Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość czarnażi17
chodnikowy latawczyku- tylko że ja nie jestem kreatywna, naprawde :) nie uniem myśleć... zmieniać imienia może nie będe ale dobrze mieć jakieś w zanadrzu, dlatego prosze... :) podajcie mi jakie wam przychodzą do głowy, w każdym momencie możecie podawać. będe wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, trzymaj się w tej nierównej walce ze służbą zdrowia i się nie dawaj :) Żiżi Ja mam odwieczny problem z imionami. O ile męskich kilka mi się podoba to z żeńskimi gorzej. Natomiast jestem zachwycona imieniem Konstancja, lecz czuję, że Tobie się nie spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
chodnikowy latawiec- Asia? a czemu Asia akurat? :D czarne glany- Konstancja? nie jest złe musze je rozważyć dzięki :) jeszcze jakieś propozycje? dawać, dawać :) moja nowa ukochana nutka ^^ http://www.youtube.com/watch?v=HBv1bqvwgxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i keep the man's, a nie men's. Chyba że to jakiś harem. Bo jeśli, to their, a nie his.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Konstancja to dostojne imię. Pełne klasy i tajemniczości :P Ja natomiast bardzo nie lubię imienia Asia. Znam kilka i wszystkie są jakieś pieprznięte, roztrzepane i nie grzeszą inteligencją. Może przypadek... No, oprócz jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów przelotem. Dzień dobry. Też znam jedną porąbaną Asię. A o Konstancji już pisałem. Miłego Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dźbry Wszystkim. Jak Piotr, to ja też przelecę. Mam trudności z wejściem tu. Pech jakiś od paru dni ze wszystkim, czy co? Niech mi ktoś odczyni uroki ;) Olu: Już Piątek :) Mariuszu - gratulacje z powodu skojarzeń imiennych ;) Żiżi - nie nadaję się do wymyślania imion, odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) urok odczyniony i od dzisiaj wszystko będzie szło gładko :) Piter, dopiero teraz zauważyłam Twój post o zabronionym imieniu... Czy to oznacza, że mamy zakaz nazywania swoich córek imionami kobiet, które były, czy też są Tobie bliskie? Z całym szacunkiem, ale nie idę na taki układ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Uff, Olu; odetchnęłam :) Dzięki. Już z górki ;) Piotrze, ustosunkuj się do pytania ;) Witam Nową (Nowego?) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Jest. Zawsze Biegła w sztuce Osoba może zaradzić na takie seryjne kłopoty :D W listopadzie. Muszę wybrać zaległy urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Zacina mi się kafe.. ale walczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee... to jeszcze sporo odpoczynku przed Tobą :) Skłamałabym mówiąc, że nie zazdroszczę ;) No, mnie też się czasami zacina, ale nie ma co się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak WeWo, literowka, ktorej nawet nie zauwazylam. Znam angielski, mimo tego dziekuje za korekte. Nastepnym razem bede bardziej uwazna panie profesorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, zapewne oczekujesz ode mnie argumentu popartego naukowym dowodem i od razu uprzedzam, że Cię rozczaruję. Chociaż może nie. Możesz mi wierzyć lub nie, ale każda cyfra itd. są czymś więcej niż nam się wydaje. W związku z tym każde imię posiada w sobie pewien ładunek cech, które prawdopodobnie zostały nadane mu kiedyś przez noszące osoby. Jakby zapisane na stałe w tym imieniu. Pewnie i tak nie wierzysz, ale ja widzę trochę świat bardziej wielowymiarowo ;) Także nie podam Ci danych, które wprowadzisz do komputera i przeanalizujesz :D Oczywiście nie można twierdzić, że imię to jedyna rzecz mająca wpływ na charakter, sposób myślenia i rodzaj osobowości człowieka. Są też inne czynniki - wiadomo. Jest ich mnóstwo. Jednakże sama kiedyś zdziwiłam się czytając o Aleksandrze - tak jakby ktoś pisał o mnie. Zresztą wszystkie Aleksandry jakie znam są do mnie w wielu sprawach podobne. Nawet psychologowie to potwierdzają - wystarczy poszukać i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustosunkuję się do stosunku Basi odnośnie pytania :) Tak, kategorycznie zabronione. Za takie coś kastruję, palę na stosie, wieszam, a na sam koniec zabijam. BiKasiu, a ja nie znam angielskiego, wspomagam się wujkiem google. I nie dysponuję żadnym tytułem naukowym. Olu, wszystkie Aleksandry takie same? Tzn. nie lubią księcia Bogusława? Driven north.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, lubienie nie leży w gestii imienia :D Już 10 lat temu wybrałam to imię dla potencjalnej córki, więc sorry;)Ale w razie czego powiem Ci, że ma na imię dajmy na to... Hildegarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok. Żartowałem przecież. Twojej córce na pewno będzie pasowało. Chodziło mi o to... domyślasz się, o co mi chodziło. Wyobrażasz sobie, że taka Lady Gaga czy inna Elektroda nagle przemianowuje się na Constance, albo Martha? Bo ja nie bardzo. I miałbym pewne odruchy. BTW Constance to nie imię, tylko pseudonim. Ale to opowieść (jak większość moich opowieści) z serii - "Wypiłem 0,7l". Notabene Konstancji poświęciłem osobiście spłodzone dwa utwory muzyczne, ale to z kolei opowieść z cyklu "Wypiłem 1,5l". Dlatego też "Nie każda morda pasuje do Forda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko jeden problem w związku z tym imieniem. Nie wiem jak można je zdrabniać, żeby nie brzmiało groteskowo.... typu "Kostka";) A jeśli idzie o te Dody i inne Gagi to chyba możemy być spokojni. Takie pseudonimy nie pasowałyby do ich lansu. Przykładem niech będzie Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykonawca testamentu c.g.
Zwłaszcza ta Stancja jest :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×