Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość król świata
jestem tylko ciekaw jak będzie się tłumaczył na swoim blogu, ze nie zebrał tych podpisów, agenci pewnie jacyś się znajdą hehe szanuję go za przekonanie mnie do konserwatywnego-liberalizmu, ale to jak uprawia politykę nie tylko krajową, ale i partyjną, eh powinni go już dawno sami z upr wyrzucić, a teraz mają problem bo są dwa upr i nie wiadomo kto prezesem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
i będę miał problem, bo żaden kandydat mi nie pasuje i nie wiem na kogo to postwaić krzyżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
przekonajcie mnie dlaczego i na kogo mam głosować oczywiście mówię tu o pojedynku Kaczyński i Komorowski bo inni liczyc sie już nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
wąsaty za to lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnie Walkiria
Uważam że po powinno się najszybciej wyeliminować ze sceny politycznej. Samo sprowadzenie jej do roli "opozycji"już właściwie wystarczy bo jako opozycja nic nie potrafią. 1 krok. Wybory Prezydenckie. 2 krok parlamentarne. Jeśli przegrają to w końcu nie będziemy pośmiewskiem na scenie europejskiej jak i światowej. Wszyscy się podśmiechuja z koalicji na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komorowski jest z PO a nie z PIS Komorowski jest męzem i ojcem a nie kawalerem Komorowski lepiej się prezentuje Komorowski ma bardziej wyważone poglądy i większe zasługi dla kraju i wiele innych ... tak w ogóle to jest cool i fajny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
Komorowski hmm dużo niejasności przy nim z kolei Jaro nie no naprawdę jesteśmy na nich skazani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnie Walkiria
:-P:-P hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
akurat to, że ktoś jest mężem czy ojcem czy dobrze się prezentuje jest najmniej ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' akurat to, że ktoś jest mężem czy ojcem czy dobrze się prezentuje jest najmniej ważne " Prezydent pełni w znacznej mierze funkcje reprezentatywne , jakoś wole Komorowskiego z żoną niż Jarosława z ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam Się Johnie
W całej rozciągłości. PiS to postęp. Rozwój. Realne perspektywy na sukces. Po-zacofanie. Stagnacja. Kompletny brak planu na przszłość i gruszki na wierzbie pt cud gospodarczy czy druga irlandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak napiszę w związku z tą niby pomyłką wawci. Po pierwsze inaczej pisze się słowo "tempa", po drugie wyciąganie z pochwy płodu, no nie jednak z macicy, a skąd taki biedny człowiek ma wiedzieć, czy wawcia na pewno wie, że z macicy, że się tylko przejęzyczył... Poza tym wykonanie aborcji jest możliwe tylko do 12 tygodnia ciąży, więc raczej nie później. Chociaż zdarza się, że kobieta nie wie, że jest w ciąży, dowiaduje się np w czwartym miesiącu ciąży, no i niestety wtedy nie ma szans na usunięcie ciąży. No i tyle na temat aborcji. Co do polityków, to jeszcze nie ma takiego naprawdę kompetentnego i inteligentnego i nie dzielącego Polaków. Czy znalazł by się taki Polityk, z którym można by było porozmawiać osobiście. Taki, z którego nie wyśmiewały by się media i nie gloryfikowały po śmierci. Czy znajdą się media, nie będące sterowane i "poprawne" politycznie, a rzetelne? Czy dziennikarze mogli by nie szukać jedynie sensacji, a starać się przekazać prawdę? Wątpię, za mojego życia na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
Komorowski ma bardziej wyważone poglądy i większe zasługi dla kraju jakie ma zasługi? masz żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
ja mam trochę bardziej negatywny stosunek do tej całej UE ze względu właśnie na jej durne przepisy niektóre i wolałbym, aby prezydentem został ktoś kto nie pozwoli sobie jej w kaszę dmuchać komorowski z całym szacunkiem taki nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
król świata -->> no to tylko Jarosław Ci został :-) tylko ON jest tak bardzo anty-unijny bo na pewno nie Pawlak, Napieralski czy Olechowski masz już więc swojego kandydata ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnie Walker
Bzdura. Nie chodzi mi o koalicję,o której tylko o aktualną. Po psL. Zagranicą każdy mi mówi że u nas z taką koalicja to nie zajedziemy dalej jak wozem drabiniastym za stodole. Wioseczka. Wszyscy mi mówią że pis był na czasie i trendy & cool. Nie tylko w Uk ale w Irlandii całej skandynawii. We Włoszech. Myślisz się. To wszyscy się śmieją teraz z nas obecnie. Ale już niedługo nastąpi stabilizacja jak tylko odsunię się od władzy tych dylentantow. PiS zwycięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
czyli nie masz a głosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
no tak zapomniałem traktat lizboński, no jakżeż to e to może ja jednak wrócę do tego Korwina, Korwin zbierz podpisy błagam ratunku, bo ja naprawde nie mam na kogo głosować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn-ile ci już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
okej dośc juz bredni czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
jest jeszcze jedna możliwość, nie iść na wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn-ile ci już...
wpadło do kieszeni za te POchwały i zachwyty dla PO??? musisz byc aktywny,bi inaczej nie zarobisz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×