Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

zupka caly ale mojej roboty a deserek i soczek po 1/3 zeby za bardzo sie lakomczuch na slodkie nie zrobil... Łapa ja nie mam glowy do prezentow to nie poradze:/ moze rower albo rolki albo nie wiem lyzwy cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten zegarek jest fajny ale niestety nie na moja kieszen:( a portfel na pewno mu sie i spodoba i przyda bo stary sie rozlatuje a kupie mu taki moze nie najlepszy ale porzadny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i problem prezentu rozwiazany to ide zrobic malej jesc i mykam spac dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam test bede testowac rano strasznie sie boje mam nadzieje ze wyjda dwie kreseczki nie moge spac undefined mam bole podbrzusza czasem takie klucie w macicy wrazliwsze sutki tak jakby spozniajaca sie @ 4 dni dzien cyklu 34 czestsze oddawanie moczu i szybciej sie mecze temperatura 37.0....zwariujesluz bialy i gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie dziewczynki,ja o 23 to już dawno nynusiam:)Fajny Reana pomysł z portwelem...Dkarolcia na którym osiedlu mieszkasz w Reszowie????Niunia moja zadowolona sie obudziła ,wyspana,mamcia przy niej:)Tylko zakupy musze zrobić,poczekam na męża to pojedzie ze mną;)Łatwiej we dwoje w razie jakiejs histerii ,choć to mi sie jeszcze nie zdarzyło:)Bużki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was klikaczki , ledwo przeczytałam wszystko :P:P:P:P Rena- gratuluję "trzydniówki" , będziecie mieć ją już z głowy , dobrze że gorączka nie była wysoka, bo przeważnie dzieci mają ok 39-40 stopni. Anula- Ja tez często robię zakupy w Tyczynie :) Fajnie że poruszyłyście temat prezentów bo u nas 26 sierpnia aż czwarta rocznica ślubu :) pewnie to jakaś drewniana albo papierowa :P Spodobał mi się pomysł z portfelem, bo ten jeszcze z czasów kawalerskich się sypie, a zegarek ma , te wszystkie narzędzia też :) Zuzce dziś się coś poprzestawiało w nocy, obudziła się o 2 i chciała baje oglądać, to pić to siku, to spacerowała z łóżeczka do mnie i z powrotem i tak w koło do 5 rano , myślałam że jak zasnęła to pośpi trochę a ona o 7 już wołała "mamusia obudź" i za chwile M wrócił z służby i tyle było mojego spania, normalnie koszmar :P chodzę teraz jak nawiedzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba poprzestane na tym zegarku bo mąż mi kiedyś wspominał, że chciałby sobie kupić. A co do tych narzędzi to rzeczywiście ta Makita jest najlepsza mój mąż jak coś kupuje to też bardzo często tej firmy. Portfela mu nie kupię bo jak był za granicą to kupił sobie dwa firmy Hilfiger i teraz ciągle mi pokazuje, że tyle ma lat a w ogóle się nie zniszczył :D Kurczę muszę zrobić jeszcze jedno [podejście z tymi zupkami własnej roboty może jak dam więcej wody to rzeczywiście się lepiej zmiksują i mały będzie chętniej wcinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze do tak pozna bo daje malej jesc a teraz dodatkowo dochodzi antybiotyk potem trzeba odczekac dac cos oslonowego a potem papu no i ide spac po polnocy:/ dzis nie slyszalam jak M wychodzil do pracy a on normalnie to jak slon w skladzie porcelany i Milenka tez sie obudzila i nie wiem kiedy bo lezala grzecznie i sie bawila:D a mama spala w najlepsze:D i chyba jest juz zdrowa bo tak rozrabia hihihi:D jak ja nie lubie soboty bleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać jeszcze że mój mały zjada pół słoiczka czasem nawet nie zje zależy czy mu smakuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula sprobuj ja robilam na 2 razy chcialam troszke zrobic gestsze a troche rzadsze i to rzadkie sie super utarlo a to geste juz nie bardzo:/ a jak juz jej podaje to wsypuje tak z lyzeczke kleiku ryzowego zeby zagescic i wtedy nie jest tak szybko glodna a i otoczenie nie jest cale w marchewce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuje mu później ugotować i jutro dam bo teraz śpi to nie chcę hałasować tym blenderem :) A jeżeli chodzi o prezenty od męża to mój zawsze pamięta ale jak już mi kupi prezent to....masakra w zeszłym roku na urodziny kupił mi sweter w rozmiarze XL a ja noszę M. Kupował w takim sklepie koło swojej pracy, gdzie raz z nim była i stwierdził poźniej, że ostrzegali go w sklepie, że żona może być niezadowolona ale nie bylo innych rozmiarów to wziął taki jaki był :) a w tym roku to chyba już nic nie dostanę bo kupił mi 2 miesiące temu maszynę do pieczenia chleba i od razu powiedział, że taka droga to mam na wszystkie okazje do końca roku i żebym mu nie ględziła, że nie kupił prezentu. Ale może się zlituje i chociaż jakiś drobiazg mi kupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Kasiula to trza docenic meza:D ja nie mam co liczyc na prezenty ciuchowe czy tym podobne bo mi zawsze mowi ze on nie wie sie nie zna ze mam sobie sama kupic:/ a ze slodyczami ma sie w domu nie pokazywac:D od pol roku kupuje mi prostownice do wlosow ale ja uparta jestem i sama sobie nie kupie a co mu bede ulatwiala zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyny ale sie rozgadalyscie, nie bylo mnie kilka dni wiec troche czasu mi zajelo, zeby wszystko przeczytac.Dokladnie tydzien temu my mielismy rocznice i nie powiem moj mezus sie postaral:) dostalam pierscionekz brylantami:))A ja jemu...przeciez dziecko urodzilam wiec to chyba najlepszy prezent:)Żartuje, nie mam kiedy teraz lazic po sklepach, bo mala jest moze troche grzeczniejsza ale i tak prawie caly czas ktos musi przy niej byc albo pokolysac albo zaspiewac:)Mamy miec jutro chrzciny ale ksiadz w parafii meza tak mnie wkurzyl wczoraj, ze wogole nie mam ochoty tam jutro isc...imie MILENA mu sie nie podoba, poza tym potraktowal nas jak jakies bydlo a ja nie przywyklam do takiego traktowania, bo u nas w parafii pelna kultura, no ale tam jest wioska wiec ksiadz mysli, ze moze wszystko.Nie mam juz wyjscia ale chetnie nie poszlabym tam wcale i ochrzcilibysmy ja w Sedziszowie. Wasze malenstwa sa troche starsze od mojej Milenki wiec macie ze soba wiecej wspolnych tematow ale czytam wszystkie wypowiedzi, przydadza mi sie na przyszlosc:))Dobra ide sie zbierac, bo jeszcze na wesele dzis idziemy;/ Byla mowa tez o tym ile wypada dac,wiec my dajemy 500zl, mysle ze to jest w sam raz. Milej sobotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakolina ja też mam Milenkę i ksiądz nie robił problemu z ochrzczeniem jej. Ale kiedyś na kazaniu powiedział, że teraz to rodzice dają takie imiona jak Oliwia, Sandra itp. a trzeba po starodawnemu, Maria, Anna... Ja uważam, że komu jakie się podoba to takie nadaje i ksiądz nie powinien robić problemu. My na drugie daliśmy Faustyna - ono jest już święte:). Filipinka ja mam ten smoczek z Aventu trójprzepływowy i przez niego kaszka rzadsza leci ale jakbym chciała zrobić taką porcję jak jest napisane na opakowaniu to już nie poleci bo gęsta. Piszecie o zegarkach. Mój mąż dostał kiedyś zegarek w prezencie i zgubił w kilka dni. Potem sobie sam kupił i też zgubił. Tak więc zegarki się go w ogóle nie trzymają:). Rena ja też nie lubię soboty:). Cały dom trzeba ogarnąć a Lenka przecież wymaga uwagi i ciężko cokolwiek zrobić. Na szczęście jest babcia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena ten strój kąpielowy jest unikatowy, aż dech zapiera:) też się uśmiałam jak go zobaczyłam:). Mąż przyjdzie z pracy to mu pokażę zdjęcie:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię soboty bo trzeba sprzątać ale się wycwaniłam i sprzątam w inny dzień tylko w tym tygodniu nie było czasu i nie posprzątałam a teraz mi się nie chce. A na jakich osiedlach w Rzeszowie mieszkacie? Może mieszkamy po sąsiedzku a nawet nie wiemy. Ja się przeprowadziłam do rzeszowa na nowe miasto 3 miesiące temu i nawet nikogo tutaj nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gdzies słyszłama ze zegarkow sie w prezecie nie kupuje ani mezowi ani zonie bo to odlicza czas do odejscia tej osoby. Ale ja sie na tym nie znam. My dzis siedzimy w domku tzn ja ,maz/o dziwo nie w pracy/ i dzieci procz Zuzi. Wieczorem idziemy na rynek bo maja byc koncerty.Moze maly nam nie padnie szybko..Teraz spi to byc moze akurat nam sie uda troszke zabawic. Maz dzis do rany przyłoz,chyba go jego mama opierniczyła bo słyszłam jak z nią rozmawiał ale wyszeł do piwnicy i nie wiem co tam dokładnie mowili.A ona jest bardzo za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wierzę w żadne przesądy, łapa mam nadzieję, że już tak zostanie i mąż się poprawi na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też slyszałam, że nie powinno się dawać zegarków w prezencie i ubrań z dugim rękawem :) ale ja też w to nie wierze i kupie mu ten zegarek niech się cieszy :) Łapa super że Ci się uklada oby tak dalej było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa a jaki zespół ma być w Jarosławiu? Może też się wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . .. . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×