ty sie nie denerwuj wszystko bedzie w porzadku ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
vi !! !! !! jaka Twoja Hania sliczna !! :* !!! piekna !! ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal smutek bol i pytanie dlaczego wlasnie ja??? w nocy samo sie wszystko wyjasnilo- najgorsza noc w moim zyciu!!! Jestem juz w domu, nie mam juz sily plakac jestem taka obojetna, nawet nie umie sie zezloscic!!! Jedynie moja corcia pomaga przez to przetrwac wystarczy ze na nia spojze i wiem ze jestem najwieksza szczesciara na swiecie, gdyby nie ona to nie wiem gdzie bym teraz byla!!! Z tego wszystkiego wynikla jedna dobrza rzecz kocham ja jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki tak mi przykro :(:(:(:(:( nie rozumiem tego,dlaczego chcemy mieć dzieci i co? wiecznie jakieś problemy żeby zajść w tą ciąże i ją utrzymać. To niesprawiedliwe:( a te baby które nie chcą są w ciąży.. :(:(:( nie pojeme tego nigdy :(:(:( Niki jestem myślami z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki tak mi przykro... nie wiem co powiedziedziec, bo raczej zadne slowa nie ukoja Twojego bolu... pamietaj ze tu jestesmy jakbys chciala Sobie do kogos popisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
matko.. :( az mnie zatkalo.. :( tak mi przykro :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
dzis bylby 35dc.. @ wlasnie nadeszla przed momentem... hmm.. szkoda.. ;( moze nastepnym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki kochana przykro mi bardzo, wiem co czujesz kochana, jakbys chciala porozmawiac to jestesmy tutaj. dorcia - moze nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem co mam powiedziec. jest mi ciezko wiadomo. moja zlosc zaczyna ze mnie wychodzic ale staram sie ja przekierowac i skkupic sie na mojej wspanialej rodzinie, rmoncie domu. w szpitalu powiedzieli mi ze mam sobie wziac ten tydzien na luzie ale ja nie umie nie moge siedziec i odpoczywac bo zwariuje bo wiem ze bede myslec o tym ciagle. dzis poszlismy do kosciola a tam chrzciny( lepiej byc nie moglo)!! Jeszcze z nikim nie rozmawialam nawet z moja mama nie potraie nie chce juz plakac!!! czuje ze stracilam 5 tygodni mojego zycia moja rodzina na tym stracila jak ja spedzalam cale dnie odpoczywajac i czulam sie zle . jestem wsciekla na mojego gina tyle pytan i tyle rzeczy moglo byc inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki bardo Ci współczuje A ja zrobiłam test tydzień przed spodziewaną @ sure check z porannego moczu wyszła 2 kreska po ok 2 min jest tak samo gruba jak testowa tylko że bledsza, musiałam zrobić test bo dostałam propozycje pracy a granicą a to nie jest lekka praca. Już nie wiem sama co o tym myśleć czy jest ciąża czy jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynka- z tym ci pisalas wczesniej o twoich piersiach i teraz test wydaje mi sie ze ci sie udalo :) jutro zrob bete i bedziesz wiedziec na 100% ( mowia ze jak test pozytywny to raczej sie nie myli, jak by byl negatywny to zawsze jest szansa na pomylke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynka mysle podobnie, ze jestes w ciazy, ze ci sie udalo, gratulacje. Niki - wiem jak jest ciezko, ale uwierz mi, za jakis czas bedzie lepiej, pogodzisz sie z tym co sie stalo. Nie zapomnisz, ale inaczej bedziesz do tego podchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka111992
Hej ! :) Sluchajcie mam problem.. i mam nadzieje ze mi pomozecie :) a wiec mialam 7-dniowa przerwe, 8 dnia powinnam wziac tabletke z nowego opakwoania zrobilam to dopiero 9 dnia razem z ta ktora powinnam wziac 9 dnia, ale stwierdzilam ze jednak je odstawie. juz 3 dzien nie biore tabletek. jakie mam w ogole szanse na dzidzie ? Moge sie juz o nia zaczac starac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz sie starac, jak odstawiasz tabletki to jest wieksza szansa na zajscie od razu, ale musicie sie starac w dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka111992
A skad mam wiedziec kiedy mam plodne a kiedy nie ? Bo po tabletkach wszyskot jest nieregularne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - wiesz troche dziwnie zrobilas.....mozesz sobie zaburzyc gospodarke hormonalna......generalnie jesli do tej pory bralas tabsy regularnie to raczej male szanse na ciaze jesli sex byl przed 7dniowa przerwa, w przerwie raczej nie ma szans na zaplodnienie. Tylko pozostaloby ci brac tabletki znow ale zabezpieczac sie dodatkowo przez pierwszy tydzien. niki- :****** wszystko sie ulozy a zal i zlosc to normalny obiaw...nie tlum tego w sobie, musisz wyrzucic bo sie pochorujesz, wiem co pisze....tez stracilam dziecko. kasiu- trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok, ale nierozsadnie robic test przed spodiewana @, poniewaz jest duza szansa na ciaze tzw biochemiczna. Oczywiscie trzymam mocno kciuki. Gin teraz nic nie zobaczy. Pozostaje ci i tak czekac do terminu, zrobi bete i umowic sie do lekarza z wynikami. Trzymam kciuki zeby bylo ok. I tak tymi piersiami bym sie nie przejmowala bo z organizmem roznie bywa:) rak raczej nie boli, jesli z sutkow nie wydobywa sie plyn to tez nie ma co panikowac. Radze ci teraz sie nie przemeczac i nie dzwigac. vi- chusty sa boskie:) tez bym chciala sprobowac ale ja na zime urodze wiec na wiosne-lato dziecie bedzie juz wieksze:) zobaczymy:) oby wszystko bylo ok:) dorcia- nastepny cykl przed toba. Nie trac nadziei:) trzymam kciuki:) moni- co u ciebie?:) jak przygotowania o slubu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×