Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Chodzik kupiony. na razie maly jedynie w nim siedzi i sie bawi.Kupilam mu taki co bedzie z nim rósł.Teraz ma kołyske i siedzonko a jak bedzie gotowy przebierac nozkami zrobimy do chodzenia. Zuzia ma dzis pierwsze zadanie domowe i to z religii. No cóz,okazuje sie ze w Polsce ten przedmiot w szkole najbardziej sie liczy. Dzis tez sie dowiedziałam ze bąda problemy z komunią a tak własciwie z uzyskaniem zaswiadczenia z parafii ze Zuzia idzie do komunii do innej parafii.Jej szkoła nalezy do innego regionu. Nawet nie chce mi sie o tym myslec co to bedzie.Pewno bedzie straszna draka bo ja nie lubie takiego zamieszania i to wokół koscioła i pewno bede robiła rozróbe,ale nie puszcze dziecka z inną klasą do komuni niz ta do ktorej chodzi. I jak to kosciół i siostra zakonna potrafia sp.....humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj miki:-) dobrze ,że udał sie wam urlop i odpoczynek,nalezy sie;Lilianka już postepy przez ten miesiac zrobiła,brawo;nietaz tak jet ,ze dzieciaczki szybciej chodza niz siedza u mnie pogoda fajna,świeci słoneczko,ale jest zimno bylismy z zIgorem na zakkupach,kupiliśmy produkty potrzebne dso zrobienia tiramisu i juz w lodówce sie chłodzi;rzeczywiście bardzo prosty i szybki tan twój przepis anika dzisiaj czeka nas koszenie podwórka,igor będzie wniebowziety,barzo lubi kosiarki,traktory,motory i dzwięki,które wydaja,ciekawe po kim to ma:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas nocka troszke lepiej :) Miki- witaj :) fajnie ze sie wyjazd udał:) Super ze Lilianka juz robi kroczki :) fanie Co do chodzikow to ja mam dostałam w odwietki wiec narazie stoi mysle ze sie przyda wiem ze to jest niewskazane ale czasami bede musiała go uzyc ! U nas pogoda do d... !!! pada pada !!! maz chciał wczoraj rozpalic w centralnym a tu !! zonk komin chyba zatkany bo sie strasznie dymiło !! wiec dzis grzejemy sie z Ksawciem grzejnikiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita bardzo ciekawy ten stolik , muszę go dokładnie obejrzeć ale nie powiem dla mojego hultaja to coś takiego by się przydało., Monika witaj to dobrze jak nocka lepiej, ale się zimo zrobiło dopiero początek września a już trzeba palić , a gdzie tam zima , moja mama też już pali w centralnym., My tutaj mamy ogrzewanie olejowe ale ogólnie jest ciepło więc nie włączamy.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie,u mnie tez by sie sprawdzil;Igor cały czas staje na nózki,skacze jak tylko mu sie pozwoli,wiec było by wykorzystane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super to cos, Oskar nie chce siedziec, na kolanach sie prostuje zeby zjechac na ziemie a jak juz stoi to szaleje na maksa, dlatego pomyslalam o chodziku, ale to by chyba bylo lepsze. Chociaz z drugiej strony czym to sie rozni od chodzika?Bo dziecko i tak wisi i tak, to moze jednak lepiej chodzik i po prostu tylko na troche w ciagu dnia? nie wiem juz sama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie to pod tym blatem to jest cos w rodzaju "trampoliny"? czy to jest sztywne do stania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne to:) ale ja sie nie decyduje bo moj szkrab juz prawie chodzi; i gdzie go nie poloze to zmierza do Marcela do pokoju bo tam kolorowo i wszystko rozrzucone na podlodze...... U nas pada....odnosnie grzania to wieczorem tez wlaczam centralne na 1h bo zimno jak w zimie:( a wysle wam pare fotek na maile o ile mi sie uda dzis.....ja przespalam sie pol h; nawet nie wiem jak mi sie udalo,taka padnieta bylam....Liliana spala a Marcel bajke jakas ogladal....hmmmmm....pomysle nad codziennymi takimi drzemkami... ide sprzatac bo znow balagan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam pare fotek jak napisalam" wyrwanych z kontekstu"...bo zdjec mam ze 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj miki:) a ja nic nie dostałam julk1@wp.pl tak jak sie spodziewałam --padnieta, niby z pracy wróciłam po 15, ale zanim odwiozłam teściową, zrobiłam zakupy to wróciłam przed 17.... jutro mam szkolenie w cz-wie a w czwartek wywiadówkę :( szok..szok..szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój e-mail misiu_rysiu1@wp.pl to nie jest chodzik,tam wsadzasz dziecko i ono sobie wisi,moze się odbijac nózkami i ma siedzenie skretne,do tego różne zabawki na blacie,takze nasze szkraby miały by sie czym zając dla mnie super sprawa,tylko nie mam kasy,chyba mame poproszę,zeby mnie wspomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dzięki za fotki- piękne dzieciaki i wy też wyglądacie na wypoczętych;) ja spadam bo dziś mam 2. rocznicę ślubu;) jak Julia pójdzie spac to wychodzimy na miasto;)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dziękuję za fotki , jak znajdę chwilkę to ci też prześlę., już wiem po kim Lilianka odziedziczyła urodę po mamusi oczywiście. Tesciarka o to widzę że wszystko w biegu ,no to nie dziwię się że padnięta jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje towarzystwo juz spi,ale Filipek przed spaniem cyrk zrobił.Jesc nie chciał tylko płakał.Chyba mu ten zabek strasznie dokucza.Dałam mu dzis paracetamol w czopku bo mi go zal. Spi juz na razie spokojnie a mamusia oglada seriale hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Miki to sie na mnie obraziła bo ja zdjec nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki super zdjecia,dobrze ze odpczęłaś,teraz czas wrócic do normalności;-) mójmałyjeszcze nie spi,bawi sie w najlepsze łapa to Filipek ciezko przechodzi ząbkowanie,no ale trzeba przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez cyrk przed spaniem u Lili....e Lapa przeciez wyslalam i Tobie.....zaraz sprawdze to wysle jeszcze raz jak cos....ja sie nie obrazam bo niby o co... anika-no to milego wieczoru i najlepszego oczywiscie:) ide zjesc kolacje zajrze potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana rzeczywiście podobna do ciebie,a jaka słodziutka anika wszystkiego naj i udanego świętowania mały usna,sam,dzisiaj póżno,bo o 19-stej miał jeszcze drzemkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mnie serial zawiódł :( myslałam ze to nowy odcinek a to powtorka starego,a tyle czekałam. Ide spac w takim razie bo nie wiadomo jak bedzie w nocy z tym zebem Filipka. Miłej nocki wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na szczescie wieczorem bez problemow :) Oskar usnał ladnie o w pol osmej i spi jak aniolek Miki ja nie wiem dlaczego jak klikam w ten pokaz slajdow to mi sie otwiera glowna strona picassa i kaza sie zalogowac wiec nie moge obejrzec :( Ja jeszcze chwilke posiedze i tez ide spac. Anika wszystkiego najlepszego i udanego swietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mateuszek też ładnie zasnął , po kąpieli zasnął od razu przy cycusiu, w dzień mało spał , krótkie drzemki a tak to zabawa na całego ., Dzisiaj kupiliśmy małemu spacerówkę z chicoo , ten wózek co mieliśmy do tej pory mutsy 3w 1 jest troszkę nie poręczny ,ciężki , i nie mieści się w bagażniku ., a ta spacerówka taka lekka ,ze śpiworkiem ,oczywiście wypróbowaliśmy ją już w sklepie i mały był zadowolony, Dzisiaj mąż pracował na rano więc jest w domku ,siedzimy i po piwku tzn, ja piję karmi (jakieś smaki dostałam) miłego wieczorku ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac !!!! Wstawac!!!!!! My juz od 6 na nogach.Dzieci w szkle,mały spi a ja pije kawke wcinam sniadanko a w kuchni sie robi gulasz z indyka. Na 10.50 brykam po Zuzie ale wczesniej pare zakupow zrobie bo sie pogoda poprawiła.Sliniakow mi brakuje dla małego,co chwila jakis mokry.Udam sie w tym celu na zakupy do szmateksu bo w sklepie to ceny jak z kosmosu Filip przespał caluską noc,drugiego zabka jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja z was nie moge, te godziny wstawania by mnie zabiły!!! ja wstałam wlasnie przed chwilka, zrobilam sobie kawke a Oskar sie jeszcze bawi w lozku :) Dzisiaj znow przyjezdza tatus "sie starac" zobaczymy jak bedzie. Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja te dziś od 6 na nogach , nocka ciężka ,właśnie wyszykowałam Olka do szkoły a mąż go zawiózł bo dziś ma na popołudniu do pracy., Ja już po kawce , i zaraz zabieram się za obiadek , Tesciarka no widzisz nie potrzebny jest tobie budzik Igunia dba żeby mama nie zaspała., Łapa widzę że na pełnych obrotach, a super jak tak ładnie spał Filipek., Dobena to super jak u ciebie takie nocki ., a może do tatusia dotarło co miał a co stracił , to dobrze jak się stara, Anika jak tam świętowanie rocznicy? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miki- u mnie tez sie nie chce otworzyc !!! :( Łapa- ja tez sie zawiodłam :( myslałam ze tez cos nowego juz puszcza :( ale chyba od pon. bedzie!! :) Jej dziewczyny jak sobie pomysle ze bede moze kiedys musiała wstawac tak jak wy bo do pracy badz do szkoły dziecko wysłac to jestem w szoku !!! Anika wszystkiego naj :) a jak tam było ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×