Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eklerka***xyz

pokażcie swoje suknie;)

Polecane posty

witajcie dziewczyny! ja ślub mam dopiero w przyszłym roku w sierpniu ale juz przegladam suknie w internecie bo poprostu nie moge sie doczekać wego najpiekniejszego dnia :) na dzień dzisiejszy wybrałam tą http://www.sposax.com/store/product.php?productid=16179 ale nie jestem pewna czy dobrze będzie w niej wyglądała dziewczyna mojego wzrostu (164) a nie tej modelki. a sukienke wybrałam 3 miesiące temu i zadna inna mi sie nie podoba wiec jest duze prawdopodobieństwo ze to własnie TA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całą pewnością musisz najpierw przymierzyć tę suknię. inaczej wygląda na modelce, a inaczej będzie wyglądała na Tobie. ja powiem Ci, ze pierwszym moim ukochanym krojem sukni była rybka- mówiłam, że innej nie chcę...jednak jak zaczęłąm przymierzać suknie, to w rybkach wyglądałam koszmarnie... i chciałm całą z jednolitej koronki, z delikatnym paseczkeim pod biustem (żadną inną!) Efektem, po kilkudziesięciu przymierzonych sukniach, moja wybrana, udoskonalona;) nie rybka i nie cała z koronki;) a i zarzekałam się, że nie założe sukni z kołem;) kobieca przewrotność;) (bez koła chodizć się nie da w tych długich sukniach!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całe szczęscie mam do wyboru tylko klasyczne suknie w kształcie litery "A" i zadnych innych nie biore pod uwage bo np. w rybce wygladałabym tragicznie bo praktycznie nie mam bioder :P ale masz racje że musze przymierzyc i dopiero wtedy zdecyduje tylko ze jest jeszcze za wczesnie i mnie w salonach wyśmieja jak przyje mierzyc kiecki a slub w przyszłym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia- wierz mi, że przed ślubem schudniesz;) ze stresu, z zabiegania... ja jeszcze w ostatnim tygodniu przed ślubem miałam zwężaną suknię. W ciągu niespełna 2 tyg. schudłam 4 kg (od momentu odbioru sukni do zwężania)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knlkj
wiekszosc z was zapewne sie bzykala przed slubem to po co biale suknie? w czarnej powinnyście isc do slubu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieje bo własnie te 4kg by mi sie przydało zrzucic :) a wypowiedzi o czarnej sukience nie skomentuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia nie taka szczuplutka :) przed ślubem stres to i pare kilo zrzuciłam , pani w salonie ostrzegała przed zbytnim schudnieciem już po dopasowaniu sukni bo będzie za luzna , moja ciut opadała i musiałam co jakis czas wykonać nie elegancki ruch ciągniecia sukni na biuście w górę heheheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seidhe
Solenaro- popieram przedmówczynie, wyglądałaś bajecznie;) Ech dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze kościelnego.. Niestety mój jest neiwierzący i będzie ślub cywilny. No cóż, są ważniejsze priorytety niż piękny slub ale mimo wszystko troche żałuję, że mnie to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po cywilnym macie normalne wesele ? bo jesli tak to wcale bym sobie nie odbierała przyjemnosci i ubrałabym sie jak do kościoła a z resztą co za róznica czy slub kosciele czy w urzedzie ? kazda panna mloda ma prawo wygladac tak jak sobie wymarzy niezaleznie od miejsca ;) wiec jesli masz ochote to szalej to Twoj dzień :) A co do chudniecia to ja planuje schudnąc do pierwszej przymiarki potem postaram sie utrzymac wage o ile sie uda bo mi teściu przepyszne obiadki gotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Seidhe
jeśli Twój jest nie wierzący to co to za problem dla niego ślub kościelny...nie rozumiem takich facetów. z miłości do kobiety powinien się zgodzić. A nie tylko cywilny z wygodnictwa, pokazanie jaki ja jestem butny i mocny. Powinien uszanować Twoją wiarę. skoro nie szanuje Twojej wiary to nie szanuje też Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Seidhe
zapewne tez jest ochrzczony.... tylko przestał wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solenero- dzięki za komplement:) Ja też na początku wesela podciągałam sobie suknie w biuście ale nie dlatego że spadała tylko miałam takie wrażenie że zaraz mi spadnie.Widać to na nagraniu:D Później jednak postanowiłam "zaufać" sukni i przestałam to robić.Nie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psicholiżka
zróbcie stronę www.pokaz-cycki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seidhe
heh nie chciałam rozwijac tego tematu bo jest dosyć kontrowersyjny. A. sie wziął i wypisał;) bez możliwości powrotu niestety. W sumei nie przeszkadza mi to, bo uważam, że wiara to indywidualna sprawa;) po ślubie mamy normalne wesele, może troche punkowe. Planujemy jakoś na 60 osób. Zastanawiamy się nad salą, ale to będziemy omawiać z rodzicami jak A. wróci. No nic ja wracam do nauki bo w środe obrona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seidhe
a jeszcze chciałam dodać, że ja nie jestem osoba bardzo religijną. Jego ateizm nie przeszkadza mi zupełnie. Wolę to, niz gdyby miał być przesadnie i obłudnie święty. Podejrzewam (bo nei znam sie na tych sprawach) że gdyby mi naprawde zależało, to może i dałoby radę jakoś go znowu do tego kościoła wcisnąć i wziąc ten koscielny ale po co? Żeby zaspokoic moje widzi mi się? Fajnie było by miec kościelny ale nie jest mi to koniecznie potrzebne do życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "johansonowa"
A to moja suknia. Ale slubu nie bierzemy w Pl tylko na poludniu wloch wiec nawet co do wiary- tam i taka przystoi. http://yfrog.com/41sukniarj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
"johansonowa" Przepiekna sama bym taka chciala i wiesz nawet w PL niczym bym sie nie przejmowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot magenta- bardzo ładnie i stylowo. Dobrze że byłaś opalona, fajnie to suknię podkreśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot magenta super wyglądałaś , bardzo ładna suknia i welon kkkarrolinka nie otwiera mi się twój link :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"johansonowa" przymierzałam tą sukienkę i śliczne leży w realu wogóle jest piękna i dostojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaFasolka
moja suknia na poprzedniej właścicielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×