Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Skoro z jakiegoś wystąpienia cytuje się jedno zdanie to nic dziwnego że brzmi ono jak wyrwane z kontekstu. Dziennikarz ( którego życie prywatne mnie nie interesuje ) mógł się barzdiej postarać i rzetelniej napisać o jakie tajne porozumienie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' "smaugolll " Piszesz zdecydowanie : "totalna bzdura" . Wygląda na to , że byłeś i słyszałeś . Stąd ta pewność . Ja nie byłem , nie słyszałem ale dużo czytałem . I to z różnych źródeł . Ale przede wszystkim te artykuły i sprawozdanie z końca lat 90 kiedy jak ktoś stwierdził "Kaczyńscy to już pleśń przeszłości " . Nie było w nich tej obecnej zadry , bo wielu wydawało się , że to koniec ich kariery . Powstali jak "feniks..." . Te późniejsze artykuły już mają w sobie tę złą zadrę lub wyraźne wybielające tendencję . Szukaj , jeszcze dużo można znaleźć . I bądź łaskaw wstrzymać się od stwierdzeń "totalna bzdura" bo one źle świadczą o Twojej wiedzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem totalna bzdura bo znałem inne zdanie L. Kaczyńskiego na ten temat. Też dużo czytałem i to co ma do powiedzenia zarówno jedna jak i druga strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"smaugolll" To dobrze , że dużo czytasz . Czytaj więc to : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,page,5,title,Teczki-Kaczynskich,wid,10104920,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1a210 I powtórzę Ci jeszcze , że udział w negocjacjach magdalenkowych i stwierdzenie , że żadnych tam tajnych porozumień nie było jest niczym złym i deprecjonującym ! Jak na razie nie ma żadnych dokumentów , że podjęto tam jakieś tajne , szkodliwe dla Polski ustalenia . Są tylko insynuacje tych , których do negocjacji nie dopuszczono .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorn zostal wykolegowany poraz kolejny :D. Jego ugrupowanie, ktorego jest prezesem, poparlo Jaroslawa Kaczynskiego :D... Kompromitacja tych ludzi, bo po kiego odchodzili z PiSu ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Dorn ma rację . O PiS-ie chyba nikt nie jest w stanie powiedzieć , że jest dobrą partią opozycyjną . Co do poparcia Kaczyńskiego . Nie na darmo nazywano Go Trzecim Bliźniakiem . Był i jest w opozycji do PO . Nic więc dziwnego i zaskakującego , że poparł kandydata PiS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tutaj się mylisz Tycjan
Polska Plus poparła Kaczyńskiego, Dorn: to samolikwidacja partii http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7857925,Wybory_2010__Polska_Plus_poparla_Kaczynskiego__Dorn_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma" To jest dokładnie to , co siedzi w mojej głowie i co chciałem - może mało udolnie - często Wam przekazać . Ładnie i sprawnie przelane na papier . Jest tylko małe "ale". Jak czytać tu wpisy , przeglądać prasę i słuchać telewizję to Polska ma dylemat z ustaleniem tego większego wariata do "odstrzału " . Osobiście na Kaczyńskiego nigdy głosu nie oddam . PO znowu przez te lata nie zdobyła u mnie takiego zaufania , żebym z czystym sumieniem godził się na Prezydenta i Premiera w ich rękach . Czyli pat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " I tutaj się mylisz Tycjan " } Nie bardzo rozumie w czym się tu mylę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co nie rozumiałem . Dorn popełnia błąd , albo przyczyny odsunięcia się od Kaczyńskich są tak poważne ( a nam nieznane do końca ) , że nawet coś tak oczywistego , dla niego jest nie do przyjęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo Putin ....
nie chce widzieć w Moskwie? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kogo-Putin-nie-chce-widziec-w-Moskwie-,wid,12246948,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcumcumc
Marsz, marsz Komorowski przez Smoleńsk do Moskwy Za twoim przykładem złączym się z Mossadem. Jak Marchlewski do Stalina w największej pokorze Suchą nogą do Putina przez Czerwone Morze. Przejdziem Wisłę ,a problemy ulecą jak sen Tak jak zniknął Pan Prezydent oraz IPN. Ale naród się obudzi, czyn zamieni w słowa. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie offerma
on tak by nie napisał owszem styl podobny - ale końciwy wniosek to już kolejna manipulacja POwskiego podszywacza widząc komentarze oponentów - jesten tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma" czy nie "offerma" mało ważne . A cały tekst ujęty w klamry , czyli wklejka . W sumie bez znaczenia kto napisał , ważne że tekst w dużym stopniu odzwierciedla to co mówi i myśli ulica . [Pewnie zaraz rozpocznie się coś co nazywać będziemy kampanią wyborczą. Nie przekonują mnie jednak apele o to, by kandydaci czym prędzej ujawnili swoje programy i podjęli dyskusję o wizjach Polski. Nie interesuje mnie to, bo niby dlaczego miałoby mnie interesować? Co mnie może obchodzić program dla Polski kandydata X czy Y, skoro urząd prezydencki, charakteryzuje się tym w gruncie rzeczy, że niczym się nie charakteryzuje. Miał sporo racji Tusk bodaj mówiąc, że prezydentura to nic innego jak efektowny żyrandol nad głowa i miękki dywan pod butami. I to jest po pierwsze. Po drugie zaś, no cóż nowego a tym bardziej odkrywczego w sferze wizji prezydentury może mi teraz powiedzieć pan Komorowski, czy nie daj boże Kaczyński? A czy ja tych gości nie znam? Czy po wielokroć nie słyszałem już co mówią, o czym mówią i jakie mają poglądy. Czasami wydaje mi się że chcąc nie chcąc znam ich lepiej niż swoją własną żonę. Czy wizja prezydentury pana Komorowskiego będzie się czymś zasadniczym różniła od wizji prezydentury PO, czy będzie to w jakiś zasadniczy sposób odbiegało od programu PO? No, nie uwierzę w taką przemianę. A pan Kaczyński, osamotniony bliźniak (...) Czyż go nie znam na wylot? Czyż nie śni mi się po nocach jego bełkot, będący jednocześnie bełkotem PiS? Cóż Kaczyński może zaproponować coś jakościowo i mentalnie innego, niż jego nieszczęsne odbicie Katyński? O innych kandydatach nawet nie wspominam, bo w ogóle mnie interesuje kim są i o czym myślą. Mam ich w dupie. Jestem więc gorącym zwolennikiem braku jakiejkolwiek kampanii. Żadnych debat, jeżdżenia po kraju, zawracania d**y i bezsensownego marnotrawienia pieniędzy. Niechaj wybory ograniczą się tylko do dnia 20 czerwca i ewentualnie 4 lipca. To aż nadto by dokonać wyboru. W sytuacji jaka jest, wybory prezydenckie w Polsce są po części konkursem piękności (zawsze były), oraz testem na kondycję psychiczną głównych kandydatów. I jeśli pójdę do urny, to tylko po to, by skutecznie przyczynić się do wyeliminowania wariata. Reszta mnie nie interesuje.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mamy autora
podszywa :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeżeli w Treblince II ( odpowiednik Birkenau ) była masa Ukraińców to w obozie dowodzili niemieccy naziści .. komando SS zdaje się około 20-30 osób . Transporty Żydów regulował Eichmann .. prawa ręka Heydricha Komendantami obozów byli niemieccy naziści z SS .. Rudolf Hoess itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwał tak zwał ... to co pisze przeczy od dawna uznanym faktom , niestety perfidia nazistów doprowadziła do tego że tzw. Sonderkommando składało się z Żydów czy Ukraińców którzy obsługiwali komory... co nie zmienia faktów że odpowiedzialnośc spada na tych co tą machiną dowodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
" Przeczytałem taki komentarz na onecie... "Niemcy byli ofiarami. Wojnę wywołali naziści, którz dokonali tak było " Od jakiegoś czasu prowadzona jest taka polityka informacyjnej manipulacji , że coraz większa liczba osób w Niemczech zaczyna w to wierzyć ...i coraz bardziej popierać tą wersję , że to naziści , a nie prwdziwi niemcy - tylko że ci naziści mieli 90% poparcia narodu w chwilach tryumfu Adolfa techniki sterowanej manipulacji masami znane już były dawno ....i nie dotyczy tylko Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
stosuje sie na całym świecie , aby rządzić małorozumnymi masami ;) pierwsza leninowska zasada - powołać komitety uświadamiające "ciemny lud"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
stosowali Rzymiasnie - chleba i igrzysk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×