Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Mnie samą moja radosna twórczość powala :D Należałoby się zastanowić czy istnieją wobec tego bolce obyczajne... :D Ale, raczej tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polemizuję, bo nie znam się na tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dopisać parę alternatywnych wytłumaczeń :) Kolejny temat - "Zakładam sektę, będziemy czcić żarówkę 100W" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie będę tego robić, bo może być monotematycznie :D ;) Tak, tak.. ja już czczę żarówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam. Monotematyczność czasem bywa interesująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) Właśnie się dowiedziałam, że w weekend idę do pracy na 24h!!! Czyż to nie wspaniałe? :) :O :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na 24. Jutro na 17:30 do niedzieli do 17:30. Później jakieś 13h wolne i znowu do pracy. Że tak powiem, ja pierdolę, kurwa mać! Nie wierzę w to. Koledze z nocki coś wypadło no i MUSZĘ. Przecież kończy mi się umowa, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie :) Jakby ktoś cierpiał na bezsenność to zapraszam na pogaduszki do białego rana, a nawet do wieczora :D ;( Jak ja to wytrzymam fizycznie? Nie ma mowy, żebym nie zasnęła, chociaż na godzinę... Nie mam zielonego pojęcia, pewnie dowiem się 31.05 za pięć trzecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja jutro też mam 24. Tyle, że ja tak od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa, Iftar, współczuję :( Mariusz, no zajebiście jest po prostu :O Kierownik powiedział, że mi tego nie zapomni. Ja myślę, będzie miał okazję się wykazać za 2 tygodnie. Jak nie zrobi tego to pójdę sobie na zasiłek w zawrotnej kwocie około 400 zł :D :( i podpalę tę firmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wspomnieć o tym, że powinnam być na L4 od 3 tygodni, ale nie poszłam :O Naprawdę kijowo się czuję i akurat teraz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kuźwa pobiegać po mieszkaniu z mopem, bo jakaś deprecha mi stoi za plecami. Gdyby nie moja pieprzona, zyciowa odpowiedzialnośc to bym popadła w alkoholizm. To tak banalnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź Iftar. Ja siedzę w mojej ukochanej pracy, ale ma ochotę mnie roznieść od środka, serio. NIENAWIDZĘ TEJ PRACY!!!!!!!!!!!! Wytatuuję sobie to na czole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest Mariusz niewykorzystana szansa, lecz ratunek resztkami sił przed samobójstwem, którym bez wątpienia byłoby pójście na zwolnienie przed końcem umowy ;) Doprawdy nie wiem czemu i jakoś w tej chwili nie mam głowy do tego, żeby się nad tym zastanawiać, ale fakt - ułatwia sprzątanie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Witajcie. Olu, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do później Mariusz :) Cześć Basiu :) Jestem, ale mogę mieć poślizgi, więc się nie przejmuj w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Jak fajnie.. nie jestem sama. Mariusz wróci, a Piotr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr wyjechał w sprawach służbowych i nie wiem kiedy będzie, a Mariusz wróci :) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie mam się czym pochwalić.. jest źle. Ale staram się z tym walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Zajrzałam o czym pisaliście. Współczuję Ci weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że walczysz:) Postaram się Ciebie wspierać, ale dziś sama jestem w kiepskim stanie, więc nie wiem jak mi to wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cieszę się, że jesteś.. Nie mam siły być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie, bo nie umiem powiększyć liter.. Początek trochę nie dla mnie w tym stanie, w jakim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×