Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość obserwator niezalezyy
PO nie osiągnęła jakichś oszałamiających sukcesów w mojej opinii i jak narazie jedną z jej zalet jest to że nie jest PIS-em czyli nie ma PO a jest antyPiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " Media podają, że Jarosław Kaczyński chce reaktywować POPiS i zaproponuje PO współpracę. Politycy są sceptyczni. - Wyobraźmy sobie koalicję stronnictwa Radia Maryja z Januszem Palikotem - komentuje w Radiu TOK FM Janusz Piechociński z PSL. " } Panie Jarosławie był na to czas , była i wola większości społeczeństwa to takiego połączenia . Niestety , woleliście dbać i pielęgnować , podkreślać i uwypuklać to co was dzieliło . Jak przysłowiowi zboczeńcy z chorym upodobaniem babraliście się w błocie , szukaliście radości we wzajemnym opluwaniu i granica została przekroczona . Świetnie się bawiąc w tym gównie jakbyście nie chcieli widzieć , że podzieliliście w sposób niebezpieczny też i społeczeństwo . Teraz swój PO-PiS możecie sobie w dupę wsadzić . Troszkę za późno Dzisiaj , w cieniu Smoleńskiej Tragedii wysuwanie takich propozycji zawsze będą odbierane jako fałszywa nuta . Zagrania wyborcze pod publikę . Do cna cyniczne i kunktatorskie . A i wyborcy znaleźli sobie upodobanie - waszym przykładem - do wzajemnej agresji i chamstwa . A co ! Przykład z góry idzie ! ( No , ale w polityce podobno nigdy nie mów nigdy . Wszystko bywa możliwe . A jeszcze w Polsce ..... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn włącz tvn 24 przemawiał Donek z szalikiem a teraz Bartoszewski znany bardziej jako " prof. nekrofil" omijaja cie niezłe jaja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Świetnie się bawiąc w tym gównie jakbyście nie chcieli widzieć , że podzieliliście w sposób niebezpieczny też i społeczeństwo . " Największe osiągnięcie Panów K :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartoszewski mnie wpieprzył dokładnie wraz z panami reżyserami . Chwilowo nie mam przyjemności ich słuchać . Aż mi przejdzie ( albo i nie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloo
TycJan jak piszesz ten "apel" do pana JK do moze dopisz jeszcze p.Donalda? bo to jakos pominales, oczywiscie PIS jest tylko winy tym klotniom, Juz zapomniales jak media rozdmuchiwaly wszystko na nie korzysc jednej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjan to naczelny
filozof nurtu Kaliego na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelu mam jeden link pod ktorym pisze cały czas ale jak widze tobie mysl, ze ktos gra fair jest obca bo nie znasz jej z autopsji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
prezydent nie jest kanclerzem , ani prezydentem USA , kórzy rządzą , mają decydujący wpływ na losy kraju oraz stosunki z innymi krajami w przypadku Lecha , będącego głównym obiektem medialnej krytyki oraz arogancji rządzącego Tuska , PO i klakiero - opluwaczy ( Niesiołoski , Palikot ...), utrzymanie szacunku dla samego urzędu prezydenta , graniczyło z cudem ( sam premier Tusk publicznie oświadczył , że prezydent to jedynie : żyrandole .....) Lech wetował to co powinien -np. ustawę o TV , gdzie wyrażnie wypowiedział się , że podpisze , jeżeli rząd zagwarantuje przymajmniej te same środki na TV co uzyskane z abonamentu - co zostało "olane" przez Donka - i ustawy - nie ma ustawy o POwskiej prywatyzacji służby zdrowia zapowiedział , że nie podpisze i dlatego czekają na Bronka ....to samo było z płatnymi studiami - nie i koniec dyskusji .... został okrzyczany - hamulcowym , pieniaczem , blokującym .....ale w sytuacji Donkowo , Rysiowo , Zbysiowej PO - nie miał żadnego powodu , aby postępować inaczej W Brukseli zawsze walczył do końca o korzystne rozwiązania dla Polski - np. sprawa systemu głosów w traktacie ( przegrał w końcu ...ale zostały przedłużone zoobowiązania z Nicei ) Znienawidzony przez dawną komunę , systemy biznesowo - łapownicze, agentów, prywatne media i ch...wie jeszcze kogo Przeciwdziałal , jak mógł koncepcji "rury na dnie ...", projektu politycznego , wbrew wszelkiej logice ekonomicznej Nazywany przez niemiecką gazetę kartoflem - co wywołało nie oburzenie wśród polaków , ale wstyd ....coś charakterystycznego dla narodu , ktory dobitnie opisał Bismarck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " TycJan jak piszesz ten "apel" do pana JK do moze dopisz jeszcze p.Donalda? " } Do p. Tuska też pisałem .Nie raz .Tylko wielu chce czytać tylko to co byłoby potwierdzeniem ich poglądów . Tylko to im miłe . A to błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloo
TycJan, Ale taki "apel" jest niesprawiedliwy w jedna strone. I taka wypowiedzia od razu pokazujesz kogo obwiniasz za podział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' obywatelu mam jeden link pod ktorym pisze cały czas ale jak widze tobie mysl, ze ktos gra fair jest obca bo nie znasz jej z autopsji ... " 1. nie link tylko nick :D 2. nie rozumiem zarzutu ja jeśli piszę pod innym nickiem to nie ukrywam kim jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za PO-PiS em optowałem i lobbowałem od samego początku , twierdząc że gdyby nie Kaczyński i ich parcie do władzy, sławy , zaszczytów sprawa załatwiona byłaby już dawno . A dzisiaj ? Dzisiaj to musi być długi czas do zaleczenia ran na DOLE ! Bo dla polityków zafundować sobie kolejny mariaż , koalicję to mały pikuś . I tak jestem przekonany , że na przeróżnych bankietach ci wielcy przeciwnicy i animatorzy życia politycznego w kraju świetnie się wspólnie bawią i z radością komentując swoje "wystąpienia ". Na pewno nie wszyscy . Fakt ! Ale spora ich część .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloo
obywatel, nie rozumiesz zarzutu... , a sam jej zarzucasz nieprawde... TycJan, "i ich parcie do władzy, sławy , zaszczytów sprawa załatwiona byłaby już dawno" ja akurat to zdanie moge skierowac do Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abecadloo obywatel, nie rozumiesz zarzutu... , a sam jej zarzucasz nieprawde... Pomieszanie pojęciowe :-O nie zarzucam Ani niczego :-) tylko zasugerowałem że ma równiez inny nick do czego ma prawo. Proszę nie nadinterpretowac dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloo
wiec sugerujesz nieprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania64 i maaagdalenka mają wiele wspólnych cech , podobne posty itp. i bynajmniej nie zabraniam nikomu miec kilku nicków bo to samo w sobie nic złego. Proszę nie byc przewrażliwionym i nie reagowac histerycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
ja nie byłem i jestem za pochówkiem na Wawelu podobno to była jakaś koncepcja kościelno - rządowo - kancelaryjna , której w końcu uległa rodzina i otoczenie . ...on sam raczej uważał , że do Piłsudskieko mu daleko i nie sądzę , aby taka była jego wola myślę , że dano się sprowokować do tego pochówku , co raczej nie przyczyni się do wzrostu poparcia dla Jaro , bo przecież - to arogancja , pycha , nie zasłużył , gdzie on się pcha ? , obraza dla królów ...itp. czyli argumenty plebejskie raczej ;)...tzn. bazujące na niskich , negatywnych odczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloo
ty tez masz duzo wspolnych cech z shatynem, czy musisz byc nim od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abecadloo wiec sugerujesz nieprawde... Sugeruje że jest Maaagdalenką a nie że Ania 64 kłamie ... :-O człowieku ogarnij się . Skąd wiesz że ania64 to nie maaagdalenka ? To są moje podejrzenia i tylko tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abecadloo ty tez masz duzo wspolnych cech z shatynem, czy musisz byc nim od razu? 1. wielokrotnie mnie o to posądzano 2. mam prawo napisac to co napisałem :-) i nie mówię że mam w 100% rację ochłoń i nie denerwuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloo
Poza tym to zadna histeria, tylko uwaga delikatna zreszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bo przecież - to arogancja , pycha , nie zasłużył , gdzie on się pcha ? , obraza dla królów ...itp. czyli argumenty plebejskie raczej ...tzn. bazujące na niskich , negatywnych odczuciach " NIE . Bazujące na tym że nie zasługuje na WAWEL w opinii tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadloo
ale jak Tobie to pisano, to sie niezle wysmiewales z tych osob, ze wszedzie widza shatyna, ze maja obsesje itp :) ale Ty oczywiscie masz do tego prawo, a mnie nie wolno Ci tego wypomniec:D czy to nie jest czasem jakas obluda....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×