Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość Mesyah
Nie strachaj sie na zapas bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nysakk
nawet jak ci żółte zapukają do drzwi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuka
podobno już są w gdańsku ostrzeliwują nas chińskimi rybami ze statków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy za daleko od Korei. Jedyne co moze nasz czekac to bomba ktora nad nami wybuchnie a wtedy i tak nie bede miala czasu aby sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawaaaaa
Baba Wanga jak dotąd rzadko się myliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
Melduje! Sytuacja bardzo napięta:P Żółte strzelają z pistoletów na kulki, babci Genowefie zabili psa petardą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
To Ty masz wyspę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nysakk
może wezma cie na pilota oblatywacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuka
mogliby wiejską ostrzelać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
mam nadzieję, że zostawią nam chociaż kafeterie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam nie miec jak mam :D no ja tez mam nadzieje,ze zostawia nam chociaz kafeterie,mam tez zapas konserw z PL,mam nadzieje,ze uda mi sie przetrwac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka....
jak ma byc wojna to ide wydac odlozone pieniadze na bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
To wszystko przez Kevina! Nie będą puszczać w święta i koreańce się wkurzyli:( A mialo być tak pięknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angello
ej ja wam powiem ze jak to bylo przepowiedziane jakis miesiac temu czy wiecej i sie sprawdza to z pewnoscia te nastepne przepowiednie tez sie sprawdza....mamy czas do 2014 bo w 2014 polowa europy zginie na skutek bomb nuklearncych czy czegos podobnego jeszcze 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
O prosze bardzo "- To kolejna prowokacja Korei Północnej, która na pewno nie doprowadzi do wojny - mówi Levi. Ekspert dodaje, że Phenian zdecydowałby się na otwartą wojnę tylko wtedy, gdy byłby pewien wygranej. Mimo że Korea Północna posiada jedną z najliczniejszych armii na świecie, bez poparcia Chin nie byłaby wstanie przeciwstawić się Seulowi, za którym murem stanąłby Waszyngton. " Także, nie bojta się, nie pierwszy, nie ostatni raz. Ja to Wam powiem szczerz,e to ja to bym tych wszystkich władców zamknęła w białym pokoju, dała po joincie i niech sobie zafajurczą to im się w mózgach tych chciwych może uspokoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angello
Dobrze powiedziane ale jeszcze dzien jest dlugi wiec nic niewiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarro
no to się zaczęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie do osob wierzacych w przepowiednie tej calej Vangi. Czy wy naprawde wierzycie komus kto twierdzil, ze zostal uniesiony przez huragan:D (ktorego istnienie nie zostalo udowodnione) i rzucony o ziemie? Naprawde sa ludzie, ktorzy wierza w takie bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Nie bój żaby, żaby są fajne :) Będzie dobrze ludzie, jak nie macie co siać to polecam marchewkę bo zdrowa ;) Jeszcze raz powtarzam: 1. Dopiero gdy minęła data 10 listopada, nagle wypłynęły (niby to wiarygodne informacje) że data podawana była w kalendarzy Julianskim (czy jakim tam) 2. Gdyby faktycznie podawana data byłam w tym kalendarzu informacje na portalach nie podawały by 10 listopada jako datę prawidłową. 3. Być może staruszka podała datę w kalendarzu Juliańskim i już z przeliczenia wyszło, że to będzie 10 listopad. To, że jest konflikt między Koreami, to wcale nie znaczy, że zaraz będzie wojna i jeszcze Wam coś powiem moi mili. Jak dla mnie to wojna światowa już jest w Iraku, Iranie , czy gdzie tam. Cały świat się tam wysyła, Anglia Ameryka nawet Polska i kupa ludzi tam ginie. To że nas coś nie dotyka bezpośrednio fizycznie, nie znaczy, że nie można tego tak czy inaczej zdefiniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczvzcvczvcvxc
no to jedziemy z koksem a juz myślałem że Wanga się pomyliła, 🖐️ powodzenia ja uciekam do afryki poi granice otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtytutfi
Według kalendarza Gregoriańskiego dzś 10 listopad 10+13=23 Dziś10 listopad ,według kalendarza Gregoriańskiego ,różnica 13 dni ,czyli przepowiednie Baby Vangi i Nostradamusa się sprawdzają z dokładnością szwajcarskiego zegara,i co Wy na to Korea Południowa zwróciła się już do Stanów Zjednoczonych o przysłanie w rejon konfliktu broni atomowej. Miałaby ona podziałać odstraszająco na reżim w Phenianie. Komuniści z północy, trzymający się u władzy tylko dzięki jednej z największych armii na świecie, okazali się być jednak całkowicie nieobliczalni. Dzisiejszy atak na Koreę Południową oznacza, ze nie zamierzają przebierać w środkach, a ich reżim jest gotów nawet zaryzykować wojnę ze swoim sąsiadem, byle tylko utrzymać się przy władzy. Świat znalazł się w trudnej sytuacji. Zdaniem większości ekspertów, wszystkie scenariusze są możliwe. Nie można wykluczyć ani wojny konwencjonalnej, ani nawet wojny atomowej, jako że reżim w Phenianie tak naprawdę nigdy się nie rozbroił. Jak się okazało kilka dni temu, na terytorium Korei Północnej są nadal instalacje nuklearne. Zaniepokojone są przede wszystkim Chiny, posiadające wspólną granicę z Koreą Północną. onet pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedzie wojnyy
taaa,a jutro okaże się ze vanga przepowiadała wg kalendarza Majów.Weźcie opanujcie emocje i nie siejcie paniki.Nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziś10 listopad ,według kalendarza Gregoriańskiego ,różnica 13 dni ,czyli przepowiednie Baby Vangi i Nostradamusa się sprawdzają z dokładnością szwajcarskiego zegara,i co Wy na to" a dlaczego nikt wczesniej nie pisal ze to bedzie data wedlug kalendarza julianskiego? ja nawet pojecia nie mialam za te babka byla prawoslawna, a teraz raptem sie okazuje ze byla i liczyla daty jak prawoslawni. Wiec po co wczesniejsza panika byla? Wam ludzie to kazda glupote mozna wcisnac, naprawde jestescie ulomni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
EwelinaEwa racja jest po Twojej stronie ( i mojej w tym wypadku ^ ^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
a ja sie ide napic zanim ruskie wkrocza i zabiora cala wodke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Skolik, to ja z Toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfghgkjhuloip
a ja do markietu po zarcie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×