Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Gość monikaddd
Witam troszke mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddd
Witam troszke mnie nie było:) Ale miłam zwariowane 2 tyg :) przyleciała moja siostra z Belfastu była 2 tyg pozniej jej chłopak ,zapisałam sie na prawko wiec całe dwa tyg chodziłam na teorie i miałam w niedziele komunie wiec miałam napiety grafik :) i nie miałam jak pisac! Neri- trzymam kciuki za porod :) i powodzenia :) Cos mie sie komp zawiesza wiec napisze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dzis od 6 rani mam skurcze razem z bolem krzyzowo-ledzwiowym...no I moj sluz jest rozowawy wiec chyba cos zaczyna sie dziac :-) dzieki Bogu :-) bo juz myslalam, ze nigdy ten moment nie nastapi... Skurcze mam teraz czesto a jak Bol bedzie nie do wytrzymania jedziemy do szpitala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri trzymam kciuki;) super jak zaczyna sie od skurczy;) POWODZENIA!!!!!!!! pisz jak tylko bedziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri trzymam kciuki za szybciutki porod !!!! my juz w domku , pogoda szkoda gadac.,wiatr straszny, olek odrabia lekcje a mateusz mu przeszkadza , i znow krzyk , teraz na chwilke usiadlam .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri ja też trzymam kciuki :) dobena chyba nie życzyłam - wszystkiego naj...!!! sąsiedztwo wróciło - mały w gipsie :( pseudo taty nie ma... to co mogłam zrobić to zrobiłam-anonimowo..ale coż wybita szyba czy rysana samochodzie wobec krzywdu dziecka..a teraz słyszy się o wielu tego typu tragediach..gdyby coś złego się stało a ja nie zareagowałabym to chyba nie mogłabym w lustrze spojrzeć sobie w oczy.. my po kolejnej komunii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena tez chyba nie skladalam zyczen więc wszystkiego najlepszego! Neri!!! Trzymam kciuki, odpoczywja poki jeszcze możesz bo to jeszcze tez moze potrwac dlugo zanim calkiem sie rozkręci. Teściarka bardzo słusznie zrobiłaś, biedne dzieci, ja też uważam, że trzeba reagować. Moj Piotruś ma katar już 3 tydzień i juz poszedł z nim mąż do lekarza bo juz za długo to trwa. Zastanawiam sie czy to nie z pwoodu zębów bo taki wodnisty tylko leci a poza tym dobrze się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia:) Tesciarka fajnie ze mialas odwage, biedne dzieciaki, moze jak ten caly tatus juz nie wroci bedzie dobrze, oby bo czasem matki sa po prostu podporzadkowane facetowi i nie ppotrafia zareagowac... Amerrka moze byc od zebow ale 3 tygodnie to za długo... a moj synus z tatusiem w zoo, ja bylam w urzedzie i wlasnie wrocilam, korzystam z wolnosci i ide na sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze cichutko sie zrobilo! my z mateuszem w domku, olek w szkole wiec jest spokojnie chociaz mateusz ostatnio przechodzi ciezkie dni ,marudny strasznie i wszystko wymusza placzem ,kladzie sie na podlodze i uderza glowka ,jak cos jest nie po jego mysli., amerka i jak tam piotrus ,co na to lekarz? dobena i jak tam oskarek zadowolony po wizycie w zoo ., ? napewno mu sie podobalo? tesciarka biedactwo z tego malego , ale dobrze ze zaregowalas, mam nadzieje ze bardziej wnikliwie beda mieli im sie przygladac., ciekawe jak tam neri ? czy juz trzyma malenstwo w ramionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) U nas lato w pelni:) od piatku codziennie ponad 20 stopni,czasu nie ma:O Cale dnie na dworzu i w CC;bo teraz do konca lipca zajecia sa codziennie po 3 h;a ze codziennie jezdzimy do innego to maluchy sa wymeczone;) w sobote bylismy na grillu urodzinowym u znajomego,troche pobalowalismy i w drodze do domu dzieci padly w samochodzie:) teraz spadam zrobic obiad,milego dnia;wieczorem wszystko poczytam to napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! neri mam nadzieję,że malutka jest już na świecie:)) ja wczoraj i dzisiaj przygotowywałam ubranka do sprzedaży na allegro,troche mi z tym czasu zeszło tesciarka dobrze że zareagowałaś anonimowo,nikt nie będzie sie Ciebie czepiał;swoją drogą tragedia dla tych dzieci,chociaż i tak z domu nie będa chciały wyjśc,bo to ich mama,jaka by nie była amerrka i co z Piotusiem? może to jakaś alergia? dobena opowiadaj o zoo,my chcemy sie wybrać w tą niedzielę,mam nadzieję,ze bedzie wiecej zwierząt niż ostatnio:) miki to czas wam płynie na zabawie:) eva Igorowi przeszedł narazie ten etap,jak jest jakiś sprzeciw to chwilę pokrzyczy i od razu ustepuje,mam nadzieję,ze tak zostanie;ostatnio ma nową zabawe,krzeczy w niebogłosy w sklepie i słucha czy jest ech,bo nieraz sie pojawia,nowa zabawa,tylko trochę za głośna,wszyscy na nas patrzą:) dzisiaj moż uda mi sie wrzucić nowe zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) W sumei nic mi lekarka nei powiedziała, zdrowy jest Piotruś poza tym, że ma katar, powiedziała, że dziąsła ma bardzo spuchnięte i może to być niby od zębów ale to w sumie wiele mi ne pwoeidziała, przepisała jakieś kropelki do nos, na alergię i wapno i wit c więc tak naprawde wszystko to co ja juz mu dawałam, tyle, ze inne lekarstwo na alergie. Wlaśnie też mysłałabym, ze to alergia gdyby nie to, że nie idać żadnego działania lekarswt na alergię a wydaje mi się, że gdyby to było jakieś uczulenie to by była jakas zmiana. Ja stawiam na zęby zwłaszcza, że teraz mamy taki ciężki okres, strasznie Piotruś marudzi. Dzisiaj sie obudzil nad ranem i płakał bardzo, nie chce ssać butelki, właśnie uderza czołem o podłogę, tak rzuca zabawkami ze złością, chyba naprawdę go te zęby bolą i widać, że jest taki rodrażniony i wszystko go denerwuje. No juz niech wydją te zęby będziemy mieć może rohę spokoju. On ma teraz dopiero 5 zębów więc mało. Neri to już chyba urodziła:) Miejmy nadzieję, że szybko wyjdzie ze szpitala i da nam znac co i jak:) Martita widzialam zdjęcia. Igor wygląda na takiego dużego chłopca i ze względu na wzrost i ze względu na dojrzałośc, tzn wygląda mi, że jest wysoki (czy to prawda?) i na wiek dojrzały (to wiem, że prawda) no i bardzo podobny do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Amerka- biedny Piotrus :( ... Moj mały wczoraj wstał ze strasznym kaszlem tak mocno kaszlał ze poszłam do przychodni i okazało sie ze ma zapalenie krtani !!!! jej... dostał syropki i jest taki smutny :( nic mu sie nie chce ciagle na recach siedzi biedulek i jesc tez nie chce :( Dziewczyny wszystkiego naj ... z okzji dnia MAMY !! zdrowka i pociechy z dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! my wlasnie wrocilismy ze szkoly , wiatrzysko u nas straszne ; dobrze ze olek ma pare dni przerwy w szkole wiec odpoczniemy troszke nie bedzie trzeba sie z rana zrywac., miki przeslij troszke slonka na sasiednia wyspe ., monika duzo zdrowka dla ksawerka ., !!!! aamerka oj te ząbki, żeby piotrusiowi to szybko minelo ., martita fotki super igorek to wykapana mama., sliczniutki Wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta ., milego swietowania !!!!!! zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) Wszystkiego naj z okazji naszego święta:) dziękuje w imieniu Igorka za komplementy;ammerka masz rację,mój mały jest duzy,większy od rówieśników i od niektórych starszych dzieci także,ja jestem wysoka,mąz także i to dlatego;jest ułożonym dzieckiem,grzecznym i tak jak piszesz-dojrzałym jak na swój roczek;mam szczęscie,ze trafiło mi sie takie dziecko:)ma swoje zagrywki,ale rzadko:) co do podobizny,to róznie mówia,ale wam wierzę:) mam nadzieję,ze Piotrusiowi wyjda zabki i wszystko wróci do normy:) teściarka 5 czerwca jest darmowy basen z okazji dnia dziecka,jak byś chciała to wpadnij,zobaczysz co i jak:) neri jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) eva-widze,ze pogoda od was zawitala do nas;) u nas dzisiaj zimno i ciemno:O Ja od rana sprzatam,konca nie widac,gotuje obiad i piore,nie wiem tylko gdzie ja to rozwiesze jak zaraz chyba zacznie padac:( Ja wczoraj zrobilam sobie prezent z okazji dnia mamy:)poszlam do kosmetyczki i na solarium,wszyscy wkolo opaleni a ja biala jak sciana po zimie:O monikaddd-zdrowia dla malego,fajnie,ze zapisalas sie na prawko i juz ruszylo,mozee z czasem i samochod sobie sprawisz wiec z wypadami do miasta bedzie lepiej:) powodzenia!!!! amerrka-Jak maly? tesciarka-dobrze,ze cos zrobilas....szkoda,ze wszyscy tak nie robia to nie dochodziloby do tych tragedii:O dobena-jak Oskar po zoo?? martita-ale musiasz miec ubaw z malym:)jak tak krzyczy w tych sklepach juz sobie wyobrazam:) uciekam,jedziemy zaraz do CC chociaz bardzo mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My wczoraj wrocilismy od babci, jak zwykle bylam zalatana na maksa ale ja to lubie:) byłam na zakupach jeszcze zaległourodzinowych, mam pare nowych ciuszkow i od razu lepiej:) Było bardzo fajnie poza jednym faktem, tam zawsze wstajemy o 5 rano... OSkar budzi sie na mleko a ze babcia nie ma takich zawnetrznych zaluzji jak my, jest mu za jasno i juz nie zasypia...w rrrrrrr W zoo ponoc bylo super, Oskar patrzyl na zwierzeta bardzo sie im przygladał i dziwił, jedyne co go nie ruszylo to zyrafy moze za wysoko byly, nie wiem, ale warto mysle juz w tym wieku, u nas jest super nowa sloniarnia, ja jeszcze nie bylam ale ponoc jest ekstra:) a za nami dzisiaj ciezka nocka, malemu ida zeby i to wyglada ze 5 naraz... teraz uz jestesmy po drzemce ale i tak bym jeszcze pospala 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas tez pogoda się popsuła:( Igor szaleje,wyszły mu dwie piątki na dole,dobrze,ze tak szybko;nocki u nas super,a odkad śpi na poduszce to wogóle bez porównania:) monikad prawo jazdy super sprawa,coś o tym wiem:) dobena zakupy i od razu humor lepszy:) my w niedzielę chcemy jechać do zoo,ale chyba do Opola,bo w Katowicach ostatnio było zoo bez zwierząt:) ja pieke tartę truskawkowa i obżeramy sie truskawkami,w końcu sezon na nie nadszedł;jutro do pracy,muszę jeszcze obiad na juro dla chłopaków zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita a Igor ma juz trojki i czworki czy tylko piatki mu wyszly? Piatki ponoc na koncu wychodza a tu tak inaczej, hehe U nas tez chlodno, Oskar na spacerze z babcią a ja chwilka wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma trójek ani czwórek tylko piątki u góry,a teraz na dole;u nas odwrotnie,już przy tych gornych piątkach pisałam,ze jak zawsze Igor wszystkie zeby ma odwrotnie i przy tych dolnych potwierdziło się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczor:) ja czekam na Piotrka,ktory pojechal cos zawiezc znajomemu wiec wpadlam:) dobena-5 rano:O fajna pobudka,dobrze,ze tylko u babci a nie w domu:O martita-u Was wszystko w druga strone;) Lilce tez ida zeby niestety,teraz gorne trojki razem,jest nieznosna,fochy stroi,maruda nie do poznania....poplakuje;mam nadzieje,ze szybko wyjda..... Bylam dzisiaj w przedszkolu u Marcela,zanioslam plan,chcialabym zeby chodzil 2 dni na popludnie i 3 na rano ale dadza znak dopiero w lipcu czy wypalilo; Musze niebawem rezerwowac bilety do PL;chcialam Was zapytac ile wczesniej mam zarezerwowac chrzciny w kosciele? miesiac wystarczy?? czy wiecej? najgorsze,ze czekam jeszcze na akt urodzenia i potem jeszcze na paszport wiec nie wiem w sumie ile jeszcze tyg.:( ale jedziemy na poczatku sierpnia wiec na poczatku lipca moja mama ma isc do tego kosciola czy jak? aha i czy wazne jest w co ubrane sa dzieci? ja jak bylam chrzczona(zaznaczam mialam 7 lat) to bylam w plaszczu i mialam na sobie ta chuste(nie pamietam jak to sie nazywa:P) czy cos sie zmienilo czy jak to wyglada?; mowie Wam pomozcie mi bo jestem taka zielona w tych tematach ze ho ho:O jeszcze pewnie wyjade z mnostwem pytan ale to pozniej:) anika-a Ty jak?jak Julka zniosla tydzien? neri-Ty chyba juz tam masz meksyk:P albo po meksyku;) dobranoc kochane,milego weekendu:) mnie jutro czekaja rachunki i banki i poczty:( na sama mysl chce mi sie nie wychodzic z domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem- poczytuję Was powoli, ale mam tyle na głowie po powrocie, że trudno mi zasiąść do pisania;/ wyjazd był super- jutro zamieszczę fotki- to był dla mnie tydzień z dawnego życia;) trudno było wrócić do rzeczywistości, no ale koniec końców jest ona dużo fajniejsza z tym małym czlowieczkiem;) Julka ma 12 zębów- wszystkie 1,2 oraz 4;) nie ma się co przejmować ilością zębów, bo im później wyjdą tym dłużej dziecko będzie je miało, a poza tym podobno gdzieś słyszałam, że nie jest dobrze, gdy zęby zbyt szybko wychodzą;/ Neri trzymam kciukichoć już na pewno masz maleństwo ze sobą;) pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Dziekuje za pozytywne Wsparcie :-) 24.05.2011 o 1 w nocy przyszla na swiat moja corcia Sirinka :-)w domu bylismy juz tego samego dnia po poludniu :-) napisze wiecej jak bede miala chwilke ;-) Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Igor jest kapany ja mam chwilkę Neri gratulacje,super,w wolnej chwili napisz co i jak;bardzo szybko wyszłaś ze szpitala anika no właśnie,wakacje miałaś super,Julka napewno steskniona;co do zębów w pracy mojego męża,jest synek jednego ze współpracowników,w wieku Igora,który ma -uwaga-18 !! zebów;pisalam wam,że pierwszy wyszedł w 3 miesiącu życi:) miki ja chrzciny zamiawiałam miesiąc przed;u Ciebie niech idzie mama do księdza,zarezerwuje termin,powie co i jak i zaklepie termin;niech powie,że akty urodzenia doniesiecie,jak przylecicie;mam nadzieje,że masz spoko księdza,bo u mnie w parafii jest srasznie porypany;Ty mieszkasz w mieście,więc i ksiądz inny co do ubioru,to i Liliana i Marcel(Jego też bedziesz chrzcić?)moga być normalnie ubrani,najwyżej jakieś koszule eleganckie,Lilce możesz jakąs tuniczkę,wiesz o co chodzi,tak odświętnie:) piszesz chyba o szatce,ja miałam taką malutką,ona jest tylko na chwilke potrzebna,powiedz mamie,niech Ci kupi,albo na Allegro sobie poogąlądaj ,niech Ci zamówią,albo ja mogę Ci zamówic,jak sobie pooglądasz;no i świece potrzebujesz,to wszystko;jak cos,to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas w koncu pogoda sie zrobila , chlopaki lobuzuja a jeszcze teraz olek ma przerwe w szkole to dopiero chwilki spokoju nie ma ., martita polecam wycieczke do opola do zoo , jest po remoncie i jak tylko jestem w polsce a ze mieszkamy blisko opola to czesto sie tam wybieramy ., smaka zrobilas mi ta tarta -a jeszcze truskaweczki od razu takie z krzazcka bym zjadla ., neri to supwer jak coreczka jest juz z wami, jak znajdziesz chwilke to napisz co i jak., zmykam bo juz goraco sie robi , mateusz placze , masakra , milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałkowy poranek :) dziś troszkę napiszę, bo mam wolny!!!!!!!!!!! dzień - wzięłam sobie dzień opieki bo jestem u kresu sił.... 2 niedziele komunie a wczoraj festyn szkolny i wróciłam przed 22!!! a wyszłam przed 14 :( ale przede wszystkim NERI - GRATULUJĘ MALUTKIEGO a jednak najwiekszego swiecie w SKARBU!!! jak juz znajdziesz chwilke pisz..pisz.. cdn..bk Iga z książeczką przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tesciarka to faktycznie nalezy sie dzien wolnego ,odpoczniesz troszeczke a i Iga zadowolona ze mama w domku ., olek ma dzis wolne i dopiero w czwartek idzie do szkoly wiec mozemy troszke dluzej rano polezec., pogoda sie poprawila, wiec dzis na spacerek sie wybierzemy , milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U nas ząbkowania cig dalszy, wyglada na to ze idzie 5 zebow, od tego pewnie tez Oskar dostal katar wiec juz w ogole jest fatalnie. Tesciarka cieszysz sie z wolnego a ja bym chciala choc na chwilke do pracy, juz bardzo o tym marze ale zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac tyle czasu juz nic nie robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Igor spi juz 2 godz,zaraz pewnie wstanie,ale póki co,mam chwilk:) teściarka widzę,że u Ciebie Iga też atakuje ksiązki;ja już nieraz mam ich dość,Igor wszystkie wywleka i tylko oglądanie;nieraz je przed nim chowam,to przerzucił się na gazety:) dobena 5 zębów naraz?Tragedia jakaś;Oskar pewnie marudny,a jak tam z drzemkami?Nocki pisałaś,ze róznie,a w dzień śpi? u mnie pogoda fajna,jak mały wstanie jedziemy na małe zakupy jedzeniowe. eva no to rece pełne pracy,masz dwóch urwisów w domu przez cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×