Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość trzeba jakoś wyprowadzac
ludzi z błędu że PO i komorowski to prawica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest poparcie
komorowskiego przez jaruzelskiego. W normalnym kraju to byłaby kompromitacja kandydata na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłaby
i jest,tylko oni za późno to skumali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za puźno to skumaja
bo jak narazie sondaze co innego wskazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona nie pokalecz się tym nożem. Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona. Bóg jest wszędzie. W kropli deszczu, źdźble trawy, oddechu. A tego akurat nauczył mnie pewien mądry kapłan. Wysłali Go za to na misje do Afryki, z której nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie dosłownie ta wspólnota ciał i dusz. Bo to zaraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie codzienne czynności są bardzo prozaiczne. I nie czuję bytu we wspólnocie. Co nie przekreśla wiary. To zbyt intymne i górnolotne, żeby w takim temacie uzewnętrzniać. Bo zaraz polecą inwektywy. Wolę już o kulinariach pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie też nie. Ok. Inhaluj się więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościół tworzą wszyscy wierni zjednoczeni w Chrystusie -->> tak mnie uczono ale jako żem podobno lewak i cyklista to może źle zapamietałem :D ps. ktoś tu zadał pytanie czy PO to prawica , ja odpowiem na pewno nie lewacy czy lewica , zaś PIS to bynajmniej nie jets taka prawica za jaką uchodzą :-) W Polsce prawie wszystko jest dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z topika o Smoleńsku Pani Anna Maria_1978: " Ironią jest to, że mężem stanu zostaje nagle człowiek, którego jedynym osiągnięciem jest śmierć w katastrofie lotniczej. Najgorszy prezydent, oceniany fatalnie i nagle pośmiertnie okrzyknięty na męża stanu. Cudowny PR PiSu i amnezjo-kretynizm Narodu. " Dobrze że są ludzie , którzy widzą rzeczy takimi jakimi są :-) W pełni zgadzam się z tą oceną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
gdybym go wybierał Dziki, to nie puszczałbym wam tego wszelka lewizna go raczej wybierała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie pisałem na serio ... odbiłem piłeczkę tylko skoro wymieniłeś mój nick w swojej wypowiedzi. Pan Kwaśniewski nigdy nuie miał mojego popracia tak jak kolejny Prezydent . Choroba filipińska itp. oraz przynależnośc partyjna tego Pana w moich oczach mówi samo za siebie. Zaś Kaczyński był patriotą , pielęgnującym pamięc narodową itp. ale co więcej ? ..... jakie osiągnięcia ? ( pomijam działalnosc jako |Prezydenta Warszawy i wcześniejszą ). Oceniam go z punktu widzenia prezydentury Kraju .... krytycznie. Do czego mam prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
i bardzo dobrze musztarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Witam ponownie widzę, że wzięliście sobie do serca to co mówiłem i nie kłóciliście się i tylko dwie nowe strony. Miło Was widzieć. Trzymajcie się. Odezwę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
" Ironią jest to, że mężem stanu zostaje nagle człowiek, którego jedynym osiągnięciem jest śmierć w katastrofie lotniczej. Najgorszy prezydent, oceniany fatalnie i nagle pośmiertnie okrzyknięty na męża stanu. Cudowny PR PiSu i amnezjo-kretynizm Narodu. " Dobrze że są ludzie , którzy widzą rzeczy takimi jakimi są W pełni zgadzam się z tą oceną . Stwierdzenie , że był najgorszym prezydentem - gorszym od Kwacha , Wałęsy, Jaruzelskiego,....prezydentem , którego jedynym osiągnięciem jest śmierć w katastrowie lotniczej. ....hmmmm budzi to mój pewien niesmak , właściwie nawet niechęć do dyskusji , gdyż dyskutowanie na temat takich absurdów - mija się z celem - jest zwykłą manipulacją , polegającą na próbie wciągnięcia w dyskusję mającą na celu ciągłe udowadnianie , że się nie jest wielbłądem - to takie ulubione zajęcie manipulatorów : postawienie absurdalnej tezy - i obserwacja , jak w obalaniu tego radzą sobie oponenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dokonałeś manipulacji :-) uznając że to absurdalna teza . dokonałeś manipulacji sugerując że ja manipuluję . Tu nie ma absurdu tu jest czyjaś opinia z którą możesz się jnie zgadzac. MAm propozycję .. wymień osiągnięcia LEcha Kaczyńskiego w trakcie prezydentury i przekonaj mnie że jestem w błędzie. Będzie z tego więcej pozytku niż z zarzucania komuś manipulacji .... czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... doszukujesz się nieczystych intencji w opiniach innych ludzi na temat Lecha Kaczyńśkiego podczas gdy mają prawo miec takie opinie ... tu nie ma mowy o udowadnianiu że się nie jest wielbłądem .. obawiam się że mylisz pojęcia. Jest opinia o Perezydencie - w twoim przeswiadczeniu niesprawiedliwa - możesz napisac swoją opinię przecież :-) ps. podejrzliwośc zostaw PIS-owskim działaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Powiem tak to jest opinia i nikt nie musi udowadniać dlaczego tak myśli, jak myśli. Obywatel prosił by podać osiągnięcia Lecha Kaczyńskiego, czyi dlaczego uważasz, że był dobrym prezydentem, czyli dlaczego masz takie zdanie, jakie masz, ja to tak zrozumiałem. Dla mnie Lech Kaczyński nie był dobrym prezydentem, pamiętam kłótnie z rządem, kłótnie o samolot, o stołki i tak dalej. Nie był najgorszym prezydentem, ale najlepszym też nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stivie Przestrzegam przed manipulantami i ludźmi którzy zawsze przewrotnie odwrócą kota ogonem : offerma itp. :-O język insynuacyjno-podejrzliwy mają we krwi sam zresztą widzisz co wypisuje :-) Brak odpowiedzi na moją prośbę o osiągnięcia jest wymowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×