Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość rudzik90
hej ja w nocy jak chciałam wstać z łóżka to nie moglam stanąć na nogi bo tak mnie jajnik bolał czy to możliwe że to oznaczało zapłodnienie?? niby od niedzieli mam dni płodne a właśnie w niedzielę z mężem współżyłiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
moje inne objawy to to że nie mogę w nocy spać a rano wcześnie się budzę, czyję się strasznie głodna choć jeszcze ostatki kolacji mam w ustach, taki głód mam tylko wieczorem a raczej w nocy, wszystko mnie denerwuje i czasami łapie mnie śpiączka oraz to co napisałam już wcześniej dzisiaj w nocy . czy to oznacza że nam się udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hello jest tu ktoś dziśka?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hello staraczki co jest czemu żadnej nie ma jak tam ?? kiedy macie mieć @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dopiero wrocilam z collegu. Ja tez wlasnie tak czekam na @ - a dokladniej na jego brak. Caly czas mam takie wypieki na buzi, twardy brzuch i latam siusiu. Ale cycki chyba nie bola, Juz sama nie wiem bo ciagle sie dotykam zey sprawdzic :) Okres ma niby przyjsc dopiero za tydzien we wtorem, ale ja juz szukam objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
oh dobrze że napisałaś ;) ja tez mam takie placki na policzkach ale nie mam temp... cyce też mnie nie bolą z resztą mnie bolą jakieś 2 dni przed @ tylko... ale mam nadzieję że nie dostane ;P ja mam mieć 27 więc 26 robię test i zobaczymy czy dostanę piękny prezent na dzień matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dlugie ty masz cykle? Bo moj @ wypada za tydzien czyli tj 18 maja. Tzn ze ty masz dlugie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
ja mam nieregularne ale przypuszczalnie to 29/30.mój najkrótszy w ciągu ostatniego roku był 29 a najdłuższy 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
anitia a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszesz ze bedziesz testowac 26 czyli to jest za prawie 2 tygodnie tak? Czyli ty jestes juz po owulce czy w trakcie? Bo sie pogubilam.Kiedy mialas ostatnio miesiaczke@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam 27 dni z miesiaca na miesiac. Dlatego tak sie zdziwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
ostatni @ miałam 28.04 a owulkę mam prawdopodobnie dzisiaj :) nie wiem czy nam się udało bo sexik uprawialiśmy w niedzielę a podobno według obliczeń miałam już wtedy dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze jeszcze powtorzcie dzis tak wiesz, dla pewnosci. Kurcze fajnie by bylo jakby sie udalo w koncu. Ale jakos taka spokojna jestem w tym miesiacu. Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
właśnie z tego powodu mam doła... nasz problem polega na tym że mieszkamy jeszcze z rodzcami w mieszkaniu i nie możemy se tak kiedy chcemy bo jak oni są za ścianą to jest dla nas stresujące czy mama zaraz ne wejdzie... a wolne mieliśmy tylko w niedzielę ... dziś próbowałam namówić męża na taki "szybki numerek" ale on powiedział że nie bo ONI sa w domu... ;( normalnie kicha jak flaki w pomidorach .... i jak tu się starać o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 --> my tez mieszkamy z moimi rodzicami... ale nikt nie wchodzi bez pukania... zamykamy drzwi i robimy swoje ;) zreszta rodzice sa swiadomi jak zachowuje sie malzenstwo i ze bardzo chcemy miec dziecko ;) jejku jak ja bym chciala juz wiedziec :( a tu test dopiero we wtorek :( juz wytrzymac nie moge :( i to bete musze zrobic, bo sama nie wiem kiedy bedzie okres :( gdzies moze kolo 27 maja... ale gin mowil, ze tak 10-12 dni po owulacji beta z krwi powinna wykryc ciaze... a poki co strasznie swiruje :( i mnie strasznie piersi bola...za to jajniki czuje raz na jakis czas... lekko i bardzo rzadko... to bylby dopiero tydzien od pekniecia pecherzyka a ja juz szukam obiawow jak w zaawansowanej ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi--> u nas niestety nie ma zamka w drzwiach a mama jeszcze się nie przyzwycziła to tego że już mój mąż mieszka z nami i czasami wpali z rozpędu to po pranie to zapytać czy idziemy na kolację ... chyba nie myśli o tym że chcemy mieć JUŻ dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe my tez nie mamy zamka ;) ale mozecie przeciez poczekac az rodzice pojda spac :) wtedy mama nie wpadnie z pytaniem "czy idziecie na kolacje..." itp. no ale miejmy nadzieje, ze juz nie bedziecie musieli "cwiczyc" z probowaniem, bo sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
tk tylko mój mężuś ciężko pacuje i zasypia w 1 sekundę więc za nim rodzice pójdą spać to mój kotek już śpi dobre 2/3 godzinki. Też mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 --> a jak moge zapytac... to od kiedy jestes mezatka ?? widze, ze mlodziutka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
od miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi a to będzie twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to swiezynka jestes ;) ja od 9 miesiecy ;)tez praktycznie od razu po slubie zaczelismy sie starac o dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
boże chyba zaraz padnę ... czy to normlne że jest tak gorąco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam nie jest jakos strasznie goraco... zbieram sie spac... slodkich snow i mysle ze do jutra :) starajaca sie mm--> jak zdecydujesz sie zrobic jutro ten test daj od razu znac :) TRZYMAM KCIUKI KOCHANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 --> tak to bedzie moja pierwsza ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
ja też już spadam papa słodkich senów ;* trzymam za was wszystkie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie,ale sie rozpisałyście. Zrobiłam test rano i jest jedna krecha.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie mm--> a kiedy powinnas dostac @ ?? moze test byl zrobiony za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie mm--> teraz popatrzylam w ta tabelke i widze ze powinnas dostac @ 13.05... to test sikany mogl nie wykryc ciazy... czytalam tu juz o takich przypadkach... moze powtorz test za 2 dni...a jak sie nie udalo to sie nie martw, bo to u was byl dopiero 2 cykl...rzadko sie tak szybko udaje... bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik- tak szybko po sexie to raczej nie poczujesz objawow! a juz na pewno nie objawow zaplodnienia! Mowie ci kup sobie testy owulacyjne i obserwuj sluz i temperature od 9dc!!! Teraz moze cie ciagnac jajnik na owulacje albo standardowo przed @ kiedy macica sie przygotowuje na zagniezdzenie jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×