Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

I to Poncyliusz, przedstawiciel najbardziej normalnego odłamu. Strach pomyśleć, co w głowie naczelnego kipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, nam ulgę daje pomyślenie o Festung. Inni tego nie mają, pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ................
A może przejdziemy do konkretów i wkleimy dla przypomnienia offermie kłamstwa Jarosława K. Teraz też próbuje nas ZNOWU okłamać, nie pokazuje się, nie mowi i mysli, że na milcząco wygra wybory prezydenckie A nie mowi bo jak coś powie to sondaże pójdą w dół . Może trzeba offermie pokazać 3 miliony ludzi usmiechniętych i zadowolonych z własnych mieszkań , do których klucze wasz komendant do dziś trzyma w sejfie Dyskretnie zwracam uwage, że cała kampania wyborcza PiS-u oparta jest na atakowaniu PO Do tej pory PiS nie powiedział nam NICZEGO na temat swojego programu, nie ma zadnej merytorycznej kampanii Najwyraźniej stratedzy PiS uważają, że głosujący na PiS to idioci i żaden program nie jest im potrzebny, ale wystarczy, że jak psom pokaże się im obiekt do gryzienia . nie chcemy Polski takiej, jaką chce im zafundować kandydat PiS Osobiście offermo wolę zgubić z PO niz znaleźć coś z PiS-em olbrzymia większość Polaków jest własnie takiego zdania, sondaże mnówią same za siebie. No cóż, ale ta trauma pisuarów, ta złość, ten ból po straconych korytach ... powoduje u nich widocznie znaną chorobę "pomroczność jasną" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipiel nienawiści? :( No właśnie, jak już napisałam, że to właśnie dość wyważony i sympatyczny Poncyliusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygiel, nie kipiel. W gruncie rzeczy wypadki ostatnich dni wprowadziły spore zamieszanie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnowszy sondaż
Korwin-Mikke wyprzedza Kaczyńskiego! [Bronisław Komorowski jest bezkonkurencyjny, ale w drugiej turze wyborów zmierzyłby się z Januszem Korwinem-Mikke, a nie z Jarosławem Kaczyńskim - wynika z sondażu prowadzonego na największym portalu społecznościowym Facebook. W "PraWyborach Prezydenckich 2010" na Facebooku do tej pory wzięło udział 35 tys. użytkowników. Według nich pierwsze miejsce bezapelacyjnie należy się Bronisławowi Komorowskiemu, który z wynikiem 43.57% głosów wyprzedza kolejnego kandydata o ponad 20%. A jest nim nie Jarosław Kaczyński, do czego przyzwyczajają nas wszelkie sondaże, lecz Janusz Korwin-Mikke (21.47%). Jarosław Kaczyński uplasował się na trzeciej pozycji z 13.68% poparciem. Poza podium znaleźli się: Grzegorz Napieralski (6.93%), Andrzej Olechowski (6.06%), Marek Jurek (2.56%), Waldemar Pawlak (0.91%), Andrzej Lepper (0.80%), Kornel Morawiecki (0.36%), Bogusław Ziętek (0.23%). Tylko pół procenta ankietowanych nie chce wziąć udziału w wyborach, a prawie trzy procent użytkowników nie ma swojego faworyta. Ankieta "PraWybory Prezydenckie 2010" ma charakter sondażu przedwyborczego do Wyborów Prezydenckich 2010. Aplikacja została uruchomiona 7 maja. Ma na celu poznanie statystycznych opinii użytkowników portalu Facebook. Użytkownicy oddają anonimowo tylko jeden głos.} No i widzisz offermo ile szkody robisz swojemu guru Może przestań szczekać, a mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, czy ty wiesz co to współczucie po stracie, takiej stracie, bliskich? Człowieczeństwo? Zwykła przyzwoitość? Moralność? Szacunek dla tragedii tych ludzi? Chyba nie! I jak tak piszesz to stawiasz się na równi z kimś, kto nie ma za grosz empatii i poczucia przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że kipiel, WeWo, taka morska;);) A tygiel to był u nas w późnych czterdziestych latach zeszłego wieku (ale to brzmi):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Co tam Panie w polityce? Kłótnie i kłótnie. Nie jestem za PISem, ani za PO.Wcale nie uważam, że teraz żyje się lepiej, nie zauważyłem aby Po spełniło swoje obietnice o dobrze zarabiających lekarzach i pielęgniarkach i o tym, że dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyły nasze dzieci, tak samo jak z obietnicą, że ludzie będą wracać do kraju, że będzie druga Irlandia. Ciężko na kogoś głosować, bo sensownego kandydata nie ma. Właściwie każdy walczy tylko o to aby Jemu i Jego znajomym było dobrze, a te obietnice przedwyborcze to tylko taki pic na wodę, " ciemny" lud to kupi. Teraz się głosuje na tzw:" mniejsze" zło. Co jednak dla mnie jest mniejszym złem, nie wiem. Czytając ten topik jestem zdumiony dyskusją a właściwie ciągłym odbijaniem piłeczki i obrażaniem się nawzajem. Kto jest z nami a kto przeciwko nam... Tyle ode mnie i już więcej nic nie napiszę. Nawet nie wiem czy będę głosował, nie mam na kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, mam awersję do marynarki :) Ale niech Ci będzie. Zaś co do tygla zgadzam się. Bez wazeliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest skreślony jak Jacek Kurski. A że osobiście mnie rozczarował, to tym bardziej jest skreślony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zwolennik określonych kręgów Czekam na Samantę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zwolennik określonych kręgów O ile pamiętam "@" znaczy "at", czyli pokrętnie tłumacząc "do".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, jak tu kogoś czytam, zaczynam nabierać przekonania, że jak ktoś jest zły i robi źle, tym samym i ja mogę. Nie ma sensu się starać i pracować nad byciem lepszym. Odwrotność moralności, w jakimkolwiek wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam, jak jesteś cyklistą, to z "espedów" czyli SPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem masonem. Bo dobrze masuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×