Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Ja dalej 2 w 1 Maz dostal prace i zaczyna w poniedzialek chcialabym urodzic do tego czasu albo tak zeby byl w domu. Ja wlasnie sie zastanawialam dlaczego nie daja tego antybiotyku wczesniej. Nicol dobrze ie sie nie poarsza Vi trzymam kciuki a wtorek bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicol jak nie jest gorzej to znaczy ze jest dobrze ;) a powiedz mi, idzie to w 100% wyleczyc? niki.. ;) kurde zazdroszcze Ci :D sama niedawno urodzilam ale brakuje mi brzuszka :) vi wszystko bedzie dobrze ;) tez sie stresowalam poki nie czulam ruchow.. na glowe dostawalam i se wkrecalam rozne bzdury! głowka do gory ;) nawet sie zrymowalo ;D ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki trzymamy kciuki, daj znac jak wrocisz do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki urodzil sie bardz szybko o 6:40 byl juz na swiecie. Nie bylo czasu na znieczulenie i antybiotyki na gbs czekamy na wyniki badan. Jak dotarlam do szpitala mialam skurcze co 3 min i rozwarcie na 1 po pol godziny skurcze co 2 min i rozwarcie na 8 polozna byla w szoku nie zdazylysmy podpisac wszystkich dokumentow trzeba bylo rodzic. Czujemy sie dobrze Naciecia nie bylo polozna chronila krocze a ze maly mial raczke podwinieta to trzeba bylo dac 2 szwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) Gratulacje kochana :) a jak synek ma na imie ?? jejku strasznie sie ciesze :) ja tez tak szybko urodzilam, dojechalam juz z rozwarciem i tez wszyscy gadali "spokojnie spokojnie dopeiro przyjechalas", a potem lekarz biegl w szoku, ze jak to tak dopiero przyjechalam a ja juz pre i tez nie podali antybiotyku... daj znac jak wynik, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, zreszta nawet jak bedzie CRP podwyzszone to dadza antybiotyk i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki moje gratulacje 🌼 zdrówka życze :] ale zazdrosze tych pierwszych chwil po :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie ?? Niki jak badania ?? juz pewnie w domu jestescie i sie soba cieszycie :) monia jejku Tymus jutro skonczy 5 miesiecy, jak ten czas leci, dopiero sie urodzil :) anitia jak samopoczucie ?? czocharowa co tam u Ciebie ?? nicol jak postepy u Filipka ?? my dzisiaj bedziemy mieli wreszcie wyczekana kicie :) wszystko juz stoi i czeka az ja przywioza :) bedzie w domu szal :) tak wyglada http://zapodaj.net/8753276042cd8.jpg.html tylko imienia jeszcze nie ma... jutro wizyta i stres juz ogromny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi ;) nic u nas w sumie.. ;) teraz wszystkie się dzieciaczkami zajmują to nie maja czasu pewnie ;) 19 czerwca mamy szczepienie... juz się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok. Przeziernosc 0,8, kosc nosowa widoczna. Maluch tydzien mlodszy nizby wynikalo z OM, wiec szansa, ze do stycznia donosze. Tylko ja 3 dobe mam straszna migrene i ledwo zyje taka jestem slaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi ciesze sie,że wszystko dobrze ❤️ a gin co powiedział na te migreny??? kotek śliczny,też bym chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa Tymek już taki duży??? Boże ale ten czas leci!!! Słodziak z Niego :) Niki moje gratulacje bo jeszcze nie miałam okazji. Vi super że wszystko w porządku, współczuje tych migrenowych bóli głowy:( Trzymaj się tam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedzialku wieczorem jestsmy w domu malenstwo nazywa sie Samuel Krystian Jest przekochany. Wazyl 3360 i mial 54cm. Wyniki byly bardzo dobre chyba przez to ze po 2h od odejscia wod przyszedl na swiat uchronilo go przed zakazeniem. Vi super ze wszystko ok ja mysle ze tym razem bedzie chopak. Dzieki dziewczyny za gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki super, ze wszystko dobrze i juz wszyscy jestescie w domu :) Monia Tymcio pieknie rosnie - przystojniaka z niego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi dzięki :) a jak Hania? powiedzieliście już rodzinie,że Hanik będzie miała rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak już po pierwszej wizycie u lekarza powiedziałam rodzinie o ciąży :) chyba zaakceptowali sytuacje ;) Hania rosnie, zaczyna mowic, mamy juz chyab bunt dwulatka :/ a wlasnie wyniosla na srodek pokoju wszystkie buty - tak zeby kotek sie pobawil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi i co kotek sie pobawił? na którego lekarz wyliczył Ci termin? o mój łobuz wstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kotek chwile sznurowkami sie zainteresowal ;) z OM termin wychodzi na 26 grudnia - oby do stycznia chociaż pierwszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia super :) to pierwszy krok do tego aby Twoj dom ogarnal chaos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×