Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Vi sto lat sto lat sto lat 🌼 🌼 🌼 ❤️ wszystkiego najlepszego kochana :* :* :* jak samopoczucie? u mnie nic nowego,wczoraj wieczorem wróciliśmy od mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dziekuje :* a samopoczucie ogolnie ok, tylko jakis katar sie przypaletal i teraz jeszcze w dodatku do Hancika tez :/ miejmy nadzieje, ze na katarze sie skonczy. poza tym nie moge sie doczekac 8 maja :) korci mnie zeby zrobic jeszcze jeden test ;) chociaz cycki nadal zachowuja sie jakby miala mi zaraz odpasc tak bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duuuużo zdrówka dla Was :* test możesz zrobić :) potwierdzi tylko to co wcześniej widziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale maz mnie zabije, ze tak co chwile wywalam kase na testy :P cycki bola, okresu nie ma, podbrzusze czasme pobolewa, testy pozytywne - wiec chyba jestem w ciazy :) ehhh no niehc juz bedzie ten 8 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi-a czemu czekasz do 8 maja??? moj mlody za tydzien konczy 6 miechow. Przesypia od 2 miechow cale nocki, rozwija sie spoko:)chce mocno siedziec i unosi dupke bo chetnie juz zmienialby polozenie;) z ranca daje butle na drugie sniadanko kaszke i troszke mlecia na popicie, potem zupka jakas potem butla potem deerek i na kolacje kaszka i mala butla po kapieli:) mlody wazy z 8kg:) dziaselka ma twarde, lapy pcha do buzi ale absolutnie nie zabraniam:)wiem ze w ten sposob sie poznaje:) generalnie fajny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala czekam, bo wtedy mam wizyte. W ciazy z Hania poszlam w 5 tyg i pozniej 2 tyg sie stresowalam czy serduszko zacznie bic, bo zobaczylam tylko pecherzyk. Teraz pojde w 7 tyg i mam nadzieje, ze juz wtedy bede wiedziala, ze wszystko jest dobrze. Wierze w to i nie biore inne opcji pod uwage :) super, ze synek tak pieknie rosnie, silny chlopiec skoro juz mu tak spieszno to akrobacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi wszystkiego naj jesli chodzi o tesciowa to chyba na jej najazd to sie nie da przygotowac :) Rzadko zagladam, bo moj maz w szpitalu od poniedzialku, rosna mu osemki, dwie naraz i tak zapuchl strasznie, i go bolalo, ze po pracy pojechalismy do szpitala i go zostawili, bo stwierdzili ze od tej osemki mu sie cos na dziasle zaczelo robic, i wczoraj w nocy mial operacje, przecieli to, i usuneli obie osemki i dzis juz zadowolony. Ale usuwali mu te osemki laserowo, wiec szybciutko sie powinno wszystko zagoic, ale jest jeszcze na antybiotyku i powiedzieli ze go wypisza najwczesniej w piatek, wiec conajmniej do piatku sama siedze z Alexem. A on maly urwis, przy meblach juz chodzi, nie puszcza sie jeszcze zeby samemu pojsc, tzn wczesniej probowal ale lecial na dupsko wiec teraz przestal :) juz od tygodnia nie jje w nocy, wczesniej juz tez nie jadl, ale po urlopie w polsce i wtracenaich tesciowej zaczal od nowa budzic sie w nocy, ale znowu go juz nauczylam zeby przesypial nocke wiec i ja zaczynam sie wysypiac spowrotem. A i juz sadzam go na nocniczek, rano ladnie robi siusiu a w ciagu dnia to jak go naleci, ale przynajmniej nie zwiewa z nocnika :) vi a o ciaze sie nie martw nie musisz robic testow, jestes na pewno w ciazy a w grudniu urodzi sie braciszek dla Hani ;) myslisz juz o imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia Alex sie pieknie rozwija :) silny chlopiec, szybko zacznie chodzic :) co do imion to chyba juz sa ustalone ;) dziewczynka bedzie Julia (bo tak sie uaprl chlop, skoro ja wybralam imie dla Hani) Magdalena, a chlopiec Michal Lukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie Wam pochwalic, ze Hania juz sama smiga na I pietro pod same drzwi :) takze skonczylo sie wnoszenie po schodach :)) bynajmniej do grudnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi no to brawo dla Hani :) a u nas chyba ząbek wychodzi,jest takie coś ostrawe i jak patrze to białe coś. I zamorduje sieć orange,matko wrrr... ale dziś ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ze jak zabek ?? przeciez on sie dopieor urodzil :P a ktory to zabek ?? co Ci ta ogrange zrobila ?? przeczytalam orange i az mi slinka cieknie na mysl o pomaranczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszły ząbki jak miałam 4,5 miecha więc młodemu też może coś już rosnąć,wczoraj skończył 15 tygodni :) orange wystawiła zajebisty rachunek mojemu m !! chyba ich jajka bolą,masakra totalna 😡 to mykaj do sklepu po zachcianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi brawo dla Hani:) Monia u nas tez idzie ząbek, już nawet się przebił:) My już po badaniach w Centrum i na szczęście wyszły bardzo dobrze:) Pogoda super, pół dnia spędziliśmy na dworku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic..jakos dajemy rade.. przewaznie jestem sama bo moj Ł w trasie.. no ale staram sie.. Lenka wczoraj skonczyla 6 tygodni ;) koniec pologu - a co za tym idzie trzeba zaczac cos ze soba robic bo masakra.. jak patrze na ten brzuch to rzygac mi sie chce,,;/ jest okropny i caly w rozstepach.. :( Tydzien temu bylam u lekarza bo zmartwilo mnie u malej takie cos ala pryszcze na calej buzi i glowce.. okazalo sie ze potowki.. a staralam sie jej nie przegrzewac.. przy okazji sobie ja zwazylam :D miala 5 tygodni i wazyla 5,5kg :D no ale jest dluga wiec nie jest gruba.. swietna jest :*:* mielismy straszne problemy z kupka.. ale na szczesce chyba sie juz unormowalo.. - i nie pomagam termometrem wiec jest ok ;) Dalej jest wiecznie glodna.. teraz je 120ml i w dzien jak nie spi to tak po 2,45h juz sie drze.. ale jak spi to jej nie budze na jedzenie.. w nocy to samo.. jak wstanie to jej daje jesc.. stwierdzilam ze nie bede jej budzila skoro mi dobrze przybiera.. pogoda swietna i wczoraj i dzis.. ;) wczoraj nas troszke slonce chycilo.. i Lenka lezy z opalona buzka ;) a nie trzymalam jej za bardzo na sloncu.. jak w wozku jechala jak jej przyswiecalo to ja zjaralo troche ;) zaraz ide sie ogarnac troche posprzatac mieszkanie i ubieramy sie i spieprzamy na dworek :D korzystajmy z pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol super, ze badania wychodza dobrze :) Czocharowa powoli wszystko sie unormuje :) zwlaszcza teraz jak cieplo musisz uwazac na potowki, a na dwor malucha smarowac kremem z faktorem. my tez cale dnia po dworze lazimy, wczoraj nawet o 19 wyszlysmy na plac zabaw, bo Hania spac nie chciala i wrocilysmy o 21 :) teraz tez mam juz ochote wyjsc ale najpierw musimy zaliczyc drzemke, bo na dworze bedzie krotka i caly dzien bedzie marudzic... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a mi tam za gorąco jest jakoś. Musze szybko sprzątać bo po południu lub wieczorem będziemy mieć gości. miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wczoraj minelo 8 miesiecy a zabkow nie ma :) a poza tym to caly tydzien pada,. Ale za 3 tygodnie jedziemy do polski i wracamy z TESCIOWA :( szukam miejsca, kto mnie przygarnie na ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka123
Dziewczyny kiedy zaczęłyście brać kwas foliowy, bo planuję w najbliższym czasie ciążę i zastanawiam się czy już zacząć brać folik czy we wczesnym okresie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita ja Cie przygarne :) weronka ja w pierwaszej ciazy folik zaczelam brac na 3 miesiace przed ciaza, a w drugiej bralam przez miesiac 2 miesiace przed, pozniej miesiac nie bralam i zaczelam brac jak zrobilam test ;) naistotniejszy jest 5-6 tydzien ciazy jek tworzy sie cewa nerwowa :) ogolnie im szybciej zaczniesz brac tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia też zapraszam do mnie,i tak jesteśmy sami :) Vi już niedługo 8 :) ale Tymka męczy ten ząbek,niech sie już do końca przebije bo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa - ja tez mam rozstepy na brzuchu i chodze na mikrodermabrazje z kwasami na to...skora jest w lepszym stanie, z tym ze drogo niestety to mnie kosztuje://// natomiast rozstepy sie splycaja i sa wezsze:) ja jestem zadowolona i zamierzam kontynuowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie :) jest groszek :) bije mu pieknie serduszko :) nastepna wizyta za miesiac, a teraz badania krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - to i tak nie zmienia faktu ze nigdy juz nie opaqle tego brzucha.. bo wszystko bedzie widac... wczoraj bylysmy na pierwszym szczepieniu.. masakra! ;( tak plakala ..;( ma 7 tygodni i 4 dni i wazy 6020g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi gratulacje mowilam ci ze bedzie dobrze i ze uda sie wam ciesze sie bardzo waszym szczesciem Czy jest jeszcze z nami jakas starajaca sie? Bo juz chyba wszystkie zaciazyly :) U mnie 34 tyg i powoli mam dosc juz boje sie zeby znowu nie miec wczesniaczka jutro wizyta zobaczymy co sie tam dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki już chyba nie ma :D już 34??? ale to przeleciało ! daj znać jutro po wizycie,będzie ok zobaczysz :) a siostrzyczka jak reaguje na wieść o rodzeństwie? u nas drugi ząbek sie kluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×