Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam Igor wczoraj zasną o 18.30 ,przebudził sie na jedzenie o 22-giej i wstał dopiero o 7-mej dzisiaj,teraz znów śpi;pobił rekord spania,nawet wykąpać go wczoraj nie mogłam,bo był taki zaspany,dzisiaj z rana kapiel i znowu spanko:-) monikadd wszystkiego naj dla Ksawerego!! dzisiaj jedziemy na szczepienie na pneumokoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ..... zapomniałam napisac wczoraj dostałam paczke z hoppa :) słoiczek łyzeczke cherbatke i kupony do rossmana na jedzonko z hippa i moge w rossmanie odebrac nastepna paczke z hippa :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Alez u mnie leje nawet nie ma jak wyjsc z domu. Zostawilam dzis Zuzie zebym mogła chodz po zakupy skoczyc a ona przypilnuje małego. Ja juz wole upały od tych deszczów.A jak pomysle ze niedługo znowu jesien i zima to az mnie wzdryga brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po szczepionce,Igor nie płakał,nasłuchałam się pochwał jaki to on silny i grzeczny,idą mu już zęby górne,jeszcze tydzień albo dwa i beda na wierzchu,ja nie zauważyłam,bo mały nawet marudny nie jest minkadd ja też mam te paczkę,a kupony gdzieś pogubiłam,a szkoda,bo wczoraj byłam w mieście i mogłabym odebrać u mnie tez pada,zimno,nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita- no to fajnie ze mały nie marudził :) super :) A dostałas jeszcze jakas paczke ??? czy tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Filip palna dzis 3 kupy i ta ostatnia byla ze sluzem. Jakis taki jest tez placzliwy.Pewno mi sie zarazil od meza wirusem albo to z zebow.Jak tak bedzie dalej wezwe lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam z pampersa,nivei,bobovity i gerbera,ale to jakiś czas temu oni losują osoby,miałam farta może to nie od choroby,tylko rzeczywiście od zębów taki problem; Igor też nieraz robi po każdym jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę na twoją stopkę monika i to jest waga Ksawerego? Jeżeli tak to też bardzo ładnie waży,tyle co Igor w jego "wieku":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie rozbolał kregosłup :( ogladam fajny program na dwojce o dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia............. miałam tez to ogladac i zapomniałam.............:( Martita- moj mały dobrze wyglada jak na swoj wiek wczotaj spotkałam kobiete i miała dziewczynke o 6 tyg wieksza od Ksawerego i była identyczna jak dla mnie wagowo a ona mowiła ze moj syn jest wiekszy od jej corki :) 11 sierpnia mamy szczepienie i mysle ze moj mały ma ponad 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , dopiero teraz usiadłam , mały rano się obudził , więc karmienie,przebieranie a to mężowi śniadanko do pracy ,później odkurzałam i umyłam podłogi ., Teraz usiadłam i karmiłam Mateuszka no i zasnął ., Monika gratulacje z okazji ukończenia kolejnego miesiąca! super takie prezenciki są , waga Ksawerka super jet już co nosic Łapa to Zuzia na pewno dumna że może sama brata przypilnować! ja też nie lubie jesieni ani zimy ., może to od zębów Filipek taki płaczliwy. Martita to kawał chłopa z Igorka no super że nie jest marudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze,ze przepisow mnostwo sie zebralo tylko zapisywac:) i gdybym jeszcze czas miala to wszystko zrobic:(mniam...... monikaddd-wszystkiego naj dla malego:) eva-mezowi to ja sniadanko ostatnio zrobilam 2 lata temu do pracy:P widze,ze nie ma na co maz narzekac:) a wy kiedy do Pl;mieliscie chyba pod koniec lipca?czy jak? lapa-fajne to przedszkole; wlasnie weszlam na stronke...... amerrka-ja na Twoim miejscu tez bym malego nie budzila:)a poza tym udanego urlopu....pakowanie cie czeka wiec nie zazdroszcze:P(tego pakowania oczywiscie) ja weszlam do salonu przed chwila a bandzior stoi kolo sciany z rozowa kredka pokazuje mi swoje malowidla na scianie!!!!!! i mowi: nu nu nu.....?????????????? o boze i co zrobic??????..... teraz juz sciany sa w czarnym i rozowym kolorze:( my ugotowalismy zupe i zmykamy na spacer bo pogoda super wiec do wieczora:) dobena-zycze jakiegos pojednania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor też jest dużo większy od dzieci w swoim wieku,dzisiaj była kobieta z córeczką w wieku Igora,to była połowa jego i pod względem zachowania i ruchu też,Igor już sam siedzi,więc nawet przez to każdy myśli że ma co najmniej 8 miesięcy; Jak badała doktor to oczywiscie chciał wstawać i mówiła,żeby nie roić tego w miarę możliwości,bo nędzie miał krzywe nogi,tylko jak to zrobić,jak on co chwilę się podnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy dumna? Mały spał a ja szybko do sklepu a ona w tym czasie bajki ogadała. Teraz układa te gre lego.Pozniej jak czas pozwoli to zagramy. Fajna nawet ta gra tylko ze chyba bardziej dla chłopcow.Układa sie piramide z klockow lego w srodku piramidy sa kryształy ktore trzeba zdobywac,na zewnatrz piramidy sa swiatynie w ktorych sa tez albo kryształy do zdobycia albo skorpiony ktore powoduja utrate kolejki. Gra jest ogolnie fajna,bardzo precyzyjne i fajne klocki z mnostwem efektow np w nocy klocki swiecą bo sa fluorostencyjne.Troszke trudnosci sparawia małej włozenie tych najmniejszych na swoje miejsce.Jest do tego bardzo fajna obrazkowa instrukcja jak sie układa te piramide tak ze kazdy 7 latek sobie poradzi z ułozeniem,Gra nosi nazwe Ramzes Pyramid. Musze jutro meza poprosic o wczesniejsze przyjscie z pracy zebym zdazyła na masaz kregosłupa.Znowu zaczyna mnie bolec a jak sie rozwinie to tym razem mnie na stół wezmą. Mały mi pieknie spi,moze mu ta biegunka przejdzie.Dałam mu lakcid jabuszko i zrobie mu dzis własnorecznie zupke marchwianke.Mam tylko nadzieje ze to nie zaden rotawirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja o Filipie nic nie mowie.6 mies na karku i 9700 waga ;) wyglada jak taki 10mies niemowlak.Bardzo bym chciała zeby juz zaczał sam siedziec,nie musiałabym go tyle nosic i trzymac na kolanach. A co do malowania po scianach to w starym mieszkaniu moja Zuzia takie rysunki dawała po scianach ze hoho.Nawet nie malowałam scian.Ale kiedys wpadłam na pomysł i kupilam jej taki duzy bristol i na scianie przymocowalam w ramkach i tam tylko mogla malowac a jak pomalowała po scianie to mialysmy umowe ze zabieram jej za kazdy malunek po jednej zabawce.I poskutkowało.Brystole wymieniałam jak zamalowała całe i w ten sposob ocaliłam sciany.Najgorzej jak malowała kredkami woskowymi albo flamastrami,za cholere niczym tego ze sciany nie da sie zmyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to maz ma robote na dzis.Własnie Zuza wynalazła ze sie u niej spod parapetu woda leje.A ja ja opierniczałam ze cos rozlała i nie posprzatała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki co do szykowania śniadań to dziś był wyjątek bo wstałam i karmiłam Mateuszka ,więc jakoś tak z dobrego serduszka (żeby nie narzekał ) o znów kolejny talent Marcelka , no tylko szok jak zmyć te ściany masakra ., My lecimy 10 sierpnia i wracamy 28 mieliśmy autem ale mamy przegląd., Łapa to ta gra musi być super nie tylko dla dzieci ! a to może po tym lacid Filipkowi przejdzie ta biegunka. Mówicie o wagach maluszków ja też muszę się wybrać do przychodni zważyć małego ,bo dopiero jak skończy rok to idziemy na szczepienie ., ale też sporo waży. Zmykam kończyć obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa- ile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taki duzy Twoj mały !!!!!!!!!!!!!!!! szok szok !!!!! a ja myslałam ze mam duzego :) to moja sasiadka ma 10 miesiecz. chłopca i wazy 8500g!!! no..no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa to faktycznie kawał chłopa z Filipka !!!! My po obiadku , zaraz kawka i kurcze muszę w końcu zabrać się za prasowanie , A dziś nici z spacerku bo pada i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój Filip jest 11 dni starszy od Igora,a wagę ma niezłą:-) ty pisałaś że jest taki duży i lubi pojeść,przez to dajesz mu to mleko dla głdnych dzieci Igor już siedzi i żeczywiscie jest duzo wygodniej,nie trzeba go prawie wcale nisić,zabawi sie troszke na siedząco,troche poprzewraca na boki i na brzuszek i czas mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.On w 3 dobie zycia wypił w szpitalu 60ml.Mnie z piersi na raz nigdy tyle nie wyszło.Pozniej jadł co 2 godz po 100ml a teraz co 4 po 150ml O 9 rano je 150 kaszki za 3 godz słoik zupki za 3 godz słoik deserku a dalej juz mleko. No ale jak widziałyscie na Nk on nie jest gruby.Taki duzy jest jak na swoj wiek i tyle.Wyglada po prostu jak z 3 mies starszy.My oboje z mezem tez do drobnych nie nalezymy poza tym ja rodze duze dzieci Zuzia wazyła 3800g i tez jest duzo wieksza niz jej rowiesnicy 7 latkowie. Zrobilam rosół.Zmieliłam marchewke z pietruszka i ziemniakiem i dolałam rosołu.Dałam Małemu.Tak wcinał ze az mlaskał.No to chyba zaczne mu robic sama zupki a własciwie to zaczne mu dawac prawie wszystko to co my jemy tylko zmielone.Widze ze mu takie przyprawione smakuje. Przeczytałam w necie ze jak ma dziecko biegunke mozna mu dac potrawke lekko posoloną.No to dałam.Poczekamy na reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o mleko dla głodnych dzieci to jak dawałam mu zwykłe bebiko to co godzine był głodny i kolezanka z Anglii mi pokazała ze tam jest mleko własnie dla takich łakomczuchów wzbogacone w skrobie zeby dłuzej byc sytym.Poniewaz w Polsce tego mleka nie ma to szukałam a z znalazłam te Humane ale jedynie w necie bo w sklepach brak a przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Martita i Monikka zazdroszcze Wam tej wagi dzieciaczkow. My wlasnie wrocilismy z wazenia i PIotyrus za malo przybral na wadze i jak mi się pokarm nie rozkręci to bede musiala go dokarmaić:( Martwi mnie to troche bo mysle, ze jak o bede dokarmiac to szybko w ogole zrezygnujemy z piersi. Piotrus ma troche ponad 3 miesiące i waży 5770 a w ciągu tygodnia przybrał 70g to bardzo mało:( Monikka wszystkiego naj dla Ksawcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje, że jak na 3 miesiące to waga w porządku, no ale wiadomo jak mus to mus;) ja bym się tak nie przejmowała tym tylko zaczekała ze 2 tygodnie, jak dalej będzie tak powoli przybierał to wtedy wieczorem bym go dokarmiała, albo odwrotnie- rano, żeby miał dużo siły na cały dzień;) Julka w wieku 6,5 miesiąca ważyła 8500 g więc też jest niezłym klocuszkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj znowu musialam mu dac troche mleka:( smutno mi bardzo ael ryk wielki a z piersi po kropelce leci i jak widać wieczorem jak jest już ogolnie zmeczony i mniej cierpliwy to nie chce tak po kropelce jesc i mi ryczy no i musialam mu dac. A zadna lyzeczka czy strzykawką nie dało rady, wszystko na sliniaku wylądowało i musialam mu dać w butelce i pewni etak sie skonczy zupelnie karmienie piersia bo juz zupelnie nie bedsie cchial piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie od początku robie zupki małemu ,mam porównanie ze słoiczkami i te moje są dużo lepsze,to samo z deserkami,jabłuszko z brzoskwinią i bananem smakuje mu bardzo Igor nie je tyle co Filip,3 razy mleko ,w tym jedno z kaszką po 180 ml,plus zupka,plus deser,nieraz je jeszcze trochę mleka,jak jest głodny amerrka nic nie poradzisz na to jak dziecko głodne,musisz dać butle mały dzisiaj super grzeczny,dobrze przyją szczepionkę dzisiaj byłam u mojego szefa i może mnie zwolnić,wykorzystam urlop i mnie zwolni,potem zarejestruje się w urzędzie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa mamy duże dzieci i tak już pozostanie,Igor napewno będzie też wysoki bo ja mam 177 cm a mąż 188 cm,więc napewno on też będzie poza normę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika gdzie kupowałaś pieluchy do pływania?Ile płaciłas?I cz kupiłaś całą paczkę? ja w sobotę jade do aqua parku,a nie mam pieluch,mówią że tam można kupić,ale lepiej być przygotowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×