Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

20:53 [zgłoś do usunięcia] iftar Jakie to szczęście, że Dobry Bóg ma w opiece naszą ojczyznę i chroni nas od smoków i korwinów..." To ty wierzysz w Boga ??? Zaskoczyłaś mnie. Bo z zachowania podobna jesteś do pani Senyszyn a ona wierzy w Lenina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:59 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju A kto swego czasu palił kukłe urzędującego Prezydenta Wałęsy ? czy to nie było ubliżanie godnosci tego urzędu ? co na to PIS-owcy ?" Co prawda nie jestem Pisowcem tylko człowiekiem z otoczenia JKM ale jeśli chodzi o Bolka Wałęsę to chętnie odpowiem. :) Kukły nie paliłem bo tak postępują oszołomy takie jak te komuchy które pod kurią kompromitowały moje miasto Kraków. dla mnie Wałęsa to sprzedawczyk, prostak bez wykształcenia, osoba która nie nadawałaby się na Sołtysa wsi zabitej dechami. :O Prezydentura wałęsy kompromitowała ten urząd. Bardzo się wstydziłem za tego gościa zagranicą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:02 [zgłoś do usunięcia] iftar smoczuś a ty ciągle masz zbanowanego poprzedniego nicka???" Chyba mam. I nie będę prosił o odblokowanie bo i po co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
21:05 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju shatyn a wiesz że niektórzy fani PIS-u nie wiedzą że płód w macicy się "chowa" ? daj przyklad takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
21:07 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Miro, Zbycho ...... Jaro juz cudaki głupio kombinuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:16 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 Rozbijam 3 jajka na patelini, smaże je i zjadam ze smakiem to się nazywa "jajecznica" i nie mam przy tym poczucia że zjdłem trzy kurczaki Religia wam bije na dekiel, durna katallicka religia stworzona aby wychowywać posłusznych, bezmyślnych, żyjacych w ciagłym poczuciu winy niewolników W dodatku krzyczycie o moralności i w imie swojego chorego pojmowania tejże każecie rodzić 14 letniej, zgwałconej dziewczynie, dziecko swego oprawcy. Katolickie świętoczki o wypaczonej psychice, niczym się nie rźnicie od wyznawców dowolnej sekty, no może poza skalą jaka wasza sekta osiągneła (btw inne religie to takie same bzdury jakby ktos mial złudzenia co do islamu czy judaizmu) TO WYCIAGNIJ TEMPA K**WO Z POCHWY KOBIETY 6 MIESIECZNY PLOD I POWIEDZ ZE NIE JEST TO CZLOWIEK!!!! 01.05.2010] 14:51 [zgłoś do usunięcia] wawunia ty to jesteś naprawdę głupszy jak myslałam 14:54 [zgłoś do usunięcia] macica a pochwa to rzeczywiście wawuniu dla ciebie żadna różnica 01.05.2010] 15:25 [zgłoś do usunięcia] i jeszcze wawunia sie nadal pogrąza [wysmiewacie sie z tak zwanej pomylki?? ] to jest tylko pomyłka, macica a pochwa rzeczywiście można się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
czepiacie sie tej pochwy :) przeciez wiadomo, ze nie myslal tak... shatyn tez pisal wczesniej przy rozmowach o usuwaniu itp. uzył pojecie ( dziecko z brzucha), wiec mozna by bylo myslec, ze moze z zoładka:D jakby ktos chcialby byc złosliwy i czepiał sie złego sformuowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak walasnie jest jak sie nie ma o co doczepic to sie o borubara doczepia :D:D :D w sumie to nawet pieknie wyszlo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" otulona.." Jeśli to wiesz : {" w polityce nie liczy sie nadzieja, ale rzeczywiste dzialania, ktore przyniosa efekty, " } to na jakiej podstawie twierdzisz , ze Jarosław K. będzie dobrym Prezydentem ? Kogoś , kto już teraz tak dzieli naród Ty chcesz obdarzyć prezydenturą ? Kogoś , kto od dwudziestu lat jest złym duchem polskiej polityki , od którego odsuwają się kolejni "najwięksi Przyjaciele" , a w ich miejsca wskakują nowi służalczy zbawcy Ty chcesz obdarzyć Prezydenturą ? Oczywiście , Twoje prawo zostawać przy swoim zdaniu tylko odpowiedz sobie czy to ten człowiek , który potrafi ( to powtarzam jak mantrę ) pogodzić dziwkę z zakonnicą , złodzieja z księdzem , prawicę z lewicą , robotnika z chłopem itd... , itp ... . Jeśli jesteś pewna , że to ten człowiek głosuj na niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:10 [zgłoś do usunięcia] zniesmaczona. 21:07 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Miro, Zbycho ...... Jaro juz cudaki głupio kombinuja " Tu nigdy nie było merytorycznej rozmowy no może z nie którymi jak Offerma, TycJan rozmowa jest sensowna bo mają jakąś wiedzę bo czy rozmowa z shatyn-em jest treściwa ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D To tak jakbym chciał rozmawiać z muszlą klozetową . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie. Ale czytałem skrót... Babie się zupełnie pomieszało w głowie... Jeszcze nie dawno całkiem do rzeczy mówiła. Może nie zawsze ale czesto... Natomiast to co teraz opowiada przechodzi wszelkie pojęcie... " sam bym tego lepiej nie ujął :D :D Iftar --->>> daj spokój nie śmiej się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
obywatel, wiadomo, ze byl to skrót myslowy, a poza tym piszesz pisiorki nie wiedza, wiec na dodatek oczerniasz wszystkich za pomylke jednego... nie uogólniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' obywatel, wiadomo, ze byl to skrót myslowy, a poza tym piszesz pisiorki nie wiedza, wiec na dodatek oczerniasz wszystkich za pomylke jednego... nie uogólniaj. " napisałem NIEKTÓRZY !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
21:21 [zgłoś do usunięcia] iftar ...uzył pojecie ( dziecko z brzucha), wiec mozna by bylo myslec, ze moze z zoładka ... Ło matko... iftar i z czego niby sie głupio cieszysz, nie zrozumialas tego co napisałam, az taka ciemna jestes czy tylko udajesz... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×