Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Agwiazdka od 7.45 do 18 przyjmuje 3 lekarzy kobiet i jeszcze jest jedna w trakcie specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agwiazdka - mogę Ci na maila z nicka podać namiar na fajną i strasznie sympatyczną położną. dostałam ją z polecenia, to taka koleżanka koleżanki od innej koleżanki ;) może by Ci coś pomogła? ona jest z tych, że możesz dzwonić kiedy Ci tylko potrzeba i z każdym pytaniem. daj znać, czy potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co tu taka cisza. Mam pytanko czy Wasze Maleństwa też już bardzo nie chcą spać w ciągu dnia bo nasz Filip ma 3 tygodnie i już po południu nie śpi a po kąpieli zasypia dopiero po 2 godzinach a do tego się złości i trzeba go kołysać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bserwatorka
rena no wlasnie , wszedzie tam gdzie zgieci tam czerowne plamy, ktore synek drapie. ketotifen mial, ale nie chcial za nic w swiecie pic, elocom tez bylo do dmarowania ale w podbramkoych sytuacjach :(( teraz zmieniono na advantan i clemastinum do picia ale nie da sie przekonac zeby pic to :(( a moje zeby z powody diety bezmlecznej krusza sie i sypia jak mjemu dziecku :(( dentysta powiedzial ze musze je ratowac peparatami w tabletkach ale pediatra mi jes odradza :(( i c tu zrobic zeby bylo dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
Filipinka no niestety moja mala to juz tak od dawna a jak byly bole brzuszka to w dzien nie spala wogole...a teraz budzi sie o 5-6 rano i nie spi az do nastepnego jedzenia...potem zasypia na chwilke i dluzszy sen jest po poludniu...no i do kapania juz nie spi a po kapaniu zasypia pozno dopiero gdzies kolo 22-23 i tez trzeba kolysac bo tak w dzien jak nic nie boli to sama zasypia:) bserwatorka no niestety moja mama zeby stracila to jest cena tego ze chce sie karmic piersia:( jedyne wyjscie jesli chcesz zachowac zdrowe zabki to sztuczne mleczko...a dzieciom mleczaki i tak wypadna wiec najwazniejsze zeby juz te stale byly zdrowe:) niestety skaza bialkowa to straszne paskudztwo i niesamowicie meczace dla dzieci:( na szczescie sie z tego wyrasta predzej czy pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Można się przyłączyć? Niektóre osoby kojarzę z forum o szpitalach w Rzeszowie. Możecie mi napisac do jakiego ortopedy chodziłyście ze swoimi pociechami? Ja byłam zapisana do przychodni na Warzywnej do dr Przybyło na NFZ ale odwołała wizyty 2 dni przed. Teraz wybieram się prywatnie bo innego wyjścia nie mam. Polecacie kogoś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
vanilla jasne zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
ale dzis pogoda byla cudna:) pewnie wszystkie mamuski byly na spacerku:) my na spaecrku nie bylysmy ale poopalalysmy sie na balkonie:) super bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja w końcu znalazłam super pediatrę:) i jestem przeszczęśliwa hih no i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację i wybieramy się do przychodni Maz-Med tam są rehabilitanci i ortopedzi jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kerbi no fantastyczna Pani dr w końcu podeszła z zainteresowaniem do szkrabika hehe tylko trochę trzeba czekać no ale :) SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahgwazdka a która to pani? na Sz.? na M. czy na Z.? :) i tam się idzie na konkretną godzinę. czasem sa opóźnienia. ale ogólnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysmy przyszli dzis na konkretna ale pacjetow miala ale spoko :) warto:) a Pani dr na M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna :) ja jestem u Sz. ale u M. tez byłam z 3 razy w nagłych przypadkach jak nie było Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapytam was o Wasze maluszki, może spotkałyście się z podobnym przypadkiem bo już sama nie wiem co myśleć. Moja mała ma czasami problem z oddychaniem, tak ciężko łapie powietrze jakby katar miała, charczy i pociąga nosem, ale w nosku nic nie ma. Byłam z nią u lekarza i niby wszystko ok więc skąd takie charczenie (czasami brzmi jakby chrapała) dzieje się tak głównie nad ranem lub na początku karmienia. Zakraplam jej nos solą fizjologiczną w aerozolu, smaruje maścią majerankową ale to nic nie pomaga. Martwię się o niunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla85 mój synuś ma podobnie ale to niby normalne u malutkich dzieciaczków...ale swoją drogą ciekawe czemu tak się dzieje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agwiazdka, mój pediatra stwierdził że to może być tzw miekka krtań, nic poważnego, normalne u małych dzieci i że to podobno mija. No sama nie wiem, ale tak jak mówie w nosku nic nie widać a tak dziwnie ciągnie nosem i charczy. Ehh martwie się, zeby póżniej jakieś choróbstwo nie wylazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Mam do Was pytanie czy u dziecka objawia się kola :( Bo nasz Mały codziennie po kąpaniu od 20:00 nawet do 23:00 nie śpi i trzeba go kołysać bo jak się przestanie to płacz czy to może być kolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka u nas kolka wyglada tak, ze pojawia sie rytmicznie np co iles tam minut i nie da sie w zaden sposob brzdaca uspokoic...robimy co mozemy...nosimy, lulamy i nic dopoki samo nie przejdzie:/ Porazka:( i malenstwo sie meczy jak nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
Filipinka to moze byc kolka poniewaz pojawia sie ona zwykle w tych samych porach dziecko wrzeszczy nie da sie niczym uspokoic a po pewnym czasie zasypia jakby go wogole nic nie bolalo:) tylko ze przy kolce dziecko sie prezy i przeciaga... ja mam pytanie z innej beczki czy Wy smarujecie czyms grzybek na jezyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena- na pleśniawki najlepszy Apthin - kosztuje klika złotych , nawiń pieluchę na palec , polej troszkę i przetrzyj języczek, albo chociaż na sam palec( czysty palec ! ) i potrzyj. Córci tylko raz się pojawiły, kilka razy potarłam i już nigdy nie wróciły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
Kika pytam dlatego ze tesciowa kazala mi smarowac...czy te plesniawki to ten bialy osasd na jezyczku z mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! przynajmniej pogoda się zrobiła... tyle dobrego, bo u nas króluje chorowanie :| zaziębienie nie chce sobie pójść :( Filipinka - kolkę chyba byś poznała od razu - dziecko się pręży, wykręca i nie płacze, a niemal wrzeszczy. no i tak jak mówiły dziewczyny - o w miarę stałych porach. może ma wzdęcia? może podać jakieś kropelki, albo herbatkę koperkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
oj pogoda wreszcie dopisuje i moja Milenka dzis bardzo grzeczna:) nie wiem czy to moze od pogody zalezy? dzis juz na pewno idziemy na dlugasny spacerek:D Agus u nas ten katar wcale nie mniejszy:( juz nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena - tak , pleśniawki to taki jakby serek na języczku i czasem też ogólnie wewnątrz buzi. Jeżeli sie to zostawi samo sobie to będzie coraz więcej tego i grubsza warstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
nie ma tego duzo ale bedziemy smarowac dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. To pewnie jest kolka bo on nie płacze normalnie tylko wrzeszczy i faktycznie się przy tym pręży i strasznie mi go wtedy szkoda ;( Więc dziś wybieram się do lekarza, może coś przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×