Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Jak już, to opcjowałbym przy Sarze. Krótko, ładnie, mitycznie i tak samo we wszelkich językach używających alfabetu łacińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dzis wstalam wczesniej niz zazwyczaj Jade do wiekszej wsi cos zalatwic i sie umowilam z jednym na pierwsze spotkanie;) "taki spokojny chlopak";) Czekam az zizi mi powie to imie! i prosze tylko nie zadna Nicole! jak chcesz zmienic to ja wolalabym jzu jakies tradycyjne imie;) no wlasnie a moze Tradycja jak to w pewnym polskim filmie byloo:D Tymczasem ucieka:P do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nieodparte wrażenie, że to ja Tobie coś zrobiłem Olu. Powodzenia SetKasiu. Taki spokojny... Pamiętaj, że cicha woda brzegi rwie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd. Neta nie miałem. Co też pozwoliło na przemyślenia takie sobie. Ogólnie do końca tygodnia raczej mnie nie będzie, chyba że z doskoku jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ pogoda marna, ciemno, wilgotno.. co do imion to ja tez nie przepadam za swoim, ale za to moj klon jakie ma imie, to niech mnie szlag :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak twierdzisz, Piter. Ale coś mi się jednak wydaje, że nieświadomie włożyłam w to swoje przysłowiowe trzy grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Cześć Wszystkim. Wybiła moja godzina: przewlokłam się po lekarzach, dzisiaj rano dałam się skłuć na to konto i pojechałam. Stawiłam się i prawie w progu odesłali mnie na przymusowy urlop. Postanowiłam się głębiej nie zastanawiać i potraktować jako prezent od losu.. Więc popiszę tu jeszcze z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×