Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eklerka***xyz

pokażcie swoje suknie;)

Polecane posty

Gość 12345654321
bardzo trafnie bedziesz wygladac zwiewnie i naturalnie tak srodziemnomorsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmawiasz oryginalną czy na wzór? Zawsze byłam ciekawa jak wychodzą te kopie. Bo oryginał jest cudny. Sandałki będą pasowa. Z welonu też bym zrezygnowała. A jaki Kwiat chcesz wpiąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dobry pomysl? wlasnie o to mi chodzi, zeby wygladac inaczej, ale tez wydaje mi sie, ze ta sukienka jest sama w sobie specyficzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wzor :P wlasnie sie szyje :) nie naleze do osob. ktore za orginal sa w stanie duzo zaplacic. tak wiem napedzam chnskie fabryki, ale szkoda mi tyle kasy na suknie, ktora zaloze raz w zyciu :P moze wrzuce tutaj zdjecie jak juz bedzie po ceremonii to sobie porownasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna :) ja nie mam zbyt obfitego biustu i mam podobny fason na poprawiny ( ladnie sie uklada) wiec licze na to, ze nie bedzie rzadnych niemilych niespodzianek :P zreszta moja mama z zawodu jest krawcowa wiec poprawki nie stanowia przeszkody :) zwlaszcza, ze to nie bedzie orginal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz najechać na zdjęcia w opisie aukcji. I wybrać opcję Kopiuj adres obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja suknia tez jest sliczna, tylko jak dla mnie zbyt strojna. z racji tego, ze mamy juz dziecko i nie robimy chucznego wesela wydawalaby mi sie przesadzona. po prostu glupio bym sie czula w MOJEJ sytuacji, ale suknia piekna :) podobaja mi sie takze kolory stali przy takich sukniach jak Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o garniaku młodego żeby był stalowy? Moja lepsza polowa ma garniak czekoladowy kupiony. Do tego ecru kamizelka musznik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mowie o kolorze sukni :) moj jeszcze nie ma garniaka, ale zastanawia sie nad lnianym, mysle, ze bedzie pasowal do sukni i do pory roku :) a do kremowej sukni, brazowy garnitur pasuje jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
miarka kiecke masz lada :) i wcale nie jestes gruba.masz biust i tyle o dziewczyny odrazu (pewnie z zazdrosci) pisza ze jestes gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki;-) Zdjęcia z komórki trochę kolor zafałszowały. Bo suknia jest w odcieniu ivory. To taka załamana biel- ciepły odcień. W bieli klasycznej wyglądałam jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkowska ___23
ślub- 19 czerwiec, moja skromna sukienka, zaprezentowana poprzedniej właścicielce ( również jestem taka drobniutka) kosztowała 600zł ze wszystkimi dodatkami juz po czyszczeniu chemicznym więc jest jak nowa. Buty palczatki, co do kwiatów waham sie jeszcze, chcę żeby bukiet był prosty i klasyczny, najlepiej jedned długi kwiat. Obowiązkowo rozpuszczone włosy ( mam długie) i minimalizm w dodatkach :) później wrzuce wyraźniejszą fotkę http://www.voila.pl/389/pttr0/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi bo tak czytam o tych wybranych butach i niektóre z was chcą z odkrytymi palcami a jak to będzie wyglądało do pończoch?Mi się osobiście wydaje że trochę nie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seidhe
Dziewczyny poradzcie. Za rok wychodzę za mąż-za sukienka rozglądam się już teraz;) Ślub tylko cywilny i to w USC. Znalazłam juz jakis czas temu te sukienki (dwie dziewczyny już tu u nich pisały wiec wklejam ich linki) http://www.9008522.com/ns/NewSunshine/0228shui/20100228-054.jpg i http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=15&style=SD5230 . Myślicie,ze będa pasowały na ślub cywilny? Jeśli nie to moge prosić o jakieś propozycje? Chciałabym właśnie coś w ten deseń, nie musi być białe, ale raczej skromne. z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zalazłam salon w pobliskim mieście:-) Dziewczyny, jeśli się orientujecie, w jakich cenach (choć mniej więcej) są te suknie Maggie S., podajcie koszty, bo nie wiem, czy stać mnie na nakręcanie się na te piękne fasony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seidhe
ja wiem, ale li-monka ma cywilny w plenerze;) a to jakoś tak ładniej niż w usc. Z tych sukienek najbardziej podoba mi się pierwsza;) Dodam ejszcze,ze jestem niska (158 w kapeluszu) więc też nei wszystko będzie pasować:) jak znajdę coś ciekawego to będe wklejac, może komuś też się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie od Maggie są bardzo drogie jak dla mnie . Ceny od ok 4 tyś w górę. Niektóre modele podn 6 tys,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusia260 twoja suknia piekna bardzo podobna do mojej swethart 5882 ale ja miałam kolor aivory eklerka***xyz wygladałaś pięknie Li-monka piekna suknia ale zapodaj tu fotkę jak wyglada na tobie jussaa wkleiłaś suknię eklerki , a ty wygladałaś ślicznie Pandzia_1 bedziesz śliczną panną młodą , suknia po dopasowaniu będzie super jagodax2 cudna twoja suknia pstryczka też cudna ale szkoda bo jeszcze nie widziałam tego typu sukni jak wygląda na dziewczynie , nie na modelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, solenero! 🌻 widzę, że Ty równiez jak Miarka jesteś miłośniczką trenów;) napisz czy wygodna była Twoja suknia. Piękne zdobienia miała! (o ile te fotki na fotosiku to twoja suknia;) ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×