Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość do shatyna i obywatela
czyli to jednak prawda.:( na szczęście mamy XXi wiek i ludzie nieatrakcyjni mogą dowartosciowywać się przez internet, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMIĆ TROLLA....
szatyn do kretyn!!!! nie piszcie do niego bo was ściągnie do swojego poziomku debila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
Shatyn nikt tego nie okreslił żaden naukowiec. Zygota to zaczątek nowego życia. Kazde życie to odrebna jednostka. Jednostka która ma moralne, etyczne i konstytucyjne prawo do zycia. Mówisz że sie nie znasz to przynajmniej zamilknij :O A skoro masz jakies przekonanie to miej konkretne argumenty. a nie pseudowypociny z jakiś wykaszlanych brukowców :O Bo to dowód na brak dojrzałosci. Masz dzieci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Uważam, to moja opinia laika, że o zyciu możemy powiedzieć wtedy kiedy jakiś "zlepek komórek" może funkcjonowac samodzielnie. " A 8 miesieczny płód w łonie matki jest żywy czy martwy ? Nie masz tutaj racji Shatyn :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
tylko jednego? czyli reszta wyskrobana? :P Pytania retoryczne potwierdzające że masz jedno dziecko wiec planujesz swoją rozrodczośc :P Mam nadzieje że dojrzale a nie poprzez skrobanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Myślę, że jest tak (potwierdza to praktyka) że od 0 do 3 miesięcy nie ma miozliwości samodzielnego bytowania, od 4 do 6 pół na pół (nie wiadomo) a powyżej 6 miesiaca ma taka zdolnośc. " Ale to jest żywy organizm :-) sama jedna komórka to żywy ustrój. Kwesita tego od kiedy "zcazyna się " człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
A to juz moja prywatna sprawa. Zadajac takie pytania wykazujesz brak wychowania... napisałam że zadałam retoryczne pytanie na które nie ozekiwałam odpowiedzi. To że coś nie wykazuje zdolnosci do samodzielnej egzystencji nie pozwala nam dorosłym decydowac o jego być lub nie byc :O Znowu błedne rozumowanie Shatyn :P dziecko do 16 roku zycia tez nie jest zdolne samodzielnie bez pomocy dosrosłych egystowac :P Jesli życie ludzkie nie moze samodzielnie egzystowac my jako osobniki w pełni sprawni powinniśmy otoczyc to życie szczególną troską :P a nie stosowac tannich środków [czyt. śmierć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
Shatyn no comments :O poczytaj słownik bo uzywasz słów których sam nie rozumiesz:O [egzystencja reprodukcja] Polemika z tobą wygląda jak jazda po rampie nigdy nie wiadomo na która stronę spadniesz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie jestem przekonany. Bo byłby to wtedy "pasożyt".. Ale ponieważ i Ty nie wiesz i ja to... (patrz wyżej). " Shatyn nie osłabiaj mnie :-( w zygocie zachodzą procesy życiowe , mitoza - namnaża kolejne komórki, oddychanie komórkowe itp. Jest to "ustrój żywy ". Nie ma znaczenia czy zalezny od matki. tu nie ma pola do dywagacji ... to są fakty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn odcięty palec to nie zygota, to nie to stadium ... za dużo bym ci musiał tłumaczyć ...odcięty palec dopóki nie nastąpią procesy martwicy ( a na poziomie komórkowym tzw. lizy komórek czyli samostrawienia ) tez pozostaje żywy jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
jakie mi zadałes pytanie shatyn to ja zadałem kilka pytan po czym zmieniłes temat nie odpowiadajac na zadne NIEWYGODNE bo przeciez musiałbys przyznac racje ze rzadza nami nieudolni mieczacy ktorych ty chwalisz coc nie masz za co skleroza to przykry objaw starosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn orłem nie jesteś z Biologii a ja jestem z wykształcenia Biologiem :-) więc powiem ci tak : filozofujesz na temat czegoś co jest FAKTEM. kwestia aborcji rozbija się o to " kiedy zaczyna się istota ludzka " a nie o to czy zygota samodzielnie żyje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Shatyn, ja nigdy nie napisałam, że to jest proste. ZAWSZE powtarzam, że sprawa jest bardzo skaplikowana i nie należy jej sprowadzać do problemu "zlepku komórek, które nie mogą samodzielnie egzystować". " Wyjęłaś mi to z ust :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
wróc sie do strony gdzie pisałem nic nie robia bo nic nie wiadomo masa spekulacji a oni wszyscy milcza wczoraj dorn powiedział co nieco klichowi i jaka była reakcja ?" zadna czyli maja tylko swoja prywate na wzgledzie Bo po co mówic ?mozna mułowi i kobyle utrudnic zarcie pod zyrandolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn--->>> spory o to kiedy zaczyna się człowiek wciąż trwają ... nie wiem czy zauwazyłeś ... dla jednych już na etapie zygoty dla innych później. Jeśli Ciebie źle zrozumiałem to spoko . Ale ja raczej dość precyzyjnie czytam ... nie sołabiajmy się zatem :D :D i popiszmy o polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
tak na jakiej 70 lat po rusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar jesteś orłem
z DIET.:D [jak twoja waga?] a szatyn jest orłem z....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
nie dosc ze nie pamieta to jeszce nie widzi odpowiedziałem ci przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oki jestes Liberalem i to Twoja opinia. Dla mnie ograniczenie aborcji do minimum jjest priorytetem. Nie żyjemy w idealnie wolnym świecie ... Najbardziej mnie wkurzają takie pindy co zachodzą non stop w ciąże a potem domagają się aborcji ... taka niejaka Alicja Tysiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
wawcia_powraca2 SOLIDARNI 2010 dosc robienia z ludzi idiotow programami w styli ju can dance czy taniec z gwiazdami czy idol czy inne gowno jak wojewodzki show czy szymon majewski. jak mozna takie gowno ogladac i sie tym podniecac albo te ich seriale zasrane kazdy taki sam o architekcie ze stolicy ktory pracuje od 12 do 13 zarabia 50 tys i ma apartament i jedyny jego problem ze jola kocha mariusza a nie jego GLUPOCIE POWIEDZMY STOP!! Co za kabotyn, brak słów Aż dziw bierze, że niby facet ogląda takie barachło i jeszcze mówi "GLUPOCIE POWIEDZMY STOP!!" No tak, przede wszystkim swojej głupocie powiedz STOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zasrany kabotynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×