Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eklerka***xyz

pokażcie swoje suknie;)

Polecane posty

Gość kkku
parasolka odbiega od reszty kolorystycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna suknia:-) Taka inna. Wśród zalewu takich samych;-) co to za marka Maanda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parasolka to kamerzysty była, ja za takimi rzeczami nie przepadam i za bardzo tego nie chciałam, ale facet miał jakas fajna wizje:-) Dzięki Miarka:-) To jest Sposabella 635 Koktajlowa ma chyba podobny styl, tylko jakiś dziwny materiał na dole... a jej nie bardzo Ci sie chyba podoba??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maanda- Twoja suknia ma styl, Koktajlowej jest jakaś taka hmm. Ogólnie ja sukni z Emmi Mariage czy Angel nie toleruje. garbi harbi- chętnie zobaczę Twoją sukienkę na żywej osobie. Modelki często przejmującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbi harbi
miarko ja akurat mam podobna figure jak modelka i ta sukienka bardzo ladnie na mnie lezy narazie jeszcze nie moge pokazac fotek bo musze na nia czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka18siera
Ja planuje kupić taką http://moda.allegro.pl/nowa-suknia-slubna-piekna-i-stylowa-sukienka-i1674539897.html bo ogólnie kwiatki i cały wystrój będzie w fiolecie i krawat narzeczonego też. Mamy już dziecko więc biel u mnie nie jest wskazana:) Welonu też nie będzie tylko kwiatek we włoskach biało lilowy. Co o tym myślićie??? Nie będzie to zbyt orginalne??? Nie ukrywam, że cena też jest dla mnie ważna. Nie chce drogiej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
Jak już doradzacie to co powiecie o tych sukniach Sinceritybridal.com Sweetheartbridal.com Bardzo mi wpadły w oko i parę sztuk już przymierzałam. Są to suknie sprowadzane z zagranicy ale szyte na miarę. Znalazłam super salon w Gliwicach na ul. Zwycięstwa Mam ślub w Grudniu więc już powinnam zamawiać więc pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×