Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

dziendobry:) ja od rana sprzatam i konca nie widac. Mala spi wiec ide cos ugotowac. anika-jak pijanstwo;P;P z okazji wczorajszego dnia? monika,dobena-wyslalam jeszcze raz moze tym razem sie uda spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki trzeba miec konto na picassa zeby obejrzec twoje zdjecia. Juz sobie zalozylam i moge ogladac :) Super zdjecia, Marcelek jaki slodziak w tych kaloszkach a malutka sliczna panienka. Szkoda ze tak mało, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszaleliśmy wczoraj z M;) no a teraz wysłałam Julię na spacer z babcią i mam chwilę dla siebie, tzn idę sprzątać dom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u nas nocka tez super,mały wształ o 8-smej i dzisiaj bije rekordy w spaniu,juz trzeci raz spi trzeba faktycznie miec konto,zeby zdjecia sie otworzyły ja tez nie moge sobie narazie wyobrazic mojego powrotu do pracy,chodze w soboty i wiem jak trzeba ze wszystkim gonic ,zeby zdazyc,dobrze ze yesciarce i anice ma kto pomóc i najblizsi sa blisko,bo tak to koniec dobena miłych odwiedzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita masz racje koniec świata bez pomocy..tylko malutkiej mi szkoda bo "z ręki do ręki" grafik jak w filmie kogel mogel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffff alez dzis mialam roboty. Nauka sie zaczeła.Na dodatek Filip znowu jakis taki niespokojny.POliczki mu sie zaczerwieniły.Nie wiem od czego to,czy od zebow czy po danonku.Na razie odstawiam danonki i zobaczymy co bedzie.Czytałam gdzies w necie ze te danonki to straszne paskudztwo po mimo takich ekstra reklam.Sama juz nie wiem co robic ? Ogladne seriale i mykam spac. Miłej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też dzisiaj w biegu , mały już po kąpieli i właśnie konsumuje ., Pogoda dziś ładna więc jak odebrałam Olka ze szkoły to poszliśmy na spacerek do parku., Rano jak mąż zawiózł Olka do szkoły przygotowałam obiadek gołąbki meksykańskie , więc po szkole mogliśmy dłużej być w parku tesciarka ja takie grafiki przechodziłam przy Olku , wiem że małej ci szkoda ,ale cóż zrobić (a kogel mogel -fajny ten filmik) łapa musisz małego obserwować , miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch też już spi wczoraj odkryłam na jego brzuszku i pleckach wysypke,nie wiem od czego,bo nic nowego nie jadł dałam mu troszkę zupy pomidorowej ze śmietana,moze to to? jogurt tez mu odstawiłam,chociaz jest bezmleczny,zobaczymy jutro tesciarka bez grafiku ani rusz:-)dacie rade,ważne zeby mala tego nie odczuła,a z babciami napewno bedzie jej dobrze,rozpieszczą na maksa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę że dziś pierwsza jestem, ! Nocka super Mateuszek obudził się o 4 nakarmiłam i znów zasnęliśmy do 7 , teraz już bawi się ,a ja piję poranną kawkę i jeszcze chwilka i Olka będę budzić do szkoły. Martita czy ta wysypka Igorkowi już zeszła? Łapa a jak tam Filipek? Zmykam jak znajdę czas to później zajrzę , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki- twoich zdjęć jeszcze nie zobaczyłam bo mam co prawda konto ale zapomniałam hasła ;( ja nie wiem jak podołam temu wszystkiemu bo ledwie chodzę..wczoraj wróciła ze szkolenia o 19!!!! wieczorem padłam jak mucha i poszłam wcześniej spać... myślę że to martita może być po pomidorowej a konkretnie po pomidorach, wiele osób ma na nie uczulenie myśąłm że dzis troche po południu odetchnę ale okazało sie że będę cały dzień po pracy sama - więc nici z tego...oby do końca tygodnia bo w przyszłym tyg mam zaległy urlop to sobie trochę odsapnę anika - co Julci podajesz na kolacyjkę tzn. przed snem -tylko pierś czy coś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u nas nocka rewelacja,igor spał 12 godzin,a teraz znów go uśpiłam,szybciutko poszło,oby tak dalej wstanie to jedziemy na zakupy i do fryzjera,musze sobie zamówic na jutro bo odrosty mam okropne,a miesiac temu byłam,majatek tracę na niego,no ale chciało sie włosy blond tesciarka współczuje takiego tempa,ale oby do weekendu wysypki juz nie ma,wiecej pomidorowej nie dostanie,tak strasznie patrzał jak jedlismy ,ze dałam mu troszke i prosze bardzo:-) eva zycze ,abys znalazła chwilke na odpoczynek:-) ja nie mam pomysłu na obiad,pojde do sklepu,moze cos mi wpadnie w oko jak mnie wkurza ta reklama szamponu,która otwiera sie za każdym razem,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) my dzis jakos wczesnie wstalismy o 9 hihiihihi :) Ja juz podaje małemu słoiczki i pieknie mi jadł a od paru dni ja mu daje to dwie łyzeczki zje i zaczyna pierdziec ustami i nic nie moge mu włozyc bo wszystko wypluwa !!! nie wiem jak jego nakarmic !!! oczywiscie taki słoiczek mam na 3 razy bo on mało zjada !! i nie wiem czy to dobrze czy nie za mało ??? Martita- to dobrze ze wiesz od czego ta wysypka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas dzisiaj noc byla beznadziejna... Oskar caly czas nakrywał sie kocem a ja wstawalam i go odkrywalam co go budzilo i tak w kolko. wkoncu wzielam gp do lozka i juz jakos troche pospalismy. dzisiaj jedziemy na szczepienie a potem do dziadkow. monika malutko je Twoj synus, Oskar od poczatku zjadal jeden caly sloiczek. Ale skontroluj za jakis czas wage jak sie okaze ze dobrze przybiera to pewnie tak jest ok :) milego dnia dziewczynki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj padłam trupem ze zmeczenia i juz o 21 zasnełam. Maly juz ma lepsze policzki ale nadal lekko czerwone.Nie dam mu juz tych danonkow. Dzis od rana dzien szalony. Najpierw zapomniałysmy z Zuzia butow do szkoły na przebranie,potem okazało sie ze zamiast cwiczen z zaj zintegr. spakowalam jej informatyke.Musialam wsiasc w auto i zadylac po cwiczenia do domu. Pozniej poszłam do MOPS złozyc wniosek o rodzinny i wlasciwie dopiero teraz siadłam i jem sniadanie. Maly zjadł mi juz zupe wiec za chwile idziemy po Zuzie. Maz dzis od rana na grzybach,ciekawe ile nazbiera A Filipkowi juz ten zabek wprzebił dziąsełko własnie przed chwilka zauwazyłam jak mu smarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj padłam trupem ze zmeczenia i juz o 21 zasnełam. Maly juz ma lepsze policzki ale nadal lekko czerwone.Nie dam mu juz tych danonkow. Dzis od rana dzien szalony. Najpierw zapomniałysmy z Zuzia butow do szkoły na przebranie,potem okazało sie ze zamiast cwiczen z zaj zintegr. spakowalam jej informatyke.Musialam wsiasc w auto i zadylac po cwiczenia do domu. Pozniej poszłam do MOPS złozyc wniosek o rodzinny i wlasciwie dopiero teraz siadłam i jem sniadanie. Maly zjadł mi juz zupe wiec za chwile idziemy po Zuzie. Maz dzis od rana na grzybach,ciekawe ile nazbiera A Filipkowi juz ten zabek wprzebił dziąsełko własnie przed chwilka zauwazyłam jak mu smarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:) Lapa-gratulacje dla malego za zabka! Dobena-jak po wizycie tatusia? monikaddd-ja tez przechodzilam przez"pierdziawki",to byla ulubiona zabawa malej....i tez zjadala pare lyzek a potem mordka zamknieta i koniec!!!! nic w siebie wsadzic nie dala. tesciarka-no oby do urlopu:) My rano wstalismy w nienajlepszych humorach.Pada deszcz,brzydko odechciewa mi sie wszystkiego.Na pocieszenie kupilam bilety na 16 grudnia:P....tylko co na to Piotrek?????....bo te pieniadze byly na co innego :o:o:o...... mam nadzieje,ze bedzie ok gotujemy obiad z moim mistrzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- to co opisujesz to norma;)))) moja Julia też na początek tylko 1/3 słoiczka, dopiero po jakiś 2-3 tygodniach zaczeła jeść połowę. Dziś potrafi zjeść połowę dużego słoika, ale więcej nie chce- nawet pani dr pytała mnie czy mała nie mogłaby jeść całego słoika, no ale moim zdaniem ona nie ma na tyle apetytu- zreszta jak za miesiąc powoli zacznę ją odstawiać, to wtedy podzielę obiadek na 2 posiłki i może będzie zjadała cały słoik;) a przynajmniej teraz tanio jest;P a Łapa co do danonek, to one z tego co wiem nie są tzw [produktem specjalnego żywienia, więc owszem są dla dzieci, ale takich juz mogących jeść wszystko, tzn w wieku przedszkolnym i późniejszym. Na pewno nie są dla niemowlaków, nie mówiąc o tym, że są na krowim mleku nie zmodyfikowanym. Akurat te czerwone policzki mogły byc od ząbka, ale ja bym nie dawała danonków, bo to co przeczytałaś to pewnie prawda, że to świństwo, a na pewno dla niemowlaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w domku , rano pojechaliśmy odstawić Olka do szkoły a później na zakupy ,i do banku (mąż na popołudnie więc mogliśmy wszystko na spokojnie pozałatwiać) Monika mi wydaje się zę wszystko jest w porządku Mateusz też tak na początku jadł, obserwuj Ksawerka dalej widocznie tyle jest mu potrzebne., Dobena a jak tam Oskarek po szczepieniu myślę że wszystko ok, łapa oj to rano miałas urwanie głowy no i gratulacje z okazji ząbka Miki na pewno będzie ok z tymi biletami ,nie ma jak święta i sylwester w pl., (inny urok) ale ci dobrze mając mistrza przy sobie ., pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powedzcie mi jak mam wyłaczyc jakies CIASTECZKA W PRZEGLADARCE !!! bo nie moge nic kupic na allegro pokazuje mi sie taka informacja a nie wiem gdzie tego szukac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ugotowaliśmy zurek i zrobilismy sałatke z brokułami,Igor pojadł zupki brokułowej przeraczkował w tył poł podłogi,wszystkie kąty powycierał;-) dzis w znacznie lepszym humorze,moze dlatego ,ze 2 zabek mu sie rzebil,na dole narazie nic nie widać dobena moze dzisiejsza nocka bedzie lepsza miki no to kolejny urlop sie szykuje:-) monika nie mam pojecia o czym piszesz,ja jestem lewa jezeli chodzi o komputer,moze ktos inny sie bardziej orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas leje!!!!!!! Juz mam dosyc...posprzatalam,zjedlismy i co?samochodu nie mam bo Piotrek do pracy nim jezdzi i nie wiem juz co robic!? a pije 3 kawe i pilnuje Marcela,ktory nie wiedziec czemu stal sie "dokuczliwym bratem" dla Lilianki.....podbiega,podszczypuje...mam nadzieje,ze to chwilowe martita-ja tez mam taka sciereczke do podlogi;) a ubranka wieczorem sa szare:) monikaddd-ja podobnie jak martita,nie pomoge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja też za bardzo się nie orientuję w komputerach., Miki to przesyłam ci troszkę słonka , u nas pogoda fajna, a i mój Matuś też dołącza do klubu czyszczących i froterujących podłogi.,a ubranka po całym dniu o jejku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie....przestaje nadazac ! Maly marudny strasznie,Zuzia ma juz zadania i dzis dostała minusa z religii!!!! chyba oszaleje :( zeby tak byc rygorystycznym z religii ? chyba sobie w piatek pogadam z tą siostrzyczka !!! Mała płacze bo mowi ze zapomniała powiedziec ze trzeba cos tam pokolorowac i za to ten minus. Ech szkoła ...... Obiad robie na jutro juz dzis bo w dzien mam za mało czasu.Zanim wroce z malym ze szkoły to juz znowu trzeba isc a ze ja chadzam wózkiem jak jest ładnie to musze wyjsc wczesniej no i czas ucieka. Maz nazbierał grzybów ze hoho,Zdjecia na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Lapa zaczęła się szkoła i nowe problemy:-) fajnie masz z grzybkami,ja w tamtym roku ,jak byłam w ciaży to chodziłam prawie codziennie,nasuszylam bardzo dużo:-) mój mały śpi,dziś grzeczny;muszę mu chyba kupić tą zabawke,którą wam pokazywalam,bo siedzieć w fotelu już nie chce i coraz częsciej musze go brać na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wejdz w Narzędzia a potem Opcje i tam szukaj ciasteczek, gdzieś w ustawieniach prywatności chyba;) ja dzis na szczęście wcześniej w domku, bo znów nie było części zajęć i puścili na zamiast o 21 to już o 19;) i Julcia ucieszyła się, że mama wróciła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa takie okazy aż zazdroszczę tych grzybków , no to Zuzia musiała to przeżywać ten minus, zamiast dzieci zachęcić do nauki to już od najmłodszych lat zniechęcają dzieci do szkoły., Anika to super jak mogłaś być wcześniej w domku , Julcia się ucieszyła na pewno Martita fajna ta zabawka ja też myślę o niej ., Mój mały wykąpany ale jeszcze nie śpi ,strasznie marudzi., miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! My już od 6 na nogach , Mateuszek przespał no prawie całą nockę tzn, do 4 ,po nakarmieniu zasnął i wstaliśmy po 6 , no a teraz zabawa na całego,. Jeszcze chwilka i idę budzić Olka do szkoły , a teraz próbuję otworzyć oczy pijąc kawkę., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×