Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość
test ciążowy i data spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
posłużę się tą waszą tabelką: NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05... ...........2 Karolka................26.........27.04...............05. 05..............1 to jak to niby data spodziewanej @ to skąd wiedziałyście kiedy będziecie robić test??;) sorki za ciekawość ale to dla mnie trochę dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Jestem Lutówką 2009 czyli Mamusią 15 miesięcznej corci;)🌻 Właśnie jestem na etapie analizowania wszystkich za i przeciw dotyczacych drugiej ciąży... Wtedy wszystko szło za ciosem na majówce decyzja pomajówce kizia mizia i w dzien matki test pokazał dwie śliczne kreseczki;) Chyba teraz postawię na kolejny celny strzal:P(jak określił pierwszą ciąże mójM.;) ) Czyli decyzja jedno staranie i zobaczymy czy tradycji w Dzień Matki stanie się zadość i zobaczę dwie kreseczki, a jeśli nie to chyba uznam że nie ała nie wychowywała sie sama a odstęp dwóch lat jest chyba odpowiedni, bo Malutka już odchowana wmiarę i bez zaniedbywania jej moglabym się zajmowac drugim Maluszkiem. Wiem że Wam truję ale to był dla mnie znak jak zobaczyłam Wasz topik i od tego zaczęły się te rozważania;) Pozdrawiam Wszystkie i życzę stosunkowo udanych nocy:P 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcieło mi kawałek posta: tu uzupełnię: tradycji w Dzień Matki stanie się zadość i zobaczę dwie kreseczki, a jeśli nie to chyba uznam że nie jest mi pisany drugi Szkrab. Wątpliwości na Nie są czysto finansowe....;( A na TAK jest to żeby Mała nie wychowywała sie sama a odstęp dwóch lat jest chyba odpowiedni, bo Malutka już odchowana w miarę i bez zaniedbywania jej moglabym się zajmowac drugim Maluszkiem. Nio teraz uzupełniłam i toma jakiś sens;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudzik90 ja akurat bede robic test w pierwszy dzień spodziewanej @ goldi_goldi to mieliście celne trafienie za pierwszym razem :) wcale nam nie trujesz,dołącz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
więcja się dołanczam NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05... ...........2 Karolka................26.........27.04...............05. 05..............1 rudzik90..............20.........27.05................26.05..............1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) dorkamama4 a Ty jak tam? na dziś miałaś termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca się mm dziękuję!;) W którym dniu cyklu najlepiej sie starać? Boja kompletnie nie wiem, wtedy nic nie obliczałam ostatnia @ zaczęłam 23.04 i miałam do 28.04. to czy już nie jest zapoźnona starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
a czy są tu już jakieś zaciążone?;) ponieważ mam takie głupie pytanie: czy można jakoś wyczuć zapłodnienie i w jakim odstępie od domniemanego zapłodnienia się ma wachania nastrojów?; dzięx za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzik Nie pamiętam jakto u mnie dokładnie było, ale jako tako fizycznie się nie wyczuwa tak na początku ale psychicznie niektóre kobiety ponoć od razu czują ze sa w ciąży a wahania nastrojów przychodzą z burzą hormonalną tak ciut poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudzik90 są,poczytaj od początku :) goldi_goldi najlepiej zacząć 2-3 dni przed owulacją,tak mi przynajmniej dziewczyny pisały i to wyczytałam. Niestety za późno bo my przytulaliśmy sie w piątek(dzień owulacji) w sobote i niedziele,wieć szanse sa=ą znikome....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dobrze wiedzieć bo normalnie już wariuje tak bardzo bym chciała mieć już to maleństwo przy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudzik90 nie tylko Ty.ja też już świruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
goldi_goldi próbujcie! co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
czy ktoś potrafi obliczyć dni płodne przy nieregularnym @? z pośród moich ostatnich 6 @ najkrótszy cykl trwał 29 dni. mój ostatni @ był 28.04, a 9.05 współżylismy z mężem ;) z moich obliczeń wynika że dni płodne mam od 9 do 17.05. Nie wiem czy dobrze to obliczyłam proszę czy ktoś umie to obliczyć(dł moich ostatnich 6 cykli począwszy od listopada:38,29,34,30,30,29) tak bym chciała żeby się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudzik90 poszukaj w necie kalkulator dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
goldi_goldi powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szalejecie dziewczyny :) witam nowe kolezanki :) rudzik90--> a dlaczego mnie z tabelki usunelas ;) ja tez mam bardzo nieregularny cykl i w tym miesiacu mialam robiony monitoring cyklu, bo neistety przy dlugich i nieregularnych cyklach czesto nie am owulacji :( dodatkowo mialam stymulacje cyklu... jak chcesz dokladnie wiedziec keidy masz dni plodne najlepszy jest monitoring cyklu :) ale miejmy nadzieje, ze nie ebdzie potrzebny, bo juz Wam sie udalo :) goldi_goldi--> tez jestem za dzialaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D weszlam tu i zwatpilam :D :D :D Co sie stalo z tematem? Czemu tak malo stron? Dlaczego nikogo nei znam? :D :D :D A to po prostu podobny temat, zmylil mnie rok :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4421376&start=1260 Pozdrawiam ;) ;) ;) . *************************************************************************** 🌻BABYHOPES / PO TRZYDZIESTCE / USA / 2010 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4442771 😘TESTY OWULACYJNE - ktos stosuje? stosowal? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4454939 ❤️IMIONA DLA DZIECI URODZONYCH ZA GRANICA: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=848368 ...i ja :) http://www.thegratefulgoddess.com/images/Stone_Sodalite_m.jpg . *************************************************************************** 🌻BABYHOPES / PO TRZYDZIESTCE / USA / 2010 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4442771 😘TESTY OWULACYJNE - ktos stosuje? stosowal? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4454939 ❤️IMIONA DLA DZIECI URODZONYCH ZA GRANICA: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=848368 ...i ja :) http://www.thegratefulgoddess.com/images/Stone_Sodalite_m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi przepraszam skopiowałam nie tą tabelkę;( oto nowa ;) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05... ...........2 Karolka................26.........27.04...............05. 05..............1 vi.......................25.........22.04...............1 7.05..............8 rudzik90...............20.........27.05...............26.05..............1 Ciezaroweczki............WIEK..............DATA ROZPAKOWANIA Evangeline...... Edka2010......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 --> nieszkodzi :) przynajmniej dzieki Tobie i Twoim dochodzeniom wiem, ze data @ to data spodziewanej @ a nie tej ostatniej ;) a ja nie wiem kiedy sie moge spodziewac ;) wiec niech zostanie ta co juz byla ;) bo nadal mam nadzieje ze to ostatnia na ten rok ;) zaobserwowalam u siebie sine wargi sromowe mam nadzieje, ze to oznaka ciazy ;) ktos ma takie doswiadczenia ;) sa teraz na temacie jakies mamusie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
a tak mniej więcej to w jakim czasie po zapłodnieniu występuję ten objaw vi?;) ja dzisiaj patrzyłam i mam takie brudno bordowe to dobrze czy źle?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate222
vi--> co do moich pierwszych objawów ciąży to : silne kłucia jajników, pełne-jędrne piersi na których widać żyłki :) nie zauważyłam zmian w kolorze warg sromowych choć podobno ich siny kolor świadczy o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale się rozpisałyście he he.Witam nowe staraczki.Ja przy swoich starankach wogóle nie patrzyłam czy to dzień płodny czy nie.Zaszłam w ciąże dzień po skończonym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dzisiejszej wizyty u lekarza to jestem rozczarowana.Dużo się nie dowiedziałam.Ginekolog potwierdził ciąże,fasolka ma 11mm,narazie nic więcej nie mógł powiedzieć.Mam zrobić wyniki z krwi i przyjść za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka co tam u Ciebie?Karolaaa jak tam po wizycie u lekarza?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik - miersz sobie temperature od np 9 dnia cyklu...jak zacznie wzrastac to znaczy ze niedlugo bedzie owulacja...obserwuj sobie tez sluz...w internecie poczytaj jak wyglada sluz plodny...powinien byc rrozciagliwy i powinno byc go troche wiecej w dni plodne..... dni plodne sie liczy przed i po owulacji....plemniki zyja do 5 dni natomiast komorka jajowa tylko 24 godziny wiec warto sie starac co drugi dzien (silniejsze nasienie niz codzienny sex;) - tzn regeneruje sie) no i obserwowac co sie dzieje:) obliczyc sobie najdluzszy cykl i jesli w ostatni dzien najdluzszego cyklu nie ma@ to poczekac jeszcze 5 dni zorbic test ciazowy:) Mozesz tez na allegro kupic testy owulacyjne i zaczac je robic od 9dc...jesli w tym dniu wyjdzie jedna krecha to kolejny test owu zrob po 2-3 dniach i tak sobie sprawdzaj az wyjda dwie krechy :) Przynajmniej ja tak robilam:) obserwowalam sie i wiedzialam intuicyjnie kiedy nastapilo zaplodnieni i kiedy bylam w ciazy:) U mnie widac bylo po sutkach ktore sie znacznie powiekszyly i sciemnialy:) no i klucie w jajnikach jak na okres:) Potem przyszla sennosc a potem juz po piersiach widzialam dokladnie a okolo 8tc nudnosci;) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie :) coś mnie dziś jajniki troche bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×