Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Witam :) moj mały bez zmian mam nadzieje ze tak zostanie tylko katarek ! Amerka- sniłam Ci sie :) hihihiih Ja tez łapa ciesze sie ze weekend !!! wujek poleciał do stanow :) i juz go mamy z głowy :) i tak miesiac czasu siedział :) a teraz sami :):): Jej dziewczyny ale wy to macie obowiazkow !!! jeszcze dzieci wysłac do szkoły to praca to chore dziecko !!! szok jak wy sobie radzicie !!! Dobena- super ze zakupy sie udały :) fajnie tak wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku i fajnie że już weekend może się w końcu wykuruję , dziś zrobiłam syrop z cebuli , dziś samopoczucie troszkę lepsze niż wczoraj , ale nie miałam siły zrobić obiadku ,więc poszłam na łatwiznę i my z Olkiem pierogi ruskie (kupne ,zaczynają się w Lidlu dni polskie i masa towarów polskich jest ,więc kupiłam pierogi; Mateuszek miał od wczoraj rosołek z lanymi kluseczkami ,no a mąż zje w pracy., Dobena to fajnie jak wyszalałaś się na zakupach ,czasami takie wyjście samej dużo robi., i poprawia nam nastrój., Ja dzisiaj kupiłam Mateuszkowi na katarek tą sól i myślę że lepiej będzie mu się spało ., a no i kupiłam mu adidaski i eureka podczas powrotu do domku nie ściągnął ani razu , ; miłego dnia ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po npracy i zdazylismy byc na cmentarzu i solarium dobena na mnie zakupy działaja ardzo dobrze,super ze i tobie humor sioie poprawia my w przyszły weekend jedziemy do Wiednia,maz dostał od jakiegos producenta czegos tam, zaproszenie,3 dni odpoczynku,chociaz tyle:-) jedziemy ze wspoiem mojego meza,którego w życiu na oczy nie widziałam i z jego zona,mam nadzieje ,ze sa ok,o wiadomo ze dobre towarzystwo to połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Nie uwierzycie....Marcel tez od poludnia kicha,kaszle,z nosa mu cieknie....wiec chyba go zabralo....mnie niestety chyba tez.Nos zatkany,zatoki bola.....akurat na weekend niech to szlag.Chcialam mu dac jakies witaminy na noc ale u mnie ciezko.Na syrop pol h go przekonywalam,wkoncu sila mu chcialam wlac ale i to nie pomoglo bo wyplul.Nigdy mi sie nie udaje a tylu sposobow ilu probowalam to nie ma chyba w zadnej ksiazce;) wiec ja tez wszystkim zycze powrotu do zdrowia:) My bylismy w children centre.Marcel szalam ponad 2 h na samochodach,rowerach i innych dziwadlach.Bardzo lubi tam chodzic...wiec zapisalam nas na cala zime i jesien:) a potem pomimo moich staran wymeczenia go i tak chcial jeszcze isc grac w pilke.no ale teraz juz spi bo chory....mam tylko nadzieje,ze rano nie bedzie gorzej ja ide sie kurowac bo plany moje na niedziele legna w gruzach i wtedy sie zdenerwuje. martita-super taki wypad...miejmy nadzieje,ze fajnie spedzicie czas i cos zdazycie zobaczyc:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mialam pytac was....okresu nie mam....juz tydzien sie spoznia(ciaza niemozliwa zaznaczam).....czy to mozliwe,ze ten pobyt w polsce i inny klimat troszke czy sobie wmawiam...nie wiem co to moze byc.Lekow nie biore,nie pije...o co chodzi?Boje sie troche bo nigdy tak nie bylo.Czy ktoras z Was tak miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nie spoznia ale za to o tydzien byl za szybko co mnie zupełnie zaskoczyło. Pewno to zmiana klimatu ,strsy i nerwy. A tak ogolnie to dziendobry. My na nogach od 5 rano. Maly lezy w łoeczku i patrzy na mnie,maz spi i chrapie ;) A od wczoraj Filip spiewa.Jesli tylko zaczne cos spiewac to on tez zaczyna swoje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Smiesznie to wyglada,nawet wczoraj sobie go nagrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki te stresy i nerwy i zmiana klimatu to mialy byc do Ciebie tylko mi nick gdzies uciekł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) lapa-mam nadzieje,ze to to...... Fajnie maly Twoj musi wygladac jak tak spiewa.....nagrywaj,nagrywaj,jak bedzie slawnym spiewakiem to wiesz za ile takie nagrania pojda;););)....wszystko mozliwe:) my takze od 5 na nogach.Musialam gniesc sie z dwojka dzieci na lozku,bo Marcel mial goraczke i przyszedl do mnie w nocy wiec wogole sie ie wypalam.Wczesniej jakies koszmary go dopadly-trzasl sie 15 minut nie mogl sie uspokoic i krzyczal jakby go ze skory obdzierali,az sie przestraszylam tak strasznie wygladal jakby byl opetany..... my jedziemy dzis na zakupy,zycze Wam milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze, ze wszystkie chorujecie! Kurcze to juz się zaczął okres grypowy? To nie dobrze. Ja w nocy juz sie balam ze Piotrek ma katar ale chybe jednak nie bo normalnie oddycha juz teraz. My jeszcze w sumie nei przechodzilismy chorub i sie boje tego. Biedne Wasze dzieciaki! Zyczę powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mały śpi,mam nadzieję ,ze dzisiaj bedzie lepsza nocka,bo poprzedniej obudził sie o 4 i zabawa,nie mogłam go uśpic,w końcu odlożylam do łóżeczka ,pokrzyczał 5 min i usna,ale ja padnieta,bo o 6 musialam wstac do pracy i byc w stanie,bo mam tam doczynienia z pieniędzmi,nieraz duzymi,ale bylo ok miki to napewno zmiana klimatu,bo czesto sie tak zdarza,moja kolerzanka teraz wróciła z Rodos i tez ma ten problem,a dodam ze nie jest w ciązy,o zabardzo nie ma z kim:-) duzo zdrowka dla chorych dzieciaczków!! łapa to teraz w domu bedziecie arie urzadzac:-) Igor dzisiaj sam usiadł w lózeczku,złapał się za szczeble i podniósł,oczywiscie nie przy mnie tylko przy mezzu,moze jutro tez to zrobi to zobacze tego spryciarza:-) jutro jedziemy na urodziny chrzesnicy eza,wogóle jesień to u nas same urodziny i imieniny:-) spokojnych nocek,mam nadzieję,ze ssssię chociaz troche wyspię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nocka super minęła , mały ostatnie 2 nocki przespał całe wiec szok ,chociaż w ciągu dnia tak łobuzuje że strach oczy na około głowy wszędzie już jest., Samopoczucie lepsze już , Mateuszek już też został mu tylko katar., Wczoraj robiliśmy mały remoncik w domku więc dzisiaj zostało mi posprzątanie , i jakieś ciasto zrobić do kawki., Dużo zdrówka dla chorych maluszków!!!! Martita brawo dla Igorka ! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Moje nocki nie najgorsze choc widac ze zabki idą i denerwuja mojego oskarka, ale maly dzielny jest i daje rade:) W piatek bylismy u kolezanki z mala coreczka (16 miesiecy) i Oskar wyciagal do niej raczki ale jak ona zaczela krzyczec i machac raczkami tak sie wystraszyl ze byl placz jak nie wiem. Nie ktore dzieci sa takie niedelikatne do mlodszych, nie wiem od czego to zalezy. Wczoraj bylismy u mamy, Oskar mial atak smiechu, pol godzny sie chichral chocby z tego ze ktos zakaszlał. Ja sie poplakalam ze smiechu :D A dzisiaj jedziemy do dziadkow:) Martita Igor super ze juz sam probuje :) szybko mu idzie;) A wnuk naszej sasiadki ma 8 miesiecy i zaczl sam chodzic!!! Niewiarygodne, taki malutki i jak smiesznie to wyglada :D Ale ja tam bym wolala zeby ze spokojem mały zaczal chodzik ok roku, jeszcze sie za nim zdaze nabiegac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u nas nocka dobra,mały wstał o 4 i zasną po podaniu picia i spalismy do 8 więc super eva ciasteczka super,ja mam nadzieje na torta,bo jedziemy na urodziny:-) dobena super ,ze Oskar taki smieszek Igor wczesniej tez sie bal krzyku,jak byłyśmy z anika na spotkaniu i Julka krzyczała ,to Igor od razu w płacz,nie mogłam go uspokoic,w końcu mu przeszlo;teraz jest odwrotnie,to on lgnie do dzieci,aż sie trzesie,a one uciekaja,tak bylo w zeszły piatek,był tez 10-miesięczny maluch,Igor do niego wyciagał rączki,az sie trzasł na jego widok,a tamten chłopczyk w płacz i od razu do mamy:-) mój chrzesniak tez chodził jak miał 8 miesiecy,ale myśle,ze wszystko w swoim czasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jak tam po wekkendzie laski :) U mnie dzis rewelacje noc !! połozyłam małego o21 i wstał o 2 w nocy i o 6 !!! i juz nie spi juz nie pamietam kiedy ostatni raz tak spałam !! A u mojego synka chyba na dniach bedzie zabek !! bo jak dotykam dziasło to czuc taki mały biała punkcik !! Martita- fajnie ze Igorek juz powoli sobie siada :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Monika wkoncu nocka lepsza, zycze Ci zeby bylo juz tylko lepiej ;D A taka biala kropke Oskar tez mial tydzien temu i po jednym dniu zniknęla :/ tez myslałam ze to zabek ale nie wiem co to bylo. A ja kupilam wczoraj oskarowi super zabawke, podobne do tego co Ty masz Martita, kupilam tez wozek spacerówke od tego samego sprzedawcy i juz nie moge doczekac sie na przesylke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moj maz tak mnie wk..... ze juz wychodze z siebie W nocy obudził mnie i dziecko o 3ej.Pic mu sie zachciało i zamiast isc do kuchni sie napic przyniusl sobie do pokoju cole otworzył i zasyczało,wybuchło i wszyscy na nogach.q...a ci faceci sa strasznie bezmyslni. maly oczywiscie zaraz chcial jesc,pozniej z godzine zasnac nie mogl.ten oczywiscie wzia go do lozka no a w lozku kogo maly zaczepia ? no mnie oczywiscie.Pozniej o 7 znowu jedzenie.Maly nie chcial juz mleka i musilam dac mu kaszke.a teraz o 10ej je juz zupke.caly czas ryczy i steka. przez jednego durnego chłopa cały dzien rozpieprzony i na dodatek mi zasypia teraz jak za pol godz mamy isc po Zuzie do szkoly. Och jaka ja dzis zła jestem wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u nas nocka super,mały wstał o 5 rano ,troche sie pobawił i zasna i spalismy do 9-tej,teraz wstał po godzinie miki fajnie,ze sie wyspalas dobena to zakupy sie udały,ta zabawka troche cie odciazy:-) lapa faceci tacy sa niestety,najpierw zrobi,pózniej pomysli:-( my jedziemy z Igorem zapisac mnie do dentysty,o ploma mi wypadła no i oczywiscie sprzatammy,obiadek sie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa no durni są ci faceci i nic na to nie poradzimy, to ze nam dzien pozmieniają to jest dla nich nieistotne bo to my sie musimy potem męczyc. Ale na pewno jakos dasz rade przezyc ten dzien a jutro bedzie lepiej ;P a my idziemy zaraz na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) weekend sie skonczyl a choroba jeszcze sie ciagnie....Liliana wczoraj i dzisiaj caly czas ma goraczke....zbijam jej co pare h ale powraca,jak jutro nie przejdzie to zajrzymy do lekarza. Marcel jeszcze kaszle ja jakos sie trzymam. martita-ja sie niestety nie do konca wyspalam ale minice zazdroszcze;) lapa-no to norma u mezczyzn....ale nie przejmuj sie....juz niestety nie da sie naprawic ich myslenia;)i kazda z nas boryka sie z tym problemem:) dobena-no to Oskar teraz bedzie mial raj:) my dzisiejszy dzien niestety spedzamy w domu bo wieje i nie chce jeszcze pogorszyc stanu zdrowia nas wszystkich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi bo ja juz zglupialam. Patrze sobei na kalendarz rozrzerzania diety i jak cos jest od 6 miesiace to jak wtedy jak sie skonczy 5 miesiac czy jak sie skonczy 6? Ja do tej pory myslalam, ze jak od 4 tzn ze jak dziecko skonczy 3 a zacznie 4 miesiac ale teraz patrze na mleko, ze jest od 6 miesiaca a piotrus jutro konczy 5 miesiecy czyli zacvyzna 6 czyli powinien juz dostawac mleko nastepne tak? Tak sie dziwie bo nei wierze, ze to juz:) Ja bym normalnie poszla do sklepu i kupila ciagle to samo mleko. A w ogole to znowu mam coraz mniej mleka. Wtedy po 3 miesiacu udalo mi sie ten kryzys zazgnac a teraz widze ze znowu brak mi mleka i duzo musze go dokarmiac ale juz teraz z tym tak nei walcze bo i tak bede szla do pracy wiec nei bede mogla karmic wiec moze tak akurat naturalnie to wyjdzie, ze bede go wieczorami i w nocy kramic piersia a tak to modyfikowanym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na tym portalu jest chyba jakis blad, juz sama nie wiem bo roznie jest na roznych stronach napisane, keidy to mleko nastepne? Po 6 czy po 5 miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerrka- po 6; czyli jesli jest od 6 miesiaca to znaczy ze jak zaczyna 7 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka jak jest napisane po 6 miesiącu to dopiero jak mały go skończy a jak jest napisane od 6 miesiąca to od jego początku, ale mleko następne dopiero po skończeniu 6 miesiąca- jak musisz teraz dawać do daj 1;) w praktyce co do zasady na 2 przechodzi się w 7 miesiącu;) no chyba, że dzidziuś od początku je mleczko z butelki;) My dalej chorujemy, jeszcze dodatkowo Julia nam o mało nie spadła z przewijaka w sobotę i przeżyliśmy horror, bo uderzyła się w czółko dość mocno o stojącą obok drabinę tak,że ma siniaka na czole- na szczęście to nic poważnego, bo byliśmy w szpitalu, ale obserwuję ją jeszcze przez kilka dni na wszelki wypadek. generalnie wekend do d**y bo nie pojechaliśmy na to wesele a mała jest chora i owszem gorączki już nie ma ale teraz leje jej się z nosa i spływa do gardła, więc pokasłuje- mam nadzieję, że sobie z tym poradzimy, bo jak nie to nie przeżyję jakiegoś zapalenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , weekend minął mi na sprzątaniu jak mówiłam robiliśmy remont salonu , Mateuszek nadal kaszle ale podaję mu syropek Dziś kolejna nocka przespana ,i może mu już zostanie Monika to super jak nocka przespana i gratuluję ząbka! Dobena jestem ciekawa jak Oskarkowi spodoba się nowa zabawka i wózek? Łapa nie dziwię się że się wkurzyłaś i już po spaniu! tak faceci mają spowolnione myślenie , i chyba się nic już na to nie poradzi., Miki biedactwa małe choróbsko im nie odpuszcza , życzę dużo zdrówka! My ostatnio kupiliśmy małemu samochodzik -popychacz ,i zabawa na całego http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3230457 Obiadek już naszykowany ,teraz kawka i jeszcze godzinka i po Olka do szkoły/. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tak padnieta ze zaraz po serialach ide spac.Maly dzis oczywiscie nie w sosie,chyba ida mu gorne jedynki, corka tez dała mi w kosc i jeszcze ta nie przespana noc. Jutro idziemy na szczepienie,ciekawe ile znowu podrozała szczepionka.Ostatnio z 90zł poszła na stówe a bylo to dwa mies temu.teraz pewno ze 120zł kosztuje. Dobranoc dziewczynki i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki faktycznie myslałam o Monice,a napisałam o Tobie:-) Lapa ja tez dzisiaj jestem strasznie zmeczona,miałam troche pravcy w domu,jak zawsze zresztą Igor dzisiaj sam wstal w wanience,od jutra kapiemy codziennie w duzej wannie,bon już sie nie da,cal y czas sie wierci,obraca,nie mozna dac sobie z nim rady ja zmykam sie wykapac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czasu brak ale jak znajdę dłuższą chwilkę- chyba nie dziś to opisze Wam coś "ciekawego z niedzielnego rodzinnego wypadu anika- zdrówka dla Julci :) trzymajcie się wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×