Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

no vi dzis wyzyta.. ;) daj znac po wszystkim ;) a u mnie dzis moja rok od kiedy zobaczylam na tescie 2 kreseczki ;* jaki to byl dzien! ;* powspominam sobie .... ojejku ;** tak dlugo czekalam... ;* moja druga kreseczka spi sobie wlasnie ;* bylam u lakarza ... pytal mnie czy maa zabkuje.. mowie ze tak.. ze slini sie i takie tam bla bla bla.. i powiedzial ze mam przyjsc jeszcze raz jutro, jeszcze raz ja osłucha i wtedy mi powie co robic... mam nadzieje ze nie potwierdzi sie ... powiedzial ze chce jeszcze raz ja osuchac bo nie jest pewnien na 100% czy to slina sie jej odrywa ta z zabkowania czy zapalenie oskrzeli... ;( osłabłam .. ;( a moje lewe pluco dalej zapierdzielone.. antybiotyku ciag dalszy... ;( mamy za soba pierwsze jedzenia łyzeczka ;) kleik ;) Lence bardzo smakowao ;) na poczatku plakala bo glodna byla, ale jak sie kapła ze lyzeczka tez mozna jesc to wiecie jak wpieprzała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa spokojnie, nawet jesli to zapalenie oskrzeli to liczy sie szybka reakcja i taka podejmujesz, wiec nie ma co panikowac. U nas mala jak dostala to doslownie lala sie przez rece, wiec u Ciebie nie jest zle skoro je :) dadza antybiotyk, syropki i bedzie dobrze, ale oby to nie bylo to. monia jak Tymcio ?? gdzie sie podziewa reszta ?? Anitia ?? Niki ?? Nicol ?? Tralalala ?? wizyta dzisiaj... denerwuje sie... ide na 10, ale tam nie zapisuja na godzine, wiec zalezy ile ludzi bedzie. Jak wroce dam znac, blagam Was trzymajcie kciuki :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi trzymam moooooocno kciukiu :* cudowania z mlekiem ciąg dalszy :/ ręce opadają normalnie,dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez trzymamy! ;) bedzie dobrze kochana nie boj sie ;) ;* no Lenka na szczęście je i nie widac po niej ze jest chora.. tylko slychac.. dzwonilam do przychodni i lekarza mamy na 12.. ale i tak u nas w przychodni jest tak ze kto pierwszy ten lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po :) ciaza nadal tydzien mlodsza w porownaniu do OM, czyli z usg jest 14 +3 i termin na 5 stycznia (urodziny meza:)) dziec maly, wiec jeszcze nie znam plci, powinno sie okazac na nast wizycie - 31 lipca. Poza tym wszytsko dobrze, machal do mnie raczka :) dziekuje za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że bedzie wszystko w porzadku ;) super ;) a u nas na szczescie zadnych lekow.. ;) ale mam obserwowac mala i w razie nasilonego kaszlu to z powrotem ;) to co swiszczy to prawdopodobnie slinka z zabkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia daj znac jak po wizycie. Zobaczysz, ze szmery beda sie zmniejszac wraz ze wzrostem Tymka. Trzymma kciuki zeby bylo coraz lepiej :) u nas dzisiaj znowu pada, wiec kisimy w domu :( ja chce juz koniec miesiaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no, ale i tak daj znac :) a kiedy ta na serduszko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka mówiła,że teraz każą robić jakiś bilans na 9miesięcy dziecka i powiedziała,że wtedy. Ale dziś idziemy do innego lekarza to zapytam czy słyszy jakieś szmery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jest suwaczek ze zdjeciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no neistety zapalenie gardla dlugo sie ciegnie i lubi nawracac :/ czyli co dalej zastrzyki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, wrocilam :) tesciowa w POlsce, w koncu. Ja wrocilam do pracy, maly chodzi do zlobka, troche ciezkie mielismy poczatki, peirwsze minuty jak go zostawiam jest placz, ale z dnia na dzien coraz mniej, we wtorek jak go zostawilam to plakal doslownie moze 30 sekund a potem juz byl ok. Jak go odbieralam to usmiech na twarzy, caly w kredkach wypackany, chyba dobrze sie bawil. W przyszlym tygodniu maz mnie zostawia na miesiac, jest delegowany z firmy na miesiac, no wiec bedziemy sami sobie radzic. A tak wogole to wiece ze za tydzien w piatek jest 13 :) czekam na cod. Zawsze w piatek 13 mam dobre wiesci, ciekawe co bedzie tym razem :) Po za tym, maly nic nie chce jesc, chyba moze zaczal zabkowac, bo u nas dalej po zabkach ani widu ani slychu a skonczyl w sobote 10 miesiecy, Co poza tym, hmm aaa juz wiem, zrobil mi juz pierwsze kroczki, jeszcze nie chodzi sam, tzn przy meblach to zapierdziela jak maly motorek, a tak to tylko wstaje sam, stoi, ale zeby chodzic to jeszcze sie waha :)hehe. No to na razie tyle, ale obiecuje juz teraz czesciej tu zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi teraz mamy antybiotyk w syropie,mam nadzieje że to pomoże,od godz 8 rano wypił 90mleka,pół słoiczka obiadku i herbatke pił. Teraz przed snem wypił 140 mleka,chudzina moja straci na wadze :( a i chyba szykuje sie kolejny ząbek. Kupiłam dziś mu szczoteczke do ząbków,ale miał radoche jak mu masowałam dziąsełka :) Anitia no Alex niedługo roczek! będzie imprezka :D m miał dziś zjechać,ale jego wlanięty szef dociągnął mu naczepe do wrocka,m tylko sie przepioł i nawijka na Belgie. Więc weekend samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czoharowa niestety tak. i było wymiotowanie rano,wszystko śmierdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita super, ze wszystko sie dobrze uklada :) a zlobek i kontakt z dziecmi na pewno wyjdzie na dobre Alexowi :) Monia nie przejmuj sie, ze Tymus malo je, bo przeciez jak doroslego boli gardlo tez nie jest chetny do jedzenia. Ja bym dawala mniej a czesciej. Niedlugo na pewno leki pomoga, a uzywacie jakiegos aerozolu do gardla ?? ja kiedys Hani pryskalam tantum verde i to bardzo znieczula, ale kurcze nie pamietam od kiedy mozna go uzywac :/ wspolczuje sytuacji kiedy maz pracuje na wyjazdach, podziwiam, ze zajmujecie sie dziemci same przez 24h ja bym oszalala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi on wogóle nie chce mleka,to co o 3 w nocy na śpiocha wypił to po 5 rano wszystko zwymiotował,i potem wypił 40 mleka,zrobiłam mu przed chwila kaszke,nie chce,dawałam łyżeczką też nie. Normalnie mam dość!!!! siedzimy sami jak te kołki,na dwór możemy 1 dziennie i jeszcze sami w weekend. Nic tylko sie zastrzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa jesli Cie to pocieszy to moj Ł tez jezdzi tirem... Tez jestem wiecznie sama z Lenką.. Ale gdyby nie ta praca - bo przeciez sa wieksze pieniadze niz na miejscu to bysmy padli z glodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa a moge zapytać ile zarabia? bo my jeszcze z wypłaty musimy opłacić zus bo m ma własną działalość więc ponad 1000zł mniej :/ ale firma tylko do końca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa tak miedzy 3400zl-5000zl.. tylko ze skladki juz odciagniete.. tye na reke.. podstawe na konto, a reszta to ma wyplacane w euro od frachtu po kazdej trasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to dla takiej kasy moge siedziec z dzieckiem 24h :P my we 2 tyle nie zarabialismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też licho w tym miesiącu,na czysto 3tyś tylko,a z tego trza zapłacić mieszkanie 500zł,zus ponad 1000,rachunki ok 1000 i dupa zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na temat kasy w tym miesiacu to sie nawet nie wypowiadam :P ale deszcz u na sleje, blyska sie i grzmi - niewesola noc sie zapowiada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×