Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eklerka***xyz

pokażcie swoje suknie;)

Polecane posty

Wiadomo, zobaczmy jak suknia się sprawdzi na weselu. Jak coś będę koleżanki przestrzegać;) przed wiązaniami:-) Ja w swojej sukni się zakochałam i uważam ze wyglądam korzystnie. Ale ilu ludzi tyle opinii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarko- wyglądasz ślicznie! nie czytaj głupich docinek- zazdrość niszczy innych!!! podkreśliłaś tą suknią piękne kształty (nie jedna chciałaby mieć takie atuty w zanadrzu!)... Masz wymarzony tren i wiązania...! nic tylko dobierać dodatki do niej;) gratuluję! najważniejsze to trafić na TĘ suknię;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eklerka***xyz - dziękuję za miłe słowa;-) Też bardzo ładnie na swoim ślubie wyglądałaś:-) Najważniejsze to czuć się super i być szczęśliwym. Reszta się sama ułoży;-) kkkarroolinka- poczujesz się jak księżniczka w takiej sukni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkarroolinka
miarko---- i własnie o to mi chodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w życiu można;-) Ja też się tak czuję w mojej;-) zwykle nie lubię błyskotek , koronek , trenów. Ale ślub ma się raz w życiu i wtedy można sobie wymyślić coś innego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że napewno nie jesteś gruba masz biust owszem ale to jest akurat plus tego bo masz co pokazać a nie jak niektóre doszywane do sukni staniki 2x push up żeby chociaż wyglądało że cos tam odstaje.Jedynym mankamentem jaki widzę to to że przydałoby się troszkę opalić ale napewno już o tym pomyślałaś.Napewno będzie wygodnie i świetnie będziesz się czuła! moja to ta z tym że nie będzie tego naszyjnika tylko taka siateczka na szyjce "obroża" http://isabel-wedding.pl/suknie_slubne.php?suknia=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że napewno nie jesteś gruba masz biust owszem ale to jest akurat plus tego bo masz co pokazać a nie jak niektóre doszywane do sukni staniki 2x push up żeby chociaż wyglądało że cos tam odstaje.Jedynym mankamentem jaki widzę to to że przydałoby się troszkę opalić ale napewno już o tym pomyślałaś.Napewno będzie wygodnie i świetnie będziesz się czuła! moja to ta z tym że nie będzie tego naszyjnika tylko taka siateczka na szyjce "obroża" http://isabel-wedding.pl/suknie_slubne.php?suknia=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Miarko, popieram- ślub jest raz w życiu- zaszaleć można!!! ja też nie przepadam za takimi "bajerami" w garderobie na co dzień, ale na swoim ślubie zaszalałam i czułam się naprawdę wyjątkowo;)))) życzę Wam tego samego! MOJE DROGIE, pamiętajcie o jednym- ZERO STRESU, MASA UŚMIECHU!!!! nie przejmujcie się drobiazgami- nie wszystko będzie tak jak sobie zaplanowałyście (jak Wam się uda, to gratuluję;) )! Olejcie te drobnostki! BAWCIE się dobrze na własnym weselu, szalejcie, tańczcie, śpiewajcie!!!! Wasz uśmiech rodzi uśmiech gości- pamiętajcie o tym! Wy jesteście najważniejsze w tym Dniu. oczywiście uśmiechem przede wszystkim zarażajcie swoich wybranków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkarroolinka
jagodo twoja suknia tez jest piekna!! ale byłby jeszcze piekniejsza gbyby nie to co zasłania ten piekny dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodax2- byłam dziś pierwszy raz na solarium właśnie;-) Masz bardo ekstrawagancką suknię;-) taki w stylu Madame Pompadour:-) Choć ja też bym zlikwidowała tą siateczkę i tylko to plisowanie zostawiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaże wam jak już będą przymiarki jak to wygląda ale w rzeczywistości ta "chmurka" jak ja to nazywam nie jest zła cały urok w tym a jest przeswitujaca więc wszystko widać ciekawe jak będzie wyglądac na mnie bo modelka w rozm 34 odbiega od standardów normalnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhmmmm a o mojej znowu nic naprawde jest taka okropna:( zaczynam w nia wątpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lipca- chyba pisałam o twojej sukience jak pytałaś o welon do niej?;-) Suknie z Aspery mają swój urok- są takie dostojne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Miarka:0 tak kiedyś pytałam o welon i zdecydowalam sie na delikatną mgiełke, myślę że takie rozwiązanie będzie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
10 lipca suknia przepiekna do pasa a potem wyglada koszmarnie jak kolnierz dla chorego psa :( zdejmij z niej kolo to dol bedzie przypominac cos sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zdjąć koła bo koło jest zszyte razem z suknią:) i uwierz dół prezentuje się równie dobrze co góra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja suknia http://img441.imageshack.us/i/dsc00143uo.jpg/ http://img696.imageshack.us/i/dsc00145t.jpg/ http://img202.imageshack.us/i/dsc00147p.jpg/ http://img686.imageshack.us/i/dsc00149mh.jpg/ widzicie dziewczyny potrzebuje porady... mam ta sukne nadal, zaplacilam za nia 3 tys zl... ile byscie daly za tą suknie (uzywana)? czy wam sie podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps to suknia jak widac na metce dobrej projektantki.. kupiona nowka, mialam ja na sobe tylko na cywilnym przez ok godzine... dodam ze nie byla dawana do prania/czyszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
Gracja Prowokacja Trudno powiedziec czy nam sie podoba bo na wieszaku nie da sie tego ocneic wstaw jakies zdjecie jak w niej wygladalas albo na modelce zasada jest taka ze uzywane ksiakzi ubrania rowniez suknie musza isc za gora pol ceny nie wazne ile razy byly uzyte wiec gora 1,5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
Gracja Prowokacja z sukniami jest tak ze salony robia tez wyprzedaze i musisz liczyc sie z tym ze ktos nowa moze kupic rowniez za polowe ceny wiec twoja musi byc konkurencyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja Prowokacja- to nie jest model Rosmary? Niestety żeby sprzedać suknią używana to max1/3 ceny. Jak się uda za 1000 zł to super. Ale zwykle trzeba spuścić do 700-800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
Miarka roznie bywa :) cena zalezna jest od wielu czynnikow czy suknia jest w dobrym stanie czy wyprana z jakiego roku model itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
pstryczka Przepiekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) tylko nie mam jeszcze dodatkow do niej :( myslalam o srebrnych sandalkach na szpilce max 3cm. i zamiast welonu kwiat we wlosach, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×