Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eklerka***xyz

pokażcie swoje suknie;)

Polecane posty

JolkaFasolka wydaje mi sie ze na glowie tej dziewczyny za duzo "sie dzieje" masz bardzo ozdobną suknie wiec fryzura musi byc skromniejsza bo onnaczej bedziesz wyglądała jak "przelukrowane cistko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
mila7 Piekna ale gdybym ja ja kupowalaby zdjelabym kolo bo nie znosze jak suknia wyglada jak dzwon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko moja wymarzona suknia...nie wiem czy rzeczywiscie ja kupie, bo nie wiem jak bedzie na mnie wygladala i jak bede sie w niej czula... do tej pory po obejrzeniu wielu zdjec to ta mnie najbardziej zauroczyla... ja jeszcze mam sporo czasu...dopiero pod koniec roku bede powaznie myslec o kupne, wiec do tej pory to tylko przegladalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na tej stronie będzie łatwiej znależć http://www.we-dwoje.pl/najnowsza;kolekcja;blu;marki;mori;lee,artykul,16655.html tu jest w czwartym rzędzie od góry numer 15/67 i 16/67 mierzyłam ją jako pierwszą i tak sie wniej zakochałam że nie widziałam wad , póżniej wszystkie inne porownywałam z tą i mi się nie podobały kiedy już zdecydowałam że ją kupię pojechałam jeszcze dokładnie zmierzyć żeby się upewnić że to ta , wtedy klapki spadły mi z oczu :( byłam załamana , płakać mi się chciało i wybrałam tą ktorej nawet pod uwagę nie brałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knfkj
solenaro, ale czemu tak? co sie okazało nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam tą stronke drugą ale mi się nie otwiera :) to nic :) knfkj wiesz? okazało się że materiał na brzuchu jest cienki bez fiszbin , znać było każdą fałdkę i pepek , była tak uszyta że niby ciut za szeroka ale nie dało jej się przerobić , poprostu fason sukni piękny ale materiał nie dobrany , panie z salonu zdieły ją z manekina bo stwierdziły że coś jest z nią nie tak :( ale w sumie byłam zadowolona z wybranej swethart 5882 ale moja miała tiulowy tren kilka postów do tyłu jest jej fotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowa księżniczka ;) też mi się takie podobały ale po pierwsze pasują filigranowym dziewczynom a ja do takich nie należę a poza tym bałabym się o delikatny materiał - po szaleństwach na parkiecie prawdopodobnie zostaną z niej strzępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj ta ostatnia jest fatalna
no ale skoro panna mloda byla zadowolona to coz kazdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka nie jest ale nie w moim stylu nie lubię naszywanych aplikacji za bardzo mam takie pytanie na marginesie - czy mimo, że jesteście zalogowane musicie wpisywać hasło żeby wyświetliło posta? mi się czasami pojawia coś takiego mimo, że jestem zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickola2933
Dziękuję...ale nie wiem czy dobrze zrobilam kupujac ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nickola2933- czemu masz wątpliwości? Hot Magenta- często jak chce wkleić link to tak mi się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny, widzę że temat przeze mnie zalożony "poszedł" inną drogą niż wytyczoną;) pozdrawiam i nadal czekam na WPISY MĘŻATEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×