Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

echja, takie nagromadzenie wszystkich cech u polskiego polityka nie wydaje się mi możliwe. Weberowski typ idealny. A co Pani Doktor, to niech się zajmie badaniami rozwoju wsi i podciągnie z metodologii, bo po raz kolejny będzie wtopa, a ona głupio zacznie się tłumaczyć polityką. Jak to już nieraz bywało. Generalnie dla mnie porażka od lat, nieważne , czy mówi o pieczeniu ciasteczek, czy o wartościach wsi, rolnikach w obliczu integracji czy po integracji. Zastanawiam się, jak można kogoś takiego wstawić do kolegium IPN. Poważnie: lepszych nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.04.2010] 22:00 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Wiesz echja128... Ja bym stawiał na Balcerowicza." No jasne uczciwy bardzo.........:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a drugi taki co nie zieje jadem to Bolek Wałęsa a jaki inteligentny :D:D:D:D kogo jeszcze mamy ....o jest Palikot, Niesiołowski, Donek Tusk i Bronek Komorowski , który rzekł kiedyś "jaki prezydent taki zamach " takie mało co nie co nie jadowite. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Doktor jest dla mnie krótka intelektualnie, skacze, skacze i stara się, aż zawsze coś palnie, co wzbudza ogólną wesołość. Jak zaczyna gadać o metodologii, to wiadomo, że będą bzdury. Po prostu wielokrotnie udowodniła, że nie zna się , a gada o wszystkim i bierze oponenta na zagadanie. Koszmarna baba! Może zna się na socjologii wsi i rolnictwa, albo raczej znała, jak robiła doktorat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to nie wiem jak to wytłumaczyć, nie to, że nie znam polityków, co jadem nie plują, bo znam owszem, tacy są. ale czasem są też tacy politycy, którzy jak ktoś ma inne zdanie to oni plują jadem na prawo i lewo, czyli jak Ty jesteś przeciw to oni tupną nóżką i masz się z nimi zgadzać, bo tak i już. Chodziło mi o to, że nie znam na razie, być może mam za mało wiedzy na ten temat, polityka, który by uosabiał te wszystkie cechy razem, oczywiście te, o których pisałam wcześniej. Nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć. Nie znam, może czegoś nie dostrzegam, może czegoś nie wychwytuję z natłoku informacji, dlatego też zadałam pytanie. A plucie jadem to jedna z tych cech, których nie lubię. Ponieważ też oglądałam kiedyś sejm i widziałam w telewizji jak się zachowują posłowie... Czasem są dziwne pomysły jakichś polityków np. posła Pięty o obowiązkowych wycieczkach czy też słynna amnestia Giertycha. Nie znam także kraju, mogę nie znać, może gdzieś istnieje, ale mi nic o tym nie wiadomo aby mógł na prezydenta kandydować człowiek, skazany prawomocnym wyrokiem. Może i jestem dziwna, może chcę czegoś idealnego, a wiadomo ideałów nie ma. Jednak chciałabym aby człowiek, który poniekąd mnie reprezentuje był właśnie taki. Wiem utopia..., a może nie. Może kiedyś się tego doczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofermo daj sobie spokój z edukacja imbecyli bo to twój daremny trud. :D:D:D:D:D Syzyfowa praca. :) Zobaczysz jakie będzie zaskoczenie komuchów po wyborach. Powtórka z rozrywki 2005 się kłania drodzy towarzysze z pod czerwonej gwiazdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echja, nie jesteś sama. Przynajmniej taka pociecha. Marna i naiwna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echja128 -->> rozróba w Sejmie ma swoje uzasadnienie , lepiej abyśmy tłukli się "politycznie" tam niż lali na ulicach . Jeśli głosowałaś to jest tam partia ( jeśli przekroczyła próg 5 % ) na którą oddałaś głos i ona za Ciebie bije się z przedstawicielami innych opcji. Obawiam się że tego nie unikniemy . Zresztą nasz Sejm jest dość kulturalny, jeszcze nikogo po pysku tam nie zlali :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoku, nie ziej ogniem, bo w końcu ktoś się wkurzy i podstawi Ci owieczkę nabitą smołą i innym g. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... warto przypomnieć taśmy Reni Begier :D , aferę gruntową, sprawę Kaczmarka ... PISiu wystarczająco juz dał się we znaki Polakom. Nawet Rosół i Chlebuś tego nie zmienią . NIE ZAPOMNIMY ... koniec kropka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a po czym ty tych polityków poznajesz że oni tacy "porządni, rzetelni i kompetentni"? bo wiesz, mi też na tym zależy tylko ja zdecydowałem że będę to poznawał po efektach ich działań a patrząc na efekty to wolę tych którzy zadłużają mój kraj na 15 mld niż tych co na 50. wolę tych którzy obniżają podatki niż tych którzy je podwyższają. wolę tych któzy są uczciwi niż tych którzy uprawiają "kreatywną ksiegowość" żeby tylko móc ten mój kraj dalej zadłużać. wolę tych co szybko i zdecydowanie rozprawiają się z nadużyciami urzędników niż tych którzy ich kryją. dlatego wolę pis niż PO bez względu na ilość obelg jaka pod adresem tego pisu poleci." No właśnie jeszcze takiego nie poznałam, no właśnie po efektach ich działań, a tych efektów nie widzę. Ja też wolę takich co zadłużą nasz kraj możliwie jak najmniejszą sumą, oczywiście takich co obniżą podatki, czyli podobało by mi się wprowadzenie podatku liniowego np 19% dla wszystkich, takich którzy są uczciwi, a czy w PIS wszyscy są tak uczciwi? Oczywiście chciałabym aby rozliczali się i rozprawiają się z nadużyciami nie tylko urzędników, ale i polityków. Ja Cię nie zamierzam wyzywać, ani rzucać obelg. Mam trochę inne zdanie, szczególnie myślę, że w wielu oczach PIS stracił, kiedy wszedł w koalicję z Samoobroną i LPR... Dla mnie Lepper nie powinien być ministrem rolnictwa a Giertych ministrem edukacji. Jedyne co mi się podoba właściwie u Giertycha to wprowadzenie mundurków, aby dzieci biedniejsze nie czuły się gorsze i to nawet jestem skłonna uznać za Jego sukces, ale wprowadzenie przez niego amnestii maturalnej już było błędem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:14 [zgłoś do usunięcia] echja128 Chodzi mi o to nie wiem jak to wytłumaczyć, nie to, że nie znam polityków, co jadem nie plują, bo znam owszem, tacy są. ale czasem są też tacy politycy, którzy jak ktoś ma inne zdanie to oni plują jadem na prawo i lewo, czyli jak Ty jesteś przeciw to oni tupną nóżką i masz się z nimi zgadzać, bo tak i już." Czyli chodzi ci o takiego jadowitego osobnika jak Shatyn ???:) On co prawda nie jest politykiem (za cienki bolek - nie wałęsa) ale jakby był to by gryzł blat mównicy sejmowej jakby ktoś się nie zgodził z jego opinią. :) Co do polityków o cechach które wymieniłaś to takich nie ma i to nie tylko w Polsce. :) Dla mnie to wystarczy że polityk jest inteligentny i uczciwy. Tumanów i skurwieli fałszywych nie znoszę (Bolek Wałęsa, Stefek Niesiołowski, Andrew Lepper , donek tuskitp.).:) Nie lubię też facetów pizdusiów, takich ciepłych klusek bez jaj jak np. Bronio Komorowski i jest to przerażające że ktoś taki liczy się w walce o prezydenturę. Ale Jaro pokona tego cipciusia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak faktycznie, nie walimy się, jak to niektórzy w Sejmach innych krajów robią, ale też chodziło mi o to, że różne były przemówienia i często gęsto były to różne inwektywy jak np jest Pan zerem akurat nie pamiętam, kto to powiedział i czy to w sejmie było. Np jednak nie rozumiem dlaczego jak jest uchwalana ustawa A to np członek klubu A musi głosować na NIE, a człowiek klubu B na TAK.Dlaczego człowiek nie może głosować zgodnie ze swoim sumieniem. Ot takie proste marzenie, dlaczego musi głosować tak, jak ktoś mu karze, a nie może sam zade4cydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też nie wiem na ile to mu się udało, bo nie znam tego efektów, ale oglądając czasem reportaże w różnych programach, czy też dziennik widzę jak niebezpiecznie jest teraz chodzić do szkoły. Jak wielka jest agresja wśród młodych ludzi. Widziałam kiedyś reportaż o dziewczynce, którą pobiło dwóch chłopaków, a ona miała połamane żebra i dwa dni tak chodziła do szkoły. Widziałam w dzienniku jak jakieś trzy dziewczyny tłukły swoją koleżankę ze szkoły, aż Jej wybiły zęby. Zero tolerancji dla agresji zgadzam się, jak najbardziej. Co do shatyna się nie wypowiadam, nie znam Go, osobiście nic do Niego nie mam, bo jeszcze m nie podpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermo mam pytanie
"prostackiej retoryki jak ten od dzikiego kraju czy shatyn. opartej na wyzwiskach i poczuciu wyższości." dlaczego krytykujesz tylko ich za te prostactwo, przecież pisowowcy na tym topiku najczesciej sami zaczynają afere prowokują, wyzywają od debili ciot itp sami zaczynacie a poźniej zdziwienie ze ktos sie tak odwdziecza. A jak juz chcesz krytykowac innych to nie badz stronniczy!!!!!!!!!!!!!!!!! reszta twoich wypowiedzi jest fascynująca - dzieki tobie zagłosuję na ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dlaczego krytykujesz tylko ich za te prostactwo, przecież pisowowcy na tym topiku najczesciej sami zaczynają afere prowokują, wyzywają od debili ciot itp sami zaczynacie a poźniej zdziwienie ze ktos sie tak odwdziecza. A jak juz chcesz krytykowac innych to nie badz stronniczy!!!!!!!!!!!!!!!!! " Moje chamskie odzywki są do osób chamskich i celowo są ostre albowiem chołotę zwalczam jej bronią :-) i wreszcie ktoś zauważył że to nie JA prowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat taśmy Beger odkryły
i ujawnily, jaki PiS jest prawy i sprawiedliwy i nie próbuj wmawiać nam czegoś czego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×