Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Cześć Piter, cześć Petrol :) Wpadam tylko na chwilę, bowiem idę szykować się na proszony, familijny obiad. Mam taką ochotę na spotkania w gronie rodzinnym jak cholera, ale żeby nie było, że dziwna jestem :O Piter, Ciebie zdradzać? Ależ nigdy, przenigdy, zachowaj Boziu :) Jam wierna jak pies :D (Nie napiszę suka :D:D:D ) Mjuzik posłucham sobie, gdy wrócę, bo teraz lecę pod prysznic i się pindrzyć :D Miłego popołudnia i trzymajcie za mnie kciuki, żebym przeżyła tę wizytę... Cmok, cmok, mlask mlask i takie tam :D Zresztą: http://www.youtube.com/watch?v=84ArvQxin3Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, trzymam za słowo :) No bo za co mam potrzymać :) Baw się przednio. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Witajcie. Mogą być nawet cmoki, choć zwykle nie jestem tak wylewna ;) Przeczytałam Wszystko (oznajmiam z dumą ;) ) i żałuję, że nie zaczekałam te 4 minuty wieczorem, sądząc, że poszliście się dołować indywidualnie. A nie ma to, jak zbiorowo (co widać na załączonym obrazku). Żałuję, bo muzyczne kawałki z tej sesji są mi bliskie - normalnie tylko śledzę poznawczo, co wrzucacie. Wielcy - bez komentarza, rodzime utwory - jak najbardziej. Grabaża wolę ze Strachami, ale Pidżamy też posłucham czasem. Fajny klimat stworzyliście :) No i nadawałam się ze swoim nastrojem do Was ;) Olu - jeśli chodzi o kaleki emocjonalne, też tak mam; na jednego nabrałam się tak, że będę jeszcze pokutować za to w kolejnych wcieleniach ;) Udanej imprezy i za Piotrem : smacznego i baw się nie tylko przednio, ale i tylnio ;) Mariuszu - nie wiem, czego Ty chcesz od swojej postury: normalny, wysoki i przystojny facet jesteś ; otłuszczony straciłbyś wizualnie ;) Jolu - pozdrawiam; nowe nabytki witam. Stwierdziłam, że zagubił się gdzieś Oliwier, a szkoda. Piotrze, jak widzę, pilnujesz Oli jak siedmiogłowy smok :D Posłucham sobie Twoich utworów na zachętę, bo przede mną kolejny odcinek porządków i nie mam jak się wymigać. Aha: nie było u nas żadnych nawałnic i całe szczęście. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, moje utwory to co innego. Jak na razie przedstawiam tu moje stany duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie niedomówień służę słownikiem ortograficznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć Jolu, Petrol, Mariuszu i Piotrze (jeszcze trochę i te powitania zaczną przypominać litanię.. ;) ) Piotrze, miałam na myśli Twoje upodobania; stanów duszy nie podejmuję się zgłębiać :) Mariuszu , jak skocznie :) ..a Ola już pewnie po deserze ;) Trójka ciągle podaje w serwisach pogodowych, że na Dolnym obfite opady, a ja jak na złość znad mopa widzę piękne słońce, aż mi żal :( Pewnie mają informacje z ranka. Dobra, do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariusz, marudź, ile wlezie, mnie i tak nie dorównasz, a ja wobec Was mam w tym względzie dług wdzięczności :D Będę wobec tego zaglądać w antraktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Jak do jutra, to ja dziękuję; myślałam o jakimś spacerze. Mam nadzieję, że się mylą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Od rana to ja marudzę, że muszę sprzątać ;) Aktywność przejawiam od niedawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Zwłaszcza, jak będzie lało.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che che litanię u mnie słońce nic tylko usiąść na leżaczku i poczytać albo pomarzyc albo popatrzeć na koty albo przysnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mam za zadanie zmotywować jedną inną marudę ;) Ciężkie zadanie, ale może podołam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Jak widzicie, zaczynam się socjalizować i odkurzać kontakty społeczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×