Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Justyna9999
nie prawda ja mam przyjaciela do tego to facet!:) I mam też chłopaka ,można to pogodzić serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, mam to samo. W jedności siła.. ..Zawsze możemy tu zajrzeć ;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariuszu, muszę wyjść do sklepu, bo w radiu mówią, że "nad Dolnym Śląskiem już szaleją burze, jest nawet jeden zerwany dach" . Muszę zdążyć, zanim tu nadleci... :P Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dzięki i do. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musimy upaść na dno, żeby się odbić od niego :( Jeszcze właśnie pokłóciłam się z NIM. O mojego antywirusa, o zgrozo! :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację... Zarzucono mi, że nigdy nie jestem szczęśliwa. Odpowiedziałam, że bywam. Taka prawda i wszechobecny ból istnienia... Tak, z facetem, cholera :) Poszedł z fochem do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Halo, kochani: dziś taka aura wredna, przedburzowa; ja też miałam doła, ale wyszłam z domu i trochę mi się udało go przydeptać. Uszy do góry, nie martwić się proszę. Może piwko..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiu :) No, widzisz kurde :( Chyba trafiam na emocjonalnych inwalidów, oprócz jednego, którego już nie ma :( Aura dla mnie piękna. Piwo? Kończę drugie, mam ochotę się upić, a nie mogę dzisiaj sobie na to pozwolić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak trzymać, Mariusz :) Co to za dieta? Tzn. ja nie chcę przytyć, a wręcz przeciwnie :( Uwaga, ale dzisiaj uruchamiam swój zestaw do dołowania.... Muzyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszku... Nie narzekaj :D Ja, jestem w związku na odległość i to są tysiące kilometrów... Jakoś dajemy radę ;) :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubis
nie ma przyjazni damsko meskiej,wczesniej czy poniej i tak sie konczy zblizeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijanapowietrzem
To tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×