Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Co tu tak cicho? Chyba wszystkie sie staraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heh taka ładna pogoda,że szkoda w domku siedzieć :) ja chyba dziś kupie test i sprawdze,bo mnie ciekawość zżera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujcie się i napiszcie mi po co zakładacie te tematy? rozumiem jak już w ciąży jesteście i się dzielicie przyjemnościami to to ma jakiś sens, ale przed zaciążeniem? przecież to tylko dodatkowy stres "bo koleżanka z forum zaciążyła" bo tamtej się udało... dodatkowy stres, myśli że coś jest nie tak :P bo wam się nie udaje 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zakładamy po to żeby sie wspierać i tyle. Noie chcesz nie czytaj i nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze i ja do Was dolacze.... staram sie od grudnia... i pewnie w tym cyklu znow nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajaca sie moze jeszcze sie wstrzymaj, wiem ze ciezko, ale tak jak wyjdzie negatywny to sie tylko rozczarujesz, i bedziesz zdolowana, bo moze byc ciagle za wczesnie, a po co? Moze akurat to byl twoj miesiac, a tak tylko dodatkowo sie bedziesz denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to dopisujcie sie dziewczyny, to bedziemy wiedzieli zawsze ktora kiedy testuje. NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05... ...........2 Karolka................26.........27.04...............05. 05..............1 Ciezaroweczki............WIEK..............DATA ROZPAKOWANIA Evangeline...... Edka2010......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zaproszenie :) to mój drugi cykl starań, pierwszy był zaraz po odstawieniu tabletek (cyprest - rok stosowania) cieszę się ,że można się tu fajnie wymieniać doświadczeniami :) ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to i ja sie tu dopiszę .Juz widziałam moje dwie krechy dwa dni przed miesiączką teraz mam 5 tydzień ciąży :):)byłam u gin i dostałam luteinę dowcipną ponieważ jestem po poronieniu w styczniu tego roku.Termin mam na 13 stycznia. na usg idę około 18 maja wiec już chyba zobacze malutkie serducho:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero doszło do mnie że mam termin na 13 stycznia 2011 a ja dokładnie 13 stycznia 2010 miałam zabieg bo ciąża obumarła,ale zbieg okoliczności mam nadzieję ze szczęśliwy dla mnie będzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie mm --> tez radze zebys sie jeszcze chwile wstrzymala... chociaz wiem jak ciezko... ja zeby zrobic bete musze jeszcze 7 dni czekac :( a juz bym chciala wiedziec... satinQ--> witam :) mysl pozytywnie :) misiaku31--> witam :) gratuluje i trzymam kciuki, bo to na pewno bedzie szczesliwy zbieg okolicznosci jesli chodzi o ta date :) lala89k --> witam :) ehh dziewczyny ja zeswiruje z tym mysleniem :( ciagle sobie cos wkrecam :( a tu jeszcze tydzien czasu zanim sie dowiem czy sie udalo... poki co strasznie bola mnie piersi... i chwilami tam takie dziwne ciagniecia jak na okres, ale slabsze... i chwilami "pika" mi raz jeden raz drugi jajnik... sama nie wiem moze to oznaki okresu... a u nas pogoda do kitu ciagle pada i nic sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze tabelka :) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05... ...........2 Karolka................26.........27.04...............05. 05..............1 vi.......................25.........22.04...............17.05..............8 Ciezaroweczki............WIEK..............DATA ROZPAKOWANIA Evangeline...... Edka2010...... hmm widze, ze najdluzej z Was sie staram....oby to byl ostatni cykl staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hey Dziewczyny :) Witam wszystkie nowe koleżanki :) wiem,poczekam z tym testem ale czuje,że nic nie będzie bo mnie piersi bolą jak na @ :( a my wczoraj byliśmy na koncercie Andrzeja Piasecznego,po prostu bomba :) misiaku31 będzie dobrze,głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie mm --> Ty mnie kochana nie załamuj, ze jak piersi bola to sie nie udalo... bo mnie bola praktycznie od owulacji :( zwykle przed okresem tez mnie bola, ale max tak tydzien przed... ehh juz sama nie wiem co myslec... swiruje i wszystkie moje mysli leca w ta strone... ale jeszcze przez zaden cykl nie mialam takiej cuzej nadziei jak teraz i tym bardziej sie boje, ze bedzie WIELKIE rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po pierwszej ciazy...urodzilam dzieciatko martwe w 5 miesiacu:( a przyzwolenie na staranka mam od wrzesnia...wiec po miesiacu imprezowania i dola staram sie utrzymywac dobra forme...jesc zdrowo, cwiczyc, nie palic i nie pic. Tzn nie pale i ograniczam ostro alkohol:) Juz niedlugo zaczne lykac kwas foliowy:) trzeba bedzie odwiedzic dentyste i utrzymywac zdrowko w dobrej formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.U mnie bez rewelacji.Nudności osłabły.Jutro mam pierwszą wizyte u gina.Zobaczymy co powie.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto :( wstawac spiochy ;) Evangeline --> daj znac co i jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zyjecie? Co tak pusciutko? U mnie dzis 21 dc i czekam, ale wiecie co, zrobilam sobie dzis test owulacyjny i wyszedl mi jakbym jutro miala miec owulacje, kreska testowa ciut jasniejsza od tej drugiej, a przeciez w 21 dc w ogole sie nie powinna pojawic, co wy na to ? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate222
Hej dziewczyny :) dziś miałam pierwszą wizytę u gina. Do tej pory jeszcze nie doszłam do siebie :) anitia --> faktycznie to trochę dziwne- trzymam kciuki żeby na teście ciążowym pokazały Ci się 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie :) ja dziś kupiłam test,zrobie go w czwartek.... a piersi mnie i tak bolą i jeszcze wyszło mi parek chrostek na buzi tak jak przed @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia --> to faktycznie dziwne, ale slyszalam, ze testy owulacyjne czasem swiruja ;) a moze pokazuje, ze bedzie owulacja, bo jestes w ciazy :) trzymam kciuki :) kate222 --> i jak po wizycie ?? starajaca sie mm --> nie martw sie mnie tez bola piersi i wyszly mi syfki jak przed @, ale nadal wierze, ze sie udalo :) Tobie juz tylko 2 dni niepownosci zostaly mi tydzien :( trzymam kciuki :) i wierze, ze sie udalo :) a ja nadal swiruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vi ja też świruje,sama nie wiem co myśleć.... to oczekiwanie jest najgorsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie mm --> u Ciebie juz za 2 dni wszystko sie wyjasni :) a to Twoje pierwsze dziecko ?? widze, ze dlugo sie nie staracie...my od slubu :( 8 miesiecy :( ehh trzymam kciuki zeby ten cykl byl dla nas obu szczesliwy :) tak byc musi inaczej nie moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak,pierwsze. Wiesz tak na poważnie to drugi cykl,ale w tamtym roku we wakacje próbowaliśmy ale nic nie było i zrobiliśmy przerwe. nie dziekuje i też trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hej mogę się dołączyć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudzik90 witamy i zapraszamy! napisz coś więcej o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
i mam jeszce jedno pytanko: jak wy wypełniacie tą tabelkę??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
mam 20 lat więc chyba jestem z was wszystkich najmłodsza. od tego cyklu staramy się z mężem o dziecko i mam cichą nadzieję że się udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musisz ja skopiować i sie dopisać. No ja jestem o 3 lata starsza od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
niom to wiem ale jak wy ją wypełniacie ? data @ to tego spodziewanego dopiero? a test to co?;) sossy wiem że to głupie pytanie ale nie wiem co mam wpisac więc wolę się upewnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×