Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość no to prosze
powiedz co rozumiesz przez to co napisałeś [[Dlatego, że broń posiadaja bandziory. I chce mieć równe szanse jak się z takim spotkam...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może wytłumacz mi jak
mam to rozumiec ? [[Dlatego, że broń posiadaja bandziory. I chce mieć równe szanse jak się z takim spotkam...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "K**wa, a Hitler to w jakim systemie doszedł do władzy? Parlamentarno-gabinetowym???? Weź w końcu zacznij myśleć, bo Twoje argumenty znowu są z d**y wyjęte za przeproszeniem. " w DEMOKRATYCZNYM debilko. i tylko to ma znaczenie dla twoich idiotycznych rozważań "aaaaa tam, nie ma się co przejmować, przecież nic nie zrobią". bo czasami właśnie jednak robią. Ty wiesz w ogóle o czym mówisz???? Demokracja to jest ustrój, a systemy są parlamentarne (z dalszym podziałem), prezydenckie i mieszane. :) I, II, III Rzesza, to było państwa demokratyczne???? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem, że jak bandzior do
ciebie strzeli to ... ty możesz nie zdążyc strzelić do niego, albo strzelisz do niego raniąc go lub zabijesz i ... bedziesz przez lata oskarżony, że nie uzyłes broni8 w obronie koniecznej bo coś tam, coś tam, albo zabiłeś człowieka z premedytacją bo przecież coś tam coś tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dodam, że
bedziesz spędzał życie od jednej rozprawy do drugiej trzeciej i ENTEJ, a w rezultacie okaże się, że to ty jesteś bandziorem a bandyta nie jest bandyta tylko obywatelem RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.05.2010] 14:43 [zgłoś do usunięcia] Do ......... [Być może błędnie wywnioskowałem- ale swoja drogą ciekawym zagdnienem jest fakt- ile osób 7.04 z delegacji premiera Tuska- korzystało z telefonów na pokładzie tego samego samolotu?] ale katastrofa była 10 kwietnia kidy na pokładzie samolotu był prezydent RP i twoje pieprzenie o d**ę roztrzaskać, pisuarowy nedzny żołnierzyku Powyżej przykład "wysokiego" poziomu- tych "lepszych" pod każdym względem. Nie wiem tylko skąd u was te nerwy? Macie najlpeszego kandydata z partii samych sukcesów na zielonej wyspie- sukces gwarantowany. Inwektywy to taki nawyk, czy jeszcze coś może? Ale nie oczeukuję odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Shatyn z
naszymi sądami to różnie bywa :( przypomniała mi się sprawa kiedy facet strzelił do włamywacza i przez kilka lat jego zycie stalo się horrorem bo zył od rozprawy do rozprawy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "Ty wiesz w ogóle o czym mówisz???? Demokracja to jest ustrój, a systemy są parlamentarne (z dalszym podziałem), prezydenckie i mieszane. I, II, III Rzesza, to było państwa demokratyczne???? ?????" ale to w ogóle nie ma znaczenia!!!! znaczenie ma to że PO tego rodzaju próbami narusza zasady demokracji. i twierdzenie że to jest "OK bo przecież nic takiego się nie stanie" jest na przykładzie historii grubym błędem. jeżeli władza ma niedemokratyczne zapędy takie jak łukaszenka, hitler czy w pomniejszeniu PO to państwo i jego obywatele bezpieczni nie są. i jakie tu ma znaczenie to czy realną władzę sprawuje rząd czy prezydent? Powiem tylko tak HA HA HA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ... wiem, że
jestes żołnierzykiem PiSu i w dodatku robisz to nieudolnie bo nic do ciebie nie dociera ja natomiast nie jestem za PO (nie wiem dlaczego wam z PiSu wydaje się, że w Polsce nie ma innych partii) , a Polacy mają tez inne przekonania Życie to nie PiS i PO, nie dodawajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>i jakie tu ma znaczenie to czy realną władzę sprawuje rząd czy prezydent? A teraz, to mi już ręce opadły, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ale to w ogóle nie ma znaczenia!!!! znaczenie ma to że PO tego rodzaju próbami narusza zasady demokracji Jakimi próbami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosuję na Jarka
14:56 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Bronisław Komorowski spotkał się ze studentami Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie na pewno zostanie zapamiętane z powodu wielu ciekawych cytatów, którymi uraczył zgromadzonych." Przypomina mi to: "I Sekretarz KC PZPR Edward Gierek spotkał się ze studentami Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie na pewno zostanie zapamiętane z powodu wielu ciekawych cytatów, którymi uraczył zgromadzonych." a to jeszcze bardziej "Przewodniczący WRON gen.W Jaruzelski spotkał się ze studentami Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie na pewno zostanie zapamiętane z powodu wielu ciekawych cytatów, którymi uraczył zgromadzonych." Uraczył... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma wg ciebie
III Rzesza to państwo demokratyczne ? odczep sie ode mnie dziecinko i uzupełni swoje wiadomości , a potem zabieraj głos w dyskusji dałes po prostu plamę i oczekuje na slowo PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zasady demokracji narusza chcąc doprowadzić do tego, że zaświadczenie o możliwości głosowania poza miejscem zamieszkania obywatel będzie mógł otrzymać bezpośrednio w lokalu wyborczym, a nie w urzędzie gminy właściwym dla miejsca zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a co jest z tobą nie tak że się nie potrafisz powstrzymać przed tego rodzaju uwagami? jest taka złota mysl:"jeżeli nie masz nic do powiedzenai - milcz". A co z Tobą nie tak, że nie potrafisz powstrzymać przed tego rodzaju uwagami? jest taka złota mysl:"jeżeli nie masz nic do powiedzenai - milcz", cytuję: w DEMOKRATYCZNYM debilko. i tylko to ma znaczenie dla twoich idiotycznych rozważań "aaaaa tam, nie ma się co przejmować, przecież nic nie zrobią". bo czasami właśnie jednak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lepiej byc nieżywym
pytasz Shatynie ? Trudno mi na to odpowiedzieć bo jak chodzi o nasze prawo i nasze sądy to różnie to bywa jak wiesz Człowiek ktory działał w dobrej wierze staje się przestępcą :( chociaz przestępcą nie jest :( [[Dlatego, że broń posiadaja bandziory. I chce mieć równe szanse jak się z takim spotkam...] Osobiście nie jestem za zezwoleniem na posiadanie broni dla wszystkich obywateli Jestem ZDECYDOWANIE PRZECIW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mustard Returns offerma "K**wa, a Hitler to w jakim systemie doszedł do władzy? Parlamentarno-gabinetowym???? Weź w końcu zacznij myśleć, bo Twoje argumenty znowu są z d**y wyjęte za przeproszeniem. " w DEMOKRATYCZNYM debilko. i tylko to ma znaczenie dla twoich idiotycznych rozważań "aaaaa tam, nie ma się co przejmować, przecież nic nie zrobią". bo czasami właśnie jednak robią. A teraz: możesz mnie ewentualnie w kant d**y cmoknąć jak chcesz, już mam dosyć tych manipulacji. nigdy nie pisałem że III rzesza była państwem demokratycznym więc nie widzę powodu żeby kogokolwiek za to przepraszać. pisałem że HITLER DOSZEDŁ DO WŁADZY W SPOSÓB DEMOKRATYCZNY. jak nie umiesz czytać to najpierw tę sztukę opanuj a dopiero potem zabieraj głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Hitler to nie
III RZESZA ? Poza tym podaruj sobie swoją dupę i nie posługuj się nią w dyskusji bo ja tez moge w stosunku do ciebie posłużyć się nie tylko dupą - ZROZUMIANO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Hitler to nie III RZESZA ? Poza tym podaruj sobie swoją d**ę i nie posługuj się nią w dyskusji bo ja tez moge w stosunku do ciebie posłużyć się nie tylko dupą - ZROZUMIANO ! A to do kogo? Bo wydaje mi się, że ktoś wszedł w połowie dyskusji i w ogóle nie wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosuję na Jarka
Dojście Hitlera do władzy nie było do końca demokratyczne. Można tak nazwać sam akt przekazania władzy,ale to była inna Europa,kryzys w Niemczech. Hitler grał na kilka obozów w Niemczech.Po drodze mu było nawet z zydami,kórych póxniej puszczał z torbami albo z gazem. Działania PO nie przypominaja działań NSDAP. M.in.dlatego że nie ten czas i nie ci ludzie. Trudno porównywac kogokolwiek z PO do zbrodniarzy i ludobójców. Natomiast jedno jest pewne. Wszystkie tuzy PO od polityki zebrane razem do kupy,nie maja nawet 50% sprytu,polotu i inteligencji jednego Goebbelsa czy Ribbentropa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZYWIŚCIE DO OFFERMY
a do kogo, przecież nie do ciebie Wnerwił mnie ten smarkacz Co on sobie mysli, że może rzucać mięsem w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniał mi się dowcip... Wsiada zawiany facet do taksówki. Taksówkarz pyta - gdzie jedziemy? - na to facet - aaaleee ossso chosiii - taksówkarz znów - szefuniu, no gdzie jedziemy? - facet znów - aaaleee ossssooo chosiii? - i tak kilka razy. Taksówkarz w końcu nie wytrzymuje i - k... jestem taksówkarzem i chcę wiedzieć, gdzie jedziemy?! - na to facet - jjjesstemmm ppppassażerrremmm i chccccę wiedzieććć, osso chossssi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego wszystkim życzę. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoleńsk - Misja specjalna
Właśnie obejrzałem sobie "Misję specjalną" na temat śledztwa w sprawie smoleńskiej tragedii. Szczególnie spodobała mi się kwestia spalenia resztek odzieży ofiar katastrofy. Nie wiadomo, kto i na jakiej podstawie prawnej zlecił czynność zniszczenia resztek odzieży? Dlaczego nie oddano ich rodzinom? Głównodowodzący polski śledczy, tj. prokurator wojskowy płk Zbigniew Rzepa, nic nie wiedział, nb. nie tylko w tej sprawie, zaś Edmund Klich był wyraźnie zaskoczony informacją o spaleniu resztek odzieży Mogę się oczywiście mylić, ale obaj panowie nie zrobili na mnie wrażenia tytanów intelektu. Okazuje się też, że słynny film z miejsca zdarzenia dopiero czeka na zajęcie się nim, albowiem jego autor - wedle płk Zbigniewa Rzepy - nie jest znany i w związku z tym nie został jeszcze przesłuchany. Kolejny genialny pomysł rządu polega na wysłaniu do Smoleńska archeologów. Jest to ewenement na skalę światową. Nigdy wcześniej nie miało to miejsca. Jeden z wypowiadających się w Misji archeologów był szczerze taką decyzją zdziwiony. http://ksymenes.salon24.pl/181194,smolensk-misja-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Nie możemy dopuścić, żeby rządząca partia manipulowała demokracją. Zgadzam się w 100%. Nauczeni przykładem nie pozwólmy na to nigdy. Komukolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×