Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Gość xxx xxxx
INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . .. . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wellla//odpisuje pozno bo my juz wrocilismy. Był Bogusław Mec a ma byc jeszcze o 20.30 Wanda i Banda my juz w domku mały i tak nam długo wytrzymał bo do 19ej ale juz wykapciany i spi. a my z mezem popijamy piwko a on mi słodzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa my jednak nie pojechaliśmy bo padało . Super, że z mężem już Ci się dobrze układa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez slyszalam ze zegarkow sie nie daje w prezencie dlatego zamowilam juz portfel:) nie daje sie tez butow zeby maz albo zona w nich nie uciekla i nozy zeby sie nie pozabijac:D hahahahaha nasz ksiadz tez nie robil problemow z imieniem mamy wogole fajnego ksiedza:) nawet jak byl po koledzie i widzial ze ja w ciazy i ze jak to mowia malzenstwo dopiero na dorobku to nie chcial wziac koperty ale maz mu wcisnal w kieszen:D hihihi Kika ile sie utrzymuje ta wysypka po trzydniowce? bo to cholerstwo nie chce za bardzo zniknac:( na buzce jeszcze troche zostalo i na raczkach ale brzuszek i plecki bez zmian:/ heheh moja siostra poszla na pielgrzymke do Czestochowy i taka cwaniara byla przed i zaraz po pilegrzymce na wesele chce isc a dzis pisala do mamy ze juz nie daje rady dostala asfaltowki a nie zabrala tabletek i masci na uczulenie (ma skaze bialkowa) i rodzice maja jutro jechac do niej i nie wiadomo czy jej nie przywioza do domu bo sie strasznie zle czuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa mamy przelom w jedzeniu jablka bylismy cale popoludnie u mich rodzicow i siostra robila placuszka z jablkami tak dla sprobowania starlam troszke Milence i o dziwo jadla:D troszke sie krzywila ale nie plula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mieszkam na Zalesiu w Rzeszowie...a film Zawitkowskiego ściągneła mi siostra przez internet...krótko i zwięźle :-) :-) ;-) ...ide spać pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak poszłam zapisać Niunie do chrztu(już jest po:)27.06.2010)to pytał co to za świeta +Maja.....Ale pogadal i oki.A jak chrzciam starsza ma Oliwia na imie to nic nie mowil.....Dkarolcia ja mieszkam na drugim koncu Rzeszowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ksiądz też na Patryka nawet nie mrugnął. Jest taki święty to co się będzie wtrącał chociaż wiem, że są tacy tradycjonaliści co to na imię by dali tylko Józef albo Anna :) a jak brałam ślub to ksiądz nie wiedział, że jestem w ciąży a parę miesięcy później zobaczył nas z dzieckiem na błogosławieństwie dzieci w kościele. Było trochę za duże jak na datę ślubu ale uśmiechnął i tak nam małego poświęcił wodą, że nawet wózek miał mokry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dzis byl chrzest i zgadnijcie jakie imie bylo:D nie wiem jak zapisali w USC czy spolszczone jak np niektorzy daja NIKOLA...zamiast dac po polsku Zofia to dziewczynka ma na imie SOPHIE yyyy chyba tak sie pisze to po francusku mialam wprawdzie francuski na studiach ale orlem nie bylam ladny jezyk ale trudny:/ dziewczynka byla juz duza siedziala miala kolczyki i zlota bransoletke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkarolcia wiesz co tak sie zaczelam zastanawiac jak napisalas ze Adas tak odchyla glowke i ze kazali Ci isc z nim na rechabilitacje i zaczelam sie zastanawiac czy i z Milenka jest cos nie tak...:( to jest zespol napiecia miesniowego poczytalam o tym troszke i chyba raczej jest ok bo nie ma innych objawow ale bede ja obserwowac... takie cos znalazlam to sobie poczytaj http://fizjoterapia.waw.pl/content/view/15/46/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wasze maluchy jak się ślinią to mają na brodzie wysypkę? Moja właśnie ma i nieładnie to wygląda. Smaruję jej bródkę oliwką, tak piszą w internecie. Lenka jak leży na boku to też bardzo odchyla głowę do tyłu, robi taki mostek. My idziemy dziś na festyn rodzinny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę z moim małym na rehabilitację bo jest asymetryczny przez to, że jak był malutki to caly czas odwracal glówkę tylko w jedną stronę. Jak leży na boku to też odchyla główkę do tyłu i specjalnie ćwiczę z nim takie ćwiczenia na polecenie pani fizjoterapeutki. Myślę, że jeżeli lekarz pediatra nie zauważa żadnej nieprawidłowości to to jest normalne i wszystkie dzieci powinny tak robić. Ja ćwiczę z moim takie ćwiczenia tylko na jedną stronę bo ma nierówny tułów i musi wydłużyć sobie jedną stronę, żeby był równy i nie miał później problemów z kręgoslupem. Wg mnie nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no specjalnie caly dzien dzis ja obserwuje i jak ja klade na prawy bok to odchyla troszke a jak sie sama na lewy przekreci to juz bardziej ale zadnych innych objawow z tych co wyczytalam na temat napiecia miesniowego nie zauwazylam:/ a dzis tak marudzi ze mam dosc:( teraz zasnela ale pewnie z 15 min i znow bedzie to samo... a dzis pytalam meza czy z okazji rocznicy przewiduje dla mnie jakis prezent to mi powiedzial ze jestem materialistka:/ no i masz sie dowiedzialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela moja sie nawet specjalnie nie slini:/ wiec takiego problemu nie mam a moze spruboj krem Oilatum Soft bo moze to wcale nie od sliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophie...ładnie imie ale dzieci w przedszkolu pewnie na nią szopa będą wołały:/ a moja Martynka zagina sie w rogalika, jak ją położe na łóżku to prawie zawsze sie zegnie, niby tylko delikatnie ale zawsze. Pytałam pediatre przy okazji szczepienia o co chodzi to mi powiedział że pewnie non stop podchodzimy do niej z jednej strony łóżeczka, sama już nie wiem bo łóżeczko to już z trzy razy było przestawiane..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch jak leży na plecach to układa się cały czas w literę C ale tylko na jedną stronę. Wszystko by było ok, gdyby to robił w dwóch kierunkach a on cały czas w jedną stronę i od tego ma nierówny tułów dlatego muszę go rehabilitować. Jak was coś niepokoi to proponuję poprosić lekarza o skierowanie do ośrodka wczesnej interwencji, jak będzie to uzasadnione to lekarz na pewno coś takiego wypisze. U mnie sam zauważył. Ja chodzę do takiego ośrodka i wiem, że można to skorygować tylko do momentu, aż dziecko nie zacznie chodzić tak mi powiedziała pani rehabilitantka. U mnie zaczęło się od krzywej główki bo mały w ogóle nie chciał się odwracać w drugą stronę a potem to skrzywienie przeszlo mu na resztę ciała. Czasem lepiej pochodzić na rehabilitację i szybko rozwiązać problem. Chociaż myślę, że jak macie fajnego lekarza i sam nic nie mówi, że coś jest nie tak to nie ma się czym martwić. Po moim maluchu od razu widać, że się przekręca na jedną stronę nawet znajomi to zauważają, a przecież nikt nie jest lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no to juz sama nie wiem bo ona niby na obydwu bokach lubi lezec ale zaczela od lewej strony i na tej najbardziej sie wygina na prawym zaczela od niedawna i tu tez odchyla ale juz nie tak bardzo... ja na dzis mam dosc tak nam dala popalic przez caly dzien to spala moze 2 godz a wieczorem tak marudzila ze juz przeszla sama siebie:( niech te zabki wyjda szybko bo zwariuje...chyba brak mi cierpliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Niunia też ma kolczyki:)I to już dosyc dawno,praktycznie wcale nie płakała,za to przy szczepieniu 1000razy gorzej było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlaśnie kiedy przekłułyście waszym córeczkom uszy? Ja mam chłopczyka ale ciekawa jestem od kiedy można przebić dziewczynkom uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy no ja jeszcze nie planuje maz by mnie chyba z domu wygonil:D nawet kucyka mi malej nie pozwala zwiazac bo twierdzi ze to niewygodne itp ale ja i tak jak nie widzi to robie fryzurke na cebulke:D na kolczyki przyjdzie czas mysle kolo 12 m-ca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki - powróciłam :) chrzciny mamy już za sobą, zapieprz cały tydzień, ale wszyscy mówili że przebiliśmy chyba wszystkie rodzinne imprezy do tej pory :) malutki był grzeczny, nie płakał, tylko ulało mu się zaraz przed kościołem i z raz w kościele :D a poza tym Gość jak się patrzy grzeczniutki - a ja przez 2 dni przed miałam skurcz żołądka ze strachu jak się maluch zachowa :) teraz czeka mnie jeszcze końcówka sprzątania, ale po za tym ok, alkohol jednak był, ale i tak nie wypiliśmy dużo, a wszystkiego zostało mnóstwo :/ jedzenia też, a balowaliśmy do 2 w nocy :) nie nadążam za Wami, ale teraz myślę ze już będę na bieżąco :) dziś bioderka po południu, mam nadzieję ze będzie ok, bo ostatnio miał jakiś ten pustostan :( ale dajemy wit, D i mam nadzieję że będzie dobrze ja mam synka więc uszy nie będą przebijane :), ale mam kolegę który ma bliźniaczki i przebił im uszy jak miały 2 miesiące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Oliwii i Mai przekułam uszka ok 1 mca życia ponieważ pózniej nie makłopotu z ciągnięciem przez dzieci kolczyków;)P.ozniej staje sie to dla nich naturalne,że mają;)Prawie wcale nie płakała,uszka pięknie sie wygoiły,nie było żadnego ropienia itd...ma kolczyki z tej stali leczniczej,co kosmetyczka prekłuwa.Pozatym kosmetyczka też znajoma,super uszka przekłuwa dzieciaczkom,krzywdy by nie zrobiła;)My po spacerku długim bierzemy sie za gotowanie ziemniaczków-reszta przygotowana;)Buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie Mieszka może któraś w Krasnem, ja tutaj niedawno się przeprowadziłam, więc szukam chętnych na spacerki z maluchami:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn poradźcie mi coś: jak robicie kaszki maluchom- bo ja dziś zaczęłam i wg. przepisu na opakowaniu, ale wyszło tego strasznie dużo - a maluch nie chce jeść i też nie dam mu całej miseczki tylko tak na początek chyba z 1-2 łyżeczki, czy dobrze robię, i co tu zrobić z resztą kaszki?, a może jakoś mniejsze porcje?, a co do deserków- to też bez sensu - dziecko jak się uczy jeść to przecież nie zje całego słoiczka tylko pewno 1-2 łyżeczki i to na siłę, a tutaj piszę - po otwarciu trzymać chyba 2 doby w lodówce i tyle i do kosza- co za marnotrawstwo- jak wy robicie, albo jak swoje coś gotujecie to napiszcie jak, no i ja próbuję łyżeczką, ale cienko to idzie, może by butlą spróbował ale pewno będzie to samo bo on tylko na cycu i też nie przyzwyczajony :( a i wtedy jaki smoczek - mam butelki z aventu- taki z 2 podłużnymi otworkami widziałam czy to ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka28ewka28: ja jestem z Głogowa więc niestety nie pospacerujemy :(, ale też nie mam za bardzo z kim chodzić u mnie na spacerki:(, wychodź z wózkiem to zawsze można jakąś mamusie spotkać z mniejszym czy większym bobasem i zagadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia1981 Co do kaszki to rób na mniejszą ilość mleka a kaszki możesz dosypać tak na oko żeby była gęstsza jak karmisz z łyżeczki. Ja daje kaszkę tylko z butelki bo Filip nie chce łyżeczka i po prostu zagęszczam tylko trochę mleczko na 160 ml mleka daję 3 miarki kaszki - miarki od mleka. Jeśli chodzi o smoczek z Aventu to do kaszek jest trójprzepływowy http://allegro.pl/item1174174682_avent_smoczek_do_butelki_mini_wolny_sredni_troj.html taki jak na tej aukcji. Jeśli zaś chodzi o dania ze słoiczka to faktycznie piszę dwa dni ale ja na początku też dawałam mało i czasem słoiczek stał trzy dni i nic nie było chodzi o to że producent musi się zabezpieczyć i podaje jakąś ważność po otwarciu ale to na wszystkim pisze. Mleko które kupujesz w sklepie pisze tez po otwarciu spożyć w ciągu 28 godzin a u nas czasem jest w lodówce i 4 dni i nic się nie dzieje. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz. Mam nadzieję ze coś pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też daję małemu kaszkę do mleka z butelki bo samej nie chce jeść. I na 180 ml daję 3,5 miarki kaszki. Smoczek też mam z aventu, pisze nawet na opakowaniu tego smoczka, że jest do kaszki. A co do deserków to mój na początku też zjadał bardzo malo i trzymałam po 5 dni w lodówce i nic się nie stało. Zawsze przed podaniem można skosztować, jak nie zmieniło smaku to jest ok :) A co do spacerków to ja mieszkam w rzeszowie na nowym mieście, też od niedawna i chociaż tutaj widzę same matki z wózkami to też nikogo nie znam i sama chodzę na spacerek :) ale może jak mój maluch zacznie się bawić na placu zabaw to kogoś poznam bo tak to tylko chodzę z wózkiem i nawet nie siadam na ławce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja sie melduje:) Maz pojechal do mojej mamy wiec nie bedzie mi za uszami szumial Milenka ma kolejne podejscie do spania wiec wyglada na to ze mam chwilke dla siebie... a co do kolczykow Basiu to w sumie masz racje o tym nie pomyslalam:/ ale jak mala miala 2 m-ce to nawet o tym nie myslalam bo ciagle plakala... dzis byla taka grzeczna ze nie dowierzalam nadrobilysmy spacerki z zeszlego tyg przeszlam chyba pol miasta i 3 razy bylam na zakupach na 4 pietro i z powrotem:D a ta 2 razy zasnela na pol godz. a reszte to albo podziwiala swiat albo sie smoczkiem bawila dzis ja nadzwyczaj interesowal:D co do kaszek ja robie wg przepisu na opakowaniu i jak zaczynalam to od razu mala dostala cala butle tak jak pisze i wciagnela na raz:D a z obiadkami to ja zawsze dzielilam na 3 dni i jakos nigdy problemu nie bylo na poczatek dostawala po 1/3 sloiczka jak z brzuszkiem bylo ok to wtedy zwiekszalam ilosc a jak nie zjadla to po co wyrzucac ja dojadalam po niej bo przeciez dobre te obiadki i deserki:D a do tej pory dziele soczki i deserki na 3 dni... dzis Milenka skonczyla 5 m-cy kupilam jej nowe smaki soczkow i obiadki z mieskiem jak polubi to nastepnym razem gotuje warzywka z mieskiem... no i nie wiem jak sobie poradzic z nocnym przekrecaniem sie na brzuszek:/ boje sie ze cos sie stanie:( a nie ma nocy zebym jej nie zastala spiacej na brzuszku nieraz sie budzi a dzis spala sobie w najlepsze i juz nawet spiworek jej nie przeszkadza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja sie melduje:) Maz pojechal do mojej mamy wiec nie bedzie mi za uszami szumial Milenka ma kolejne podejscie do spania wiec wyglada na to ze mam chwilke dla siebie... a co do kolczykow Basiu to w sumie masz racje o tym nie pomyslalam:/ ale jak mala miala 2 m-ce to nawet o tym nie myslalam bo ciagle plakala... dzis byla taka grzeczna ze nie dowierzalam nadrobilysmy spacerki z zeszlego tyg przeszlam chyba pol miasta i 3 razy bylam na zakupach na 4 pietro i z powrotem:D a ta 2 razy zasnela na pol godz. a reszte to albo podziwiala swiat albo sie smoczkiem bawila dzis ja nadzwyczaj interesowal:D co do kaszek ja robie wg przepisu na opakowaniu i jak zaczynalam to od razu mala dostala cala butle tak jak pisze i wciagnela na raz:D a z obiadkami to ja zawsze dzielilam na 3 dni i jakos nigdy problemu nie bylo na poczatek dostawala po 1/3 sloiczka jak z brzuszkiem bylo ok to wtedy zwiekszalam ilosc a jak nie zjadla to po co wyrzucac ja dojadalam po niej bo przeciez dobre te obiadki i deserki:D a do tej pory dziele soczki i deserki na 3 dni... dzis Milenka skonczyla 5 m-cy kupilam jej nowe smaki soczkow i obiadki z mieskiem jak polubi to nastepnym razem gotuje warzywka z mieskiem... no i nie wiem jak sobie poradzic z nocnym przekrecaniem sie na brzuszek:/ boje sie ze cos sie stanie:( a nie ma nocy zebym jej nie zastala spiacej na brzuszku nieraz sie budzi a dzis spala sobie w najlepsze i juz nawet spiworek jej nie przeszkadza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×