Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Cześć Mariusz :) Ja też kocham Billa i co mam zrobić? On taki męski, sexowny, nie mam szans u niego :D Widzę, że Piter dzisiaj ne przitomni i mam nadzieję, że to ma związek z planowaną prokreacją ;) Pewnie biedak po lekarzach biega, robi badania na toksoplazmozę i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię. Ale jak poszedłem do roboty o 5:50 tak dopiero teraz wróciłem. Dzień dobry :) Nie zapomnijcie sprawdzić czy mogą Wam jeszcze urosnąć piersi :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo ;) Nie odpowiedziałeś na moje pytanie o alimenty :O Jestem dorosłą, odpowiedzialną kobietą i wszystko chcę zapiąć na ostatni guzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Wiesz, mojego kumpla żoneczka pozwała o 2500 zł na dziecko :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha!!! Obawiam się, że jestem za bidna jak na dawcę nasienia dla Ciebie :( Proces pauperyzacji w toku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co Olu? Wycofujesz się z aktu prokreacji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy się dogadamy w sprawie mojego łożenia na dziecko :D Piter, nie bądź materialistą! Będę - nie wiem czy matką czy ojcem? Nieważne, będę najlepszą matką/ojcem na świecie :D Żal, żeby takie połączenie genów jak nasze się zmarnowało. No, mam dylemat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie sam utrzymać potomka, jeśli o to Ci chodzi :) A, jeszcze jedno. Biorąc pod uwagę Twoją meteopatię temperaturową gdzie planujesz sam akt? W lodówce? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no sam nieee... Ale wiesz, 2500 to przesada :P Prolog aktu planuję w wannie, a epilog w satynowej pościeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to w sprawie finansów się dogadamy :) Wannę posiadam, natomiast rzeczoną pościelą nie dysponuję. Mam tylko bawełnę i flanelę. Poza tym w śliskim nie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliskie, bo śliskie, ale chłodzi :D No, ale ok - niech będzie bawełna. Flanela wydaje się być zbyt mało dystyngowana jak na taką wiekopomną chwilę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Będzie bawełna :D:P Jakieś inne życzenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... coś na zasadzie: aby język giętki polizał... tfu! Przepraszam!..Powiedział wszystko, co pomyśli głowa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz mamy dylemat... Czy to Ty masz taką zdolność kierowania ludźmi czy też ja tak świetnie czytam w myślach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadzidełka mam w 4 zapachach. A co do alkoholu, Żabka o 50m odległa, także pełen wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdolności - nie będę wszystkich asów z rękawa wyciągał przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, nie strasz :D Ja mam z Piterem potomstwo spłodzić! :D Piter Chociaż, niewątpliwie będzie miało to swoje zalety, zakładając, że akt nie odbędzie się po bożemu, przy zgaszonym świetle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwarantuję, że wręcz całkowicie nie po Bożemu będzie :D:P Z wszystkimi czynnościami naruszającymi nauki kościoła w tym temacie. Ostatecznie to nie rozpłodówka, ma być przyjemnie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zmieniam nicków Olu. Mój adres mailowy, który znasz, posiadam od lipca 2000r., drugi od września 2002. Na wszelkich forach mam te same, powtarzające się 3 nicki. W...K, w...f i w...k. Niniejszy jest czwartym, bo tu poprzednich nie chciałem używać, mój pobyt tutaj traktowałem tymczasowo. Mówisz, że kusi? :D:P I tak ma być. Ma kusić :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, żartowałam, naturalnie :) Ja też nie zmieniam nicków i adresów. Czarne glany wymyśliłam dla potrzeb tego forum, a konkretnie dla Ciebie o ile pamiętasz :P Nie chciałam tu z wiadomych przyczyn używać tego bardzo oficjalnego :) Cieknie mi ślina jak ketchup na parówki :D Mariusz, działasz w imieniu Teresy O. czy Discovery Channel? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, mam "Interaktywny Przewodnik Miłosny" na DVD - podesłać? ;) Olu, ten keczup na tę parówkę jak w demotywatorze ofkors? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×