Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

siedzą na kafe od rana do późnego wieczora i opowiadają bzdety jask np. daleko nie szukając wawunia , Maaagdalenka, offerma, Myrevin ... i jeszcze narzekają, że zarabiają grosze .... co ty pierdolisz za bzdury to co mam zapierdalac 24 godz bo tak trzeba ? i czemu do tej listy nie dopisales shatyna ktory tutaj dyzur pelni caly dzien balasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCJan 24 - dokładnie, nic dodac nic ując i to jest Polska właśnie PS Nie wiem może dlatego tyle lat naszej niewoli ... ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCjan znalazłam 21:45 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 { " skoro się nie zgubiło w mafijnych latach 90tych to teraz pod butem FSB zagubienie się jest " } Może bajka , może prawda tego nie wie nikt , ale wyczytałem , że w ZSRR wytworzono ściśle dla celów terrorystycznych kilka sztuk mini bomb at. tzw. "walizkowych" . Podobno brakuje dwóch . Może bajka , może prawda ... " (...) ale czasem trzeba szczeknąć, szczególnie w sytuacji gdy owczarki alzackie nawet nie warkną(...) " Tylko obawiam sie , żeby z tym szczekaniem nie było tak jak za dawnych lat w szkole . Kiedy trzeba było załatwić "śliską sprawę" podpuszczało się największego głupka- desperado . Jeśli uważamy , że ktoś nie ma predyspozycji aby być naszym prezydentem , trudno oczekiwać żeby został liderem opozycji przeciwko wielkomocarstwowym dążeniom Rosji . Obawiam się żeby nie zadziałała tu metoda " głupka - desperanta " co do bomb walizkowych > to prawda z tego co (też) czytałam to było bodajże na wypadek wojny do zdetonowania w Waszyngtonie i koło NORAD żeby opóźnić czas reakcji USA > głowice w rosyjskich rakietach miały zniszczyć większość amerykańskich rakiet zanim w USA ustałyby problemy proceduralne do wydania rozkazu odpalenia rakiet > za pomocą bomb walizkowych zabicie prezydenta USA, sekretarza stanu , zniszczenie NORAD i Pentagonu i zanim w USA ustalonoby kto może wydać rozkaz kontrataku (walizkowe użyte w momencie odpalenia własnych) no to część dowódców baz/instalacji z amerykańskimi rakietami kazałaby odpalić a większość czekała > niby to był plan na wygranie wojny nuklearnej kosztem z 30-50% swojego kraju ale rosjanie nigdy go nie wprowadzili bo i tak miał wadę > amerykańskie okręty podwodne z głowicami ich dowódcy w takiej czy podobnej sytuacji mogą podjąć decyzję samodzielnie co do meritum > nie o prezydenta chodzi tylko o to że rosji trzeba się czasem postawić bo większość UE tylko do niej merda ! nie ma znaczenia kto byle Polska o to mi chodziło i to się LechowiK udało > ja uważam że grały w tym głównie jego poglądy a nie realna ocena no ale> przykładowo sama uważałam występy LK w Gruzji w czasie i po tamtym konflikcie za przesadę ale zmieniłam zdanie potem kalendarium TYCjan : rosjanie nie chcą 2 nitki JAMAŁ > zaczyna się NORDSTREAM pomarańczowa rewolucja > tam akurat działała Polska najwięcej Kwach Tarcza i rosjanie reagują propagandą o własnych rakietach w Królewcu Jaerk K u władzy parę razy wymachuje szablą realnie stawia się raz z veto ale to wystarcza, jasne JK chciał sprawdzić UE przede wszystkim ale na Rosję podziałało dotarło do nich że może Litwa czy Czechy zostaną zmuszone do wycofania veta w razie podobnej sytuacji ale jak się Polska uprze to... za duży partner handlowy dla Niemiec np naciski nie będą na maxa ;) Gruzja i jego brat > nic nie może zrobić poza gestami ale to robi i ma koło siebie kilku innych prawda ? przyjaciół ? niby tak ale też nie dokońca ;) wtedy tego nie rozumiałam do końca ale rosjanie poza propagandą i pierdołami sugerowali Nam (Polsce) także : ok dogadajmy się my nie będziemy wam bruździć, będziemy robić interesy, nie będziemy was traktować z góry dogadamy sie co do gazu czy Ukrainy a w zamian Wy nie będziecie bruździć Nam oczywiście to były balony próbne ale nie mydlenie oczu tylko raczej próba wybadania czy Polska jest gotowa wejść z rosyjskiego punktu widzenia do wielkiej EUropejskiej rodziny merdających (za spokój, kontrakty upusty itd) ogonami owczarków fakt prawdopodobnie głównym powodem była pomarańczowa rewolucja (zarówno nasze działania podczas jak i jej polityczne reperkusje, niby niemożliwe w Rosji ale czytałam gdzieś że Rosjanin u władzy najbardziej nie boi się wroga zewnętrznego, jakiegokolwiek, tylko że to 'pracujące bydło miast i wsi' się wkurzy) i naszdość ścisły sojusz z USA ale jednak LK cośtam robił a że nieraz się zachowywał jak słoń w składzie porcelany > czasem to też było plusem tak to widzę możemy się spierać na ile LK to robił bo miał antyrosyjskie fobie a na ile to była poltyczna kalkulacja (w tym akurat jego brat jest dużo, dużo lepszy) ale fakt jest faktem jak dla mnie > Rosjanie już Nas nie traktują totalnie z góry widzą w Nas graczy > tak słabeuszy, małe pieski ale nie zadupia jak Słowację czy Rumunię czy Estonię czy np Finlandię albo Belgię albo nawet Szwecję (patrz NORDSTREAM np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przewrotna
Tycjan, nie mow za wszystkich. Nie wszyscy byli przewrotni, falszywi. Nie moge sie sie tez z tym zgodzic, ze wzbudzał rozbiezne emocje, dla mnie był taki sam przed jak i po, a ze media robiły swoje aby ludzie go nie znali takim jaki był, to juz chyba inna sprawa. prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to on nic nie zrobił żeby
mozna go było widzieć z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki był i nic nie zrobił
żeby zmienić swój wizerunek "Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię", nieznający za to słów refrenu hymnu... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość media nic nie miały do
postępowania L.Kaczyńskiego. tylko o tym informowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowałem jako człowieka i głowę państwa. Ale bez przesady. To już Marszałek miał więcej ikry - szczególnie w sytuacjach kryzysowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) " Kto , którą z tych charakterystyk uznaje za prawdziwą właściwie nie ma znaczenia ."(...) Chyba przeoczyłaś to zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda, że
media dały popis szczytu hipokryzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to media. Zarabiają nie patrząc na moralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ma znaczenie czy ktoś jest jak chorągiewka na wieży, czy ktoś ma swoje zdanie na określony temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pierdole tylko mówię i jak chcesz ze mną rozmawiać to rozmawiaj jak czlowiek, inaczej nie bedziemy rozmawiać ty nie rozmawiasz ty pierdolisz i pomawiasz wiec ssij i liz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@i-won Od lat mam swoje zdanie. Tak jak i przekonania. Przekonania wbiły mi pałki zomowców. A zdanie moje szare komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przewrotna
Tycjan, no jesli nie ma znaczenia, to moge nawet to zdanie pominac. Twierdze, ze we mnie nie wzbudzal sprzecznych emocji i na pewno w wielu ludziach podobnie, wiec dlatego pisze nie mow za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:41 [zgłoś do usunięcia] samanto bedzie skutkowac strachem przed utrata własnego życia chodziło mi raczej o naszą sytuację w UE i Europie w ogóle po przywróceniu kary śmierci, pewnie byłyby nieprzyjemności medialne, naciski typu artykuły że cofamy się do średniowiecza ale ja podjełabym takie ryzyko > Austria przezyła Haidera bez większych kłopotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:56 [zgłoś do usunięcia] Nie smoku ... ["Donald Tusk pojechał do Smoleńska, żeby uścisnąć się z Putinem. Jarosław Kaczyński pojechał do Smoleńska, żeby rozpoznać ciało brata... Pan tego nie czuje, panie Schetyna...." - pisze Wojciechowski.] ja tego nie czuje i nie manipuluje faktami, a ty niestety próbujesz to robić w sposób idiotyczny, chamski i dziecinny, niestety" Ja manipuluje faktami ???????????? A w którym miejscu ???? Raczej to PO i jej sponsorzy za pośrednictwem TVN, POLSAT-u czy gazety sraczowej żyda Michnika manipulują faktami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy kierowcy zauważają nieustający wzrost cen paliw. Analitycy BM Reflex zapowiadają, że wkrótce za litr benzyny przyjdzie nam płacić nawet 5 złotych. Przed nami długi weekend i wakacje, najpewniej będą to dla nas najdroższe wyjazdy w historii, bo ceny paliw jeszcze nigdy nie były tak wysokie. Czy Polacy zgadzają się na podwyżki? Zostawimy swoje samochody na parkingach? jebani zlodzieje na to tez przymruzacie oczy i mowicie jest okej okej bo tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przewrotna
17:14 [zgłoś do usunięcia] media nic nie miały do postępowania L.Kaczyńskiego. tylko o tym informowały Chyba sam/a nie wierzysz w to co piszesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:41 [zgłoś do usunięcia] WeWo Jestem za. Po co dożywotnio utrzymywać zwierzęta? no właśnie > PO CO ? ? ? wyjdzie taki po 10 latach gwałtów (tym razem na nim > i k... słusznie!) pod prysznicem i co się stanie ? nawet jakby się udało go wyleczyć farmakologicznie z popędu do dzieci to i tak będzie go przepełnała nienawiść do społeczeństwa i może się przeistoczyć z pedofila w seryjnego modrercę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" (...)co do meritum > nie o prezydenta chodzi tylko o to że rosji trzeba się czasem postawić bo (...) W tym tonie pisałem już dawno . Jest to jedna z ważniejszych platform do narodowej zgody i ( pożyczę od Wałęsy ) consensusu . Tu jest zbieżność gdzie opozycja z rządzącymi w całkowicie tajnych obradach powinna znaleźć takie wspólne i jednolite metody postępowania z Rosją , żeby było bez znaczenia kto w danym momencie rządzi . Ze wschodem front ma być jeden zwarty i jednolity . Trzeba tylko pamiętać , że bagaż grzechów Rosji sowieckiej jest potworny i to nie tylko do sąsiadów ( Polski szczególnie ) , ale też w stosunku do własnego narodu . I tu Rosja jeszcze nie jest gotowa do rozliczeń z ZSRR . Zbyt wielu marzy jeszcze o tamtych czasach , dla zbyt wielu Stalin to idol . Walcząc o swoje nie możemy ich przywódcą przyczyniać się do ich wewnętrznej rozpierduchy . I to w dobrze pojętym własnym interesie . Tak ogromny kraj , zróżnicowany pod każdym względem jeszcze długo do prawdziwej demokracji gotowy nie będzie . Tam jest jeszcze potrzebny zamordyzm i lekka dyktaturka . I tak można jeszcze długo dywagować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wawunia jak widze jestes
nie bez powodu na liście Shatyna więc rozmawiaj sam z sobą IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> 16:43 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 no tak biurokracja i marnotrastwo ale proszę do tego nie mieszać cyrku chyba nie wiesz jak się traktuje zwierzęta w cyrkach :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mieszam . Przytoczenia dokładne . A temat w komisji prof . przytacza : " rola i znaczenie cyrku w Unii Europejskiej " O zwierzętach jest pewnie w innych komisjach . Te.... komitetach ! Bo to się tak tam nazywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze rozporządzenie o " kantach ścian w szpitalach " !!!! W całej Unii szpitale mają mieć jednakowe kanty . DOŚĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę stąd. Do innej retoryki przywykłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:43 [zgłoś do usunięcia] samanto niektórzy tutaj nie wiedzą co to jest praca to tak a propos [wybacz TYCjan ale ja pracuję w krwiożerczym kapitaliźmie] siedzą na kafe od rana do późnego wieczora i opowiadają bzdety jask np. daleko nie szukając wawunia , Maaagdalenka, offerma, Myrevin ... i jeszcze narzekają, że zarabiają grosze .... powstrzymajmy się od takich osądów to jest net ps jeden z tych nicków pisał mi keidyś że zarabia 4 czy 5 tys na rękę a inny jest podobno modem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCjan o zgodę może być niełatwo moim zdaniem nieważne kto rządzi powinien realizować podobną politykę wobec rosji ps Rosja demograficznie jest na skraju przepaści... co do cyrków > jeśli to jest tylko o cyrkach to rzeczywiście głupota ale jeśli chodzi o traktowanie zwierząt w cyrkach > nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×