Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Niedobrze się robi jak czytam
co jakiś czas na temat KRZYŻY Jeszcze trochę i dowiemy się, że w Polsce KK jest prześladowany, bo ta idiotyczna dyskusja do tego prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ob. , ale ja też jestem
[Na to oni juz nie wpadną bo widzą tylko swój katolicki interes] katoliczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:23 [zgłoś do usunięcia] Niedobrze się robi jak czytam co jakiś czas na temat KRZYŻY Jeszcze trochę i dowiemy się, że w Polsce KK jest prześladowany, bo ta idiotyczna dyskusja do tego prowadzi ------- nie histeryzuj .. rozmawiamy kulturalnie i mamy do tego prawo Zdaje się że to własnie "niewierzący " są nie zauważani przez KK i narzuca im się swój poglad na świat albo epatuje symbolami np. krzyżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma sie odezwal, haha! Ten nastoletni chlopaczek zawsze potrafi mnie ubawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez jestem przeciwko krzyzom w szkolach, urzedach, mimo ze jak najbardziej jestem wierzacy. Nie przeszkadzaja mi, ale koscioly czy domy to bardziej odpowiednie miejsce dla symboli religijnych. Chyba, ze kolo krzyzy bedziemy wieszac symbole innych wyznan, wtedy jak najbardziej jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moguncio
Obywatelu. To czy wieszanie krzyży w sali szkolnej jest"manifestacja i narzucaniem symboli religijnych"...to jest kwestia subiektywnego postrzegania rzeczywistości. Shatyn napisał,że dla Żydów i Muzułmanów krzyż jest symbolem wrogim. A ja mam pytanie. Ile z osób,które chociażby w tej sprawie kierowały powództwa było Żydami czy Muzułmanami? Gdzie mamy dowody na wrogość symbolu krzyża ze strony Tych grup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
[Żeby była jasność - JA jestem wierzący ale nie popieram wieszania krzyży w publicznych szkołach będących własnością nie tylko katolików] Ja jestem wierząca i praktykująca, ale też nie popieram wieszania i stawiania krzyży gdzie popadnie i gdzie komu się podoba No a poza tym to jest niezgodne z naszą Konstytucją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatelu. To czy wieszanie krzyży w sali szkolnej jest"manifestacja i narzucaniem symboli religijnych"...to jest kwestia subiektywnego postrzegania rzeczywistości " lekko demagogiczny argument .. wszystko jest subiektywnym odczuciem jeśli chodzi o kwestie WIARY itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............
[Żeby była jasność - JA jestem wierzący ale nie popieram wieszania krzyży w publicznych szkołach będących własnością nie tylko katolików] Ja jestem wierząca i praktykująca, ale też nie popieram wieszania i stawiania krzyży gdzie popadnie i gdzie komu się podoba No a poza tym to jest niezgodne z naszą Konstytucją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:31 [zgłoś do usunięcia] iftar obywatelu gdzie ja napisałam, że popieram krzyże w szkołach??? ----------------------- Jeżeli źle Ciebie zrozuiałem to wycofuję powyższy post :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ............iftar
A co się robi u nas w Polsce z Gwiazdą Dawida i wyznawcami Przecież Żyd czy gej to są obraźliwe, ubliżające wyzwiska - aż wstyd mi o tym pisać, ale często tak jest, nawet tutaj na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .........
[Jasne ... Shatyna od żydów wyzywano niejednokrotnie] A moderatornia przymyka na to oko i za karę daje bana Shatynowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka nr 34
Bronisław Komorowski: Na pewno nie jesteś (Donald Tusk - przyp. moje) z Poznania, ani z Krakowa, ani tym bardziej nie jesteś Szkotem, skoro robisz taki cenny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .........
a impecyl w akcji :-D :-D :-D Dzieci niewierzące lub innej wiary mają uczyć się na ulicy, a nie w szkołach państwowych bo dla nich nie ma tam miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak nie popieram tej "manifestacji " swojej katolickiej wiary poprzez wieszanie krzyży w szkołach państwowych ... tak samo denerwują mnie wszelkiego rodzaju parady .... gdzie np lesbijki muszą całemu światu się pokazać ze swoim obscenicznym zachowaniem .Manifestowac swoja odmiennośc mogą u siebie w domyu , w łóżku .... :-O porównanie może nie do końca uprawnione ale tak mi się skojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moguncio
Tylko,że swastyka akurat jest symbolem ściśle powiązanym z państwem.I świadectwem konkretnych zbrodni. A krzyż nie może być symbolem zbrodni obiektywnie. Bo to nie jest symbol gwałtu,rabunku,przemocy tylko łączności człowieka z Bogiem... Uważam,że państwo używając argumentów shatyna dbałoby bardziej nie o interes mniejszości a o ich uprzedzenia z tytułu przeszłości... PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezalezni dziennikarze z TVN
dowiedzieli sie juz, do czego sluza panu Wajdzie "Niech premier zrobi coś z TVP! apelował, jednocześnie chwaląc prywatne media, podczas oficjalnego powołania Komitetu Honorowego kandydata PO, Andrzej Wajda - ongiś sławny reżyser, dziś polityk i bulterier Platformy Obywatelskiej. Wajda porównał wybory prezydenckie do wojny domowej, do „wojny o wszystko. Żalił się też, że telewizja publiczna nie wspiera Platformy Obywatelskiej. O ile atak na TVP nie dziwi chyba nikogo, o tyle przywoływanie terminu wojny domowej w kontekście politycznego pojedynku partii i ich elektoratów, zakrawa już o nawoływanie do agresji i podpada pod kodeks karny. Podczas wojny domowej w Hiszpanii w latach '30 XX w. zginęło ponad 200 000 osób. Czy Andrzej Wajda naprawdę chciałby zobaczyć takie ofiary w naszym kraju? Czy może zwyczajnie nie zna znaczenia słowa, którego użył i ładunku emocjonalnego, jaki ów zwrot ze sobą niesie? Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, która formacja dzieli dziś Polaków na dwie antagonistyczne części, polecam niedzielne wystąpienie Komitetu Honorowego Bronisława Komorowskiego. To zdecydowanie najagresywniejszy wiec polityczny z jakim mieliśmy do czynienia od przejęcia władzy przez partie centroprawicowe. " http://piechula.salon24.pl/182711,wajda-odkrywa-karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offrmo" Przeszedłeś do wątków pobocznych . Sedno afery zaś było w powstawaniu ustawy , które miała zwiększyć wpływy do budżetu , a zainteresowani czyli p. Sobiesiak chciał (jak umiał ) bronić się przed grabieżą . Zaczynasz mówić o tragicznych standardach uprawiania lobbingu w kraju , o uprawianiu polityki na poziomie bagna , o zależnościach polityczno-biznesowych . Ale o tym to ja stale piszę . Nie wierzę , żeby PiS to zmienił . Co do oszustw to Państwo już stworzyło odpowiedni aparat do ich zwalczania . Tylko niech te robią swoje . Politycy , jak będą tworzyć kolejne ustawy zwiększajace fiskalizm w wybranych branżach mogą być pewny , ze kolejne poszkodowane grupy będą się bronić wszelkimi metodami . I gdzie tu miejsce na stwierdzenia typu "dajże chłopie spokój " . Myślałem , że w temacie wiesz coś , czego ja nie wiem . Dobra , uciekam , bo rozwija się wątek , o którym niezwykłym zabierać głos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .........
Nie tylko Shatyn ma takie przekonania jak widać [Tylko,że swastyka akurat jest symbolem ściśle powiązanym z państwem] a jak chodzi o swastykę to co za porównanie, człowieku ? :( swastyki nie wolno nigdzie ani wieszać, ani nosić, ani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moguncio
Do autora/autorki postu z 15:30. Wskaz mi konkretny przepis konstytucyjny,który zakazuje wieszania krzyży. Jak stawiasz tezę to ją udowodnij albo dalej bujaj w obłokach poglądów że zdjęcia krzyża będzie wyrazem troski o uciskane mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz w Krakowie, Poznan
i Szkocji Komorowski ma już przechlapane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×