Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmm....
do ...Tak se myślę ... i myślę.... chyba przesadziłeś z porownaniem Jarka do Shatyna ciekawe co na to Magda, otulona, czy smok, offerma ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawunia ty to jesteś naprawdę
głupszy jak myslałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macica a pochwa
to rzeczywiście wawuniu dla ciebie żadna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie bylo rozmowy o pochwie i macicy tylko o dziecku w ciele kobiety chyba kazdy wie prawda?? co nagle skonczyly sie argumenty i wysmiewacie sie z tak zwanej pomylki?? cos w stylu borubar?? no tak nic innego nie macie. banda jebanych debili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:50 [zgłoś do usunięcia] hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.... do ...Tak se myślę ... i myślę.... chyba przesadziłeś z porownaniem Jarka do Shatyna ciekawe co na to Magda, otulona, czy smok, offerma ..." Co na to Smok ??? "Tak se myślę..." ma wiele racji ale....... jak mam wybierać między facetem kierującym się ideologia, może trochę agresywna ale uczciwa a z drugiej strony gościem o wyglądzie wiochmena, służalczym reprezentującym przestępcze działania wobec polskich obywateli czyli po prostu złodziei i oszustów to wybieram tego agresywnego Jaro. :) Bronkowi Wiochmenowi NO !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To tragedia zawłaszczyła PiS, a nie PiS tragedię" "PiS zawłaszcza smoleńską tragedię ubolewa Schetyna. Nie, panie Schetyna, to nie PiS zawłaszczył tragedię. To tragedia zawłaszczyła PiS, wyrywając z jego szeregów wielu wybitnych polityków i działaczy" - napisał Janusz Wojciechowski na blogu w Onet.pl Europoseł podkreśla, że katastrofa "dosięgnęła PiS szczególnie rozlegle i głęboko". "Donald Tusk pojechał do Smoleńska, żeby uścisnąć się z Putinem. Jarosław Kaczyński pojechał do Smoleńska, żeby rozpoznać ciało brata... Pan tego nie czuje, panie Schetyna...." - pisze Wojciechowski. Przeczytaj cały wpis Janusza Wojciechowskiego na blogu w Onet.pl "Schetyna nie wierzy łzom PiS-u. Dla niego szczery i prawdziwy jest jedynie smutek Komorowskiego, żal Tuska i żałobne milczenie Palikota. I może jeszcze spontaniczny szloch pani Moniki. To jest prawdziwa żałoba, która niczego nie zawłaszcza... A PiS płacze nieszczerze i może nawet w duchu cieszy się ze swoich ofiar..." - dodał europoseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze wawunia sie
nadal pogrąza [wysmiewacie sie z tak zwanej pomylki?? ] to jest tylko pomyłka, macica a pochwa rzeczywiście można się pomylić :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D no ale tak to jest jak ktoś taki jak wawunia - niby facet (?) od rana do wieczora siedzi na kafe dla kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
[Rozbijam 3 jajka na patelini, smaże je i zjadam ze smakiem to się nazywa "jajecznica" i nie mam przy tym poczucia że zjdłem trzy kurczaki] to się nazywa jajecznica to fakt i nie zastąpi na pewno kurczaków nie ten smak przecież ... tylko offermo pomysl ile to cholesterolu ? odzywiasz się niezdrowo i co tutaj ukrywac cholesterol robi swoje, dlatego masz m.in. problemy z mysleniem ;) może zmień sposób odżywiania ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Smoku ... niestety nie wiesz , że wg Maaagdalenki Maaagdalenka [na romantycznego bohatera nie mialby szans mowiac, ze gdyby Prezydent Kaczynski chcial odeslac ustawe o ipn do tk to by odeslal, a ze wolal zginac w wypadku to juz marszalka nie obchodzi.... czy wy nie widzicie ile w tym bufonie jest nienawisci nie mowiac o podlosci....zreszta czlowiek, ktory dla przyjemnosci zabija zwierzeta to.....] czyli jak pisze IFTAR tajemnica katastrofy smoleńskiej jest juz rozwiązana :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D Maaagdalenka ma łeb nie od parady SMOKU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
a dla wawuni pochwa i macica to to samo mam nadzieję, że ty SMOKU ... nie dołączysz do tego grona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie smoku ...
["Donald Tusk pojechał do Smoleńska, żeby uścisnąć się z Putinem. Jarosław Kaczyński pojechał do Smoleńska, żeby rozpoznać ciało brata... Pan tego nie czuje, panie Schetyna...." - pisze Wojciechowski.] ja tego nie czuje i nie manipuluje faktami, a ty niestety próbujesz to robić w sposób idiotyczny, chamski i dziecinny, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie smoku ...
i dlatego masz IGNORA no chyba , że sie zrehabilitujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfueport
"... a Jarosław od zawsze pragnie władzy ... tylko czy bez zdolności konsolidowania ludzi , a z wyjątkową zdolnością do ich dzielenia można takiego człowieka brać pod uwagę przy wyborach na prezydenta ? ... " NIE MOŻNA !!!! Dlatego ani na Jarosława Kaczyńskiego , ani na Shatyna kafeteryjnego głosował NIE BĘDĘ !!! Jeśli ktoś nawet w opozycji się nie sprawdza to jeszcze gorzej będzie jak zostanie prezydentem . Niech się zajmie np. hodowlą drobiu . To też pożyteczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam gorąco . Co kwadrans jakaś chmura "pluje" deszczem . Ogromnie dużo napisane . Trudno ogarnąć wątki . Poczytamy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do łekonomicznego trolla : (pewnie nie doczytał :P) 20:46 [zgłoś do usunięcia] Samanta lisiczka 18:46 [zgłoś do usunięcia] offerma czy znajdują się tu gdzieś osoby które swojego czasu posługiwały się jakże "merytorycznymi" argumentami w stylu "jak nie unia to bialoruś" oraz te które remedium na wszystkie nasze problemy gospodarcze widziały/widza w "jak najszybszym przyjęciu euro"? jeżeli tak to prosiłbym o komentarz w srpawie aktualnej sytuacji gospodarczej krajów tzw "piigs" czyli: portugalii irlandi, włoch, grecji i hiszpanii. ze szczególnym naciskiem oczywiście na te którym s&p wczoraj i dzisiaj obniżył rating. ewentualnie jeszcze prosiłbym o odniesienie się do tego artykułu: http://www.pb.pl/a/2010/04/28/Prawdopodobien stwo_bankructwa_Grecji_przekracza_50_proc prawdopodobieństwo bankructwa niewypłacalności grecji jest większe niż argentyny czy wenezueli. jak to możliwe w tej "mlekiem i miodem płynącej unii"?] nie przypominam sobie żebym optowała za jak najszybszym przyjęciem euro ale pewnie pisałam jak nie UE to co ? tak, na pewno tak pisałam i jedyną odpowiedź jaką dostałam od Ciebie i twoich kolesi z młodzieżówki UPR było "Polska lisico ale ty tego nie zrozumiesz bo jesteś za głupia" oczywiście bez konkretów pisałam też coś w stylu 'przyjęcie euro ze względu na postępującą integrację gospodarczą UE a także spadek znaczenia gospodarczego Europy na świecie jest dla Polski nieuniknione prędzej czy później moim zdaniem' i już nie pamiętam czy Ty czy Madzia czy ktośtam zwyzywaliście mnie od komunistek ja swoje zdanie podtrzymuję > ciekawe czy teraz też zarzucicie topik dobrymi wynikami PKB, prognozami czy poziomem długu publicznego w Szwecji (UK już nie przejdzie, nieprawdaż ?) na przykład przeciwstawiając temu majacą euro Słowację w stylu : 'patrz lisica co robi euro z krajami' kompletnie olewając geopolityczną przyszłość Europy z chęci dokopania Tuskowi i spółce pod sztandarem UPR i pozorem troski o najbliższy budżet tyle o euro dalej piszesz o piigs > sytuację którego kraju mam skomentować ? ratingi > a to dobre jak kryzys w USA przeszedł z rynku nieruchomości na finansowy to przerzucaliście się na forum ratingami, prognozami wzrostu PKB itp dla Polski z Goldman Sachs i Danske Bank (bo były najnizsze z wszystkich) 'patrzcie POyeby jak Tusk topi Polskę' > okazało się że oba banki spekulowały złotówką Grecja > Grecy przez dekady żyli ponad stan i prędzej czy później załamanie było nieuniknione kryzys to tylko przyspieszył i tyle ps. zrozumiem jak odpiszesz że nic nie zrozumiałeś z mojego postu przyzwyczaiłam się masz więcej takich łekonomicznych kwiatków ? no to dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego ludziom uczciwej pracy w dniu ich Święta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz TYCjan ale ja pracuję w krwiożerczym kapitaliźmie 😭 ale do życzeń się przyłączam :) dalej : 08:43 [zgłoś do usunięcia] iftar http://tnij.org/gpds Zdecydowanie jestem za. Salam Al-Kutz Salam Al-Kutz też za szczególnie dla takich osobników gwałcących i mordujących dzieci niby to ludzie ale dla mnie to ludzie tylko z nazwy może zamiast się wyzywać o głupoty podyskutujemy o karze śmierci ? i o tym czy przywrócenie kary śmierci będzie czymś skutkować (poza kilkoma miejscami pracy dla katów) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...hfueport
musze ciebie zmartwić , ale co ma piernik do wiatraka ? Shatyn nie zamierza kandydowac ani w tych ani w nastepnych wyborach ma to głęboko w tyłku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem za kara śmierci
dla morderców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto bedzie skutkowac
strachem przed utrata własnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za. Po co dożywotnio utrzymywać zwierzęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed sobą w gazecie mam lepsze perełki . Wywiad z prof. Mirosławem Piotrowskim . Nic to , że z LPR . Uwielbiam czytać i słuchać ludzi , z którymi mam zdanie przeciwne . Ale akurat w tym wywiadzie nie ma to nic do rzeczy ! Czym w Brukseli mi. zajmują się europosłowie w utajnionych komitetach roboczych , pomagających opracować różne przepisy ! ( w cudzysłowach dosłowne przytoczenia ) " jest ich trzy tysiące dziewięćdziesiąt cztery i każda ma zagwarantowane środki !!! " Oto przykłady nad czym pracują, debatują i głosują Komitety : - "kwestia lusterek wstecznych w ciągnikach rolniczych " - "Kwestia lusterek wstecznych w ciągnikach leśnych ( osobna debata ) " - " to samo z wycieraczkami " -"rola i znaczenie cyrku w Uni Europejskiej " - " jak przybliżyć przestrzeń kosmiczną do Ziemi " -jest kilka komitetów do spraw " etykietowania tekstyliów " , " do spraw wind " , "do spraw dobrego samopoczucia zwierząt ", : do spraw banana " , " do produkcji jaj hodowlanym na wolnym wybiegu " ( komisja ta po ciężkich i trudnych debatach ustaliła : " Kura w klatce ma stać pazurami do przodu ! " ) - " na szczęście wycofano się z przepisu o liczeniu sęków w drzewie bo ustalono , że nikt się nie stosował do tego przepisu " Ludzie nie oszalałem ! Tego jest setki ! Przytoczenia dokładne ! Chciałoby się wykrzyczeć JA PIERDOLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto niektórzy
tutaj nie wiedzą co to jest praca to tak a propos [wybacz TYCjan ale ja pracuję w krwiożerczym kapitaliźmie] siedzą na kafe od rana do późnego wieczora i opowiadają bzdety jask np. daleko nie szukając wawunia , Maaagdalenka, offerma, Myrevin ... i jeszcze narzekają, że zarabiają grosze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości prof. Mirosław Piotrowski walczy z unijnymi absurdami . I chwała mu za to , ale to walka z wiatrakami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , to jest genialne ! Pozwalam sobie wkleić bo genialne , ważne i słuszne . { "" 09:39 [zgłoś do usunięcia] kamila myrevin-shatynówna [ ""Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię", nieznający za to słów refrenu hymnu... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym... W trumnie ze Smoleńska, przywieziono "wybitnego męża stanu","patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", największego Polaka", "równego królom"... "" ] To jest genialne !!! Ta , jakże prosto sformułowana charakterystyka "dwa w jednym " cudownie ukazuje naszą polską naturę . Ludzi przewrotnych , fałszywych , nieodgadnionych . Z jednej strony kierujących się uczuciami , a z drugiej cyniczni do szpiku kości . Kto , którą z tych charakterystyk uznaje za prawdziwą właściwie nie ma znaczenia . Bo ważniejsze jest , że ktoś kto wzbudza tak rozbieżne emocje jak śp. Lech Kaczyński po prostu na najwyższe stanowisko w państwie się NIE NADAJE . "" }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje jeszcze w tym cytacie
zakończenia ---Ja się pytam: kto podmienił zwłoki?!----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×