Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

to później jak wróce z pieskiem :D co do wyborów to obawiam się że Jarosław bedzie nowym prezydentem :( dzis mialam okazje uslyszec panie w kolejce ktore rozhisteryzowane mówiły że nalezy zagłosowac na niego, że biedak stracił prawie całą rodzine i że mamusia jego tez niestety niedługo odejdzie więc sam JAROSŁAW powinien mieć cos z tego życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
madrych znasz profesorów:D uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest be..
mądrych, madrych... oby takich wiecej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty wszystko
dla mnie najlepszymi kandydatami są: 1. Janusz Korwin-Mikke - za uchwałę lustracyjną, poglądy gospodarcze, wolnościowe, za konsekwentne promowanie konserwatywnego-liberalizmu (wielu ludziom otworzył oczy, między innymi mnie), nie boi się mówić prawdy 2. Marek Jurek - za uczciwość, głosowanie za zniesieniem PIT, ma swoją wizję Polski, Europy i świata i nie boi się poświęcać za ideały które głosi 3. Kornel Marowiecki - za kopnięcie stołu tego od okrągłego stołu :) i ogólny stosunek do tak zwanych przemian ustrojowych, był, a może nawet jest przewodniczącym Solidarności Walczącej, co prawda nie zgadzam się z jego poglądami gospodarczymi, ale wolę już jego od Komorowskiego i Kaczyńskiego Pozostali wszyscy won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy maja poparcie
w granicach błędu statystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty wszystko
ale ja nie mam żadnych kompleksów i nie muszę głosować tak jak większość :) bo niby po co? po to, aby się pochwalić przed znajomymi, a wdupie to mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak..........
21:53 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Sorry ale musze Was zostawić... Goscie niespodziewani... O tej porze... Będę później..." Pewnie Policja boś coś ukradł. :O Czym skorupka za młodu............:O Masz to w genach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ Jaro ? na jakiej dyskotece gra ? :-O Jarosław Kaczyński ... może nie infantylizujmy i piszmy jak dorośli ludzie. Tak jak mitem było odnoszenie się do "układu " tak teraz wokół tragedii smoleńskiej stworzony będzie mit , który będzie zarzewiem kolejnych politycznych ruchów Jarosława i PISU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
swoja droga niedobrze to by bylo, aby wladze ustawodawcza i wykonawcza mieli w jednym reku kandydaci jednej slusznej partii, i to niezaleznie od moich zaopatrywan i sympatii politycznych,niezdrowa to sytuacja dla demokracji wiekszej bzdury nie słyszałam :D:D:D:D poczytaj otulona co specjalisci mówią o tej żałobie :D:D:D http://portalwiedzy.onet.pl/4869,51172,1609317,1,czasopisma.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że bzdury
premier Miller i prezydent Kwasniewski (obaj SLD) premier J Kcayński i prezydent L Kaczyński (obaj PiS) teraz pisuary płaczą że będzie premier i prezydent z PO, typowa pisowaska hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mam bezpośrednio pytanie
do shatyna odnośnie wypadku skoro PO tak stara się przeforsować wersję, że powodem katastrofy były naciskia prezydenta, cokolwiek to znaczy proszę mi odpowiedzieć, czy nawet jeżeli prezydent poszedł do pilota i powiedział - proszę spróbować za wszelką cenę lądować jak się to ma do tragedii? bo czy to tłumaczy, że pilot wylądował kilometr, ponad, za wsześni a skoro miał taką słabą psyche, że tak się wystraszył naszego prezydenta, wraz z drugim pilotem, nawigatorem, etc, że to było właśnie przyczyną zbyt wczesnego lądowania, to czy nie oznacza to, iż w wojsku mamy cipy, a nie odpowiednich ludzi? skoro są słabi psychicznie, nie powinni bawić się w wojsko, bo tak niestey to wygląda reasumując - ewentulana interwencja, byłaby tylko punktem zapalnym w tym wypadku, a nie główną i jedyną przyczyną, jak próbujesz to tutaj przedstawić; osyłam na forum pilotów, gdzie DOŚWIADCZENI w lataniu ludzie od kilkunastu dni analizują przyczyny katastrofy i nie bawią się w politykę jak Ty, ale starają się dociec PRAWDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" premier Miller i prezydent Kwasniewski (obaj SLD) premier J Kcayński i prezydent L Kaczyński (obaj PiS) teraz pisuary płaczą że będzie premier i prezydent z PO, typowa pisowaska hipokryzja " Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :D i oczywiście, że hipokryzja !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że bzdury premier Miller i prezydent Kwasniewski (obaj SLD) premier J Kcayński i prezydent L Kaczyński (obaj PiS) teraz pisuary płaczą że będzie premier i prezydent z PO, typowa pisowaska hipokryzja i o to własnie chodzi - też sobie nie przypominam żeby wyborcy PIS robili afere z tego powodu że dwaj bracia z jednej partii na najważniejszych stołkach w państwie. No ale teraz trzeba dymić ostro bo bedzie ŹLE :classic_cool: a tak poza tym witam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ale bardzo dużo osób (wyborców pis) mówi że to nie może byc mozliwe, że to będzie zagłada dla państwa jesli ludzie z tej samej partii będą rządzic calym krajem. Widzisz zapominaja jak to było z pisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi tylko o kafe ale także realny świat kochani :D np dziś miałam juz okazje przekonac sie co wyborcy PISU sądzą o tym że PO może przejąc całą władzę. Oczywiście lamentowanie, narzekanie itp a kiedy zapytalam jak to było z jarosławem i lechem w odpowiedzi padło - " A TO KOORVA CO INNEGO. " No i weź tu zrozum coś? Innym razem sąsiedzie z solidarnosci kłócili sie z innymi o to że to tylko ich prezydent bo z solidarności i że nikt inny jak tylko solidarność ma prawo na niego głosowac, ma prawo go krytykować i ma prawo miec po nim żałobe :( a no i koniecznie teksty - trzeba zagłosowac na Jarosława niech ma cos z tego życia w końcu biedak tyle stracił:( Obawiam sie że większość z ludzi ktorzy bedą głosować na pis nie zrobią tego z rozsądku a z litosci i na złość innym po prostu. to jest jakas masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" otulona ale bardzo dużo osób (wyborców pis) mówi że to nie może byc mozliwe, że to będzie zagłada dla państwa jesli ludzie z tej samej partii będą rządzic calym krajem. Widzisz zapominaja jak to było z pisem. " Jak było 2 braci to była monarchia chyba :D teraz im nasz Bronek przeszkadza więc mędzą XSCAPE SCREAM PRIVACE ->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem tak samo pialo PO iSLD jak Kaczynscy mieli wladze, o tym tez racz nie zapominac tak zgadzam się równiez ale mi konkretnie chodzi o samych wyborców i o to co nimi kieruje przy wyborach itp. Bo to że politycy wiecznie na siebie najeżdżają to wiem. Nie rozumiem tylko dlavczego wyborcy nie mogą sie dogadac i tolerowac. Obywatel - no witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×