Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość zniesmaczona.
obywatelu, nie lubie jak sie czepia ludzi za przejezyczenia i to niewazne, kto to pisze, to jest po prostu głupie, bo zawsze kazdemu moze sie zdarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho towarzycho wzajemnej adoracji sie zlecialo tak zwane samotniaki:D obywatel zmien muzyke moze nogi sie w koncu rozlozone do ciebie usmiechna:D znikam i ja ide na ognisko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
21:31 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Nabluzgała, nakłamała i czym prędzej odleciała dlaczego zarzucasz mi klamstwo> gdzie nabuzgałam? Powiem tylko jedno, siedziales cichutko jak mysz pod miotla, a teraz grasz gieroja, bo przyszła twoja "obstawa"...? taplajcie sie w swoim błotku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
była wczseniej normalna rozmowa i widac jak kto przychodzi co sie dzieje z topikiem..:O szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ovum samplerr
W kwestii katastrofy zgadza się. Tak jak napisałeś komisja zewnętrzna. Itd. Mała korekta co do wywodu. Choć wiadomo(wiem) że o to chodziło(a to lapsus tylko)-chodzi o prawo międzynarodowe publiczne( nie p m prywatne) rzecz jasna. Tu zasadniczo w grę wchodzić będą wszelkie jego źródła jakie wskazałeś....a chodzi o stosunki między państwami. Ale wiadomo o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
Niby juz poszedł ale wracał żeby szczekną... tak szczekną zalosny czlowieczku, to ja zdecyduje kiedy sobie pojde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szatyn
A na koniec jak ratlerek zrobił kupke i lubieżnie się do niej przybliżyłeś aby podelektować się jej świeżym bukietem i polizać. Czy aby ta historia się tak nie zakończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' 21:44 [zgłoś do usunięcia] iftar A o czym byś teraz chciał obywatelu rozmawiać??? O podwyżkach cen prądu i gazu??? Ty komuchu ty...a tfu "" Milcz jak do mnie piszesz reprezentantko określonych kręgów z Centralą u Ryżego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
to przez kryzys którego nie ma ta cena benzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Jacy oni są zabawni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
zakładam nową partie, dosyć tego co się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Bardzo zabawny Twój cynizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
ta bezyna to przez PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
wszyscy są skorumpowani, rządzą od 20 lat ci sami ludzie korwin się ośmiesza i nic więcej nie zdziała, mógłby w kóncu zniknąć z życia politycznego i zająć się publicystyką, upr rozwalił dno po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
mam nadzieję, że nie zbierze podpisów i te wybory będą jego ostatnimi, jest dobrym ideologiem, ale politykiem strasznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
shatyn >>>. shatan >>>> szatan >>> belzebub >>> diabeł >>>dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×