Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość kamila myrevin-shatynówna
POlszewicy , Pisowiacy , katole , komuchy , zdrajcy , tzw. patrioci , gleboryje itd... A to MY , naród polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolka pochowac w Bolkowie
musztarda (unknownroad1@wp.pl) Rozpie**olenie polskiej transplantologii, żeby się wykazać zatrzymaniem w miejscu pracy - tego kutasom nigdy nie daruję. a tego ze transplantowano tylko tych co zapłacili duzą kase to juz ci nie przeszkadza PO popieraja tylko złodzieje łapownicy aferzysci i oszusci W poprzednich wyborach prezydenckich Tusk miał 90 procent poparcia w wiezieniach :D:D:D:D:D:D ziomale głosuja na swoich :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale za chwilę szatyn
Będzie strzelać z armaty tęskstami w stylu"nie będę premierem jak Brat będzie prezydentem"on nie może tego do tej pory zdzierzyc a te sto kilkadziesiąt punktów to"pan pikuś".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolka pochowac w Bolkowie
Min Kopacz zapobiegła wyp.... w kosmos miliardów na szczepionki przeciwko wymyślonej grypie. na ta wymyslona grype umarło kilkadziesiat osób w Polsce i tysiace na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ludzi umiera na zwykłe powikłania pogrypowe?Wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny pis
Bolka pochowac w Bolkowie ty taki naiwny jesteś , czy Polańkiego w dzieciństwie spotkałes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do grypy znanej
Jako Swine Flu. Nastąpił cud! Musztarda wywlekła argument z grypa666 no ale cel uświęca środki:) Ja napisze inaczej. To czy było to sztucznie wyreżyserowane czy też istniało faktyczne ryzyku w świetle prognoz o pandemii ma tu niewielkie znaczenie. Znaczenie w tej sprawie ma fakt że się nie dogadano w sprawach finansowania tego. To była kwestia warunków płatności i interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ta lista
przekazujcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamska orange
całe szczęśćie, że ona nie kupiła tych szczepionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ta lista
przekazujcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny pis
21:52 [zgłoś do usunięcia] dobra ta lista przekazujcie dalej Nabijemy głosów PO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06:59 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem wiec owszem Lisico przygotowanie do podrozy tych wszystkich osob co wymienilas tak jak zgodzilam sie we wczesniejszym poscie, bylo karygodne, ale w tym wypadku jednak glowna role odegraly warunki na lotnisku, i niestety byc moze umiejetnosci wykonywania pewnych nieprzewidzianych standardowo dzialan..daleka tez jestem od jakiegokolwiek obwiniania s.p.pilotow( do czasu ustalenia faktycznych przyczyn katastrofy, na ktora znajac zycie i tak nalozy sie wiele czynnikow), ale jak sie slyszy o takim"kwiatku" mowiac delikatnie zafundowanym przez Klicha to sie noz w kieszeni otwiera otulona nie znam się na tym, będę oceniać jak śledztwo wykaże wszystkie niuanse dziwę się po prostu dlaczego leci się na styk na taką ważną uroczystość dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila myrevin-shatynówna" 9. (...)jego bliskie kontakty z WSI to byłby to zdecydowany plus dla kandydata . Wskazane jest , żeby Prezydent - Zwierzchnik Sił Zbrojnych miał mocne oparcie w tych służbach Chodzi CI o mocne oparcie w Polskich czy Radzieckich służbach?? Te służby nie były ani mocne ani Polskie, nawet USA kładło lache na te słuzby przesiąknięte ruska agentura jak nas do NATO przyjmowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn wylazł jak zobaczył
POpleczniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:19 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Kościół tworzą wszyscy wierni zjednoczeni w Chrystusie -->> tak mnie uczono ale jako żem podobno lewak i cyklista to może źle zapamietałem ps. ktoś tu zadał pytanie czy PO to prawica , ja odpowiem na pewno nie lewacy czy lewica , zaś PIS to bynajmniej nie jets taka prawica za jaką uchodzą W Polsce prawie wszystko jest dziwne ... o Polskich partiach to można stwierdzić chyba tylko że Ekolodzy są ekologami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta idź zrób herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta zrób coś
Przekonującego i weź na warsztat te ponad sto punktów. A my tu sobie posiedzimy i pośmielemy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamska orange
zależy jeszcze, co chcesz nazwać prawicą...... bo PiS jak dla mnie nią nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo nie zaparz herbatę
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamska orange
chociaż na pewno są w niej członkowie, którzy naprawdę mają poglądy prawicowe to samo tyczy się PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
"smaguolll" USA ogólnie na nas kładzie lachę . Jak już nas raz zdradzili i podarowali Ruskim (jeszcze w Teheranie) to i zmieniać im tego nie pasuje . Choć z czysto europejskiej polityki do NATO wypadało im nas przyjąć . A o ile dobrze słyszałam to nasze spec służby należały do czołówki światowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhah
fajny cytat.... Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem? Jestem bufon Bronek Steruje mną wciąż Donek Drożeje woda, światło, gaz Oszukam was jeszcze nie raz Wybory przegram za kilka dni nie pomoże nawet wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamska orange
może i w lewicy znajdzie się jakiś prawicowiec w Polsce naprawdę wszystko jest możliwe, mnie już nic chyba nie zadziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravo Bravissimo
Te grubo ponad sto punktów to program POlityki dzięki której Polska przeżywa cud gospodarczy i staje się drugą Irlandią:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhah
"pseudoprofesorzy" chcą się wypowiadać ale nie mają nic do powiedzenia..... Bartosz.. nie pchaj sie na afisz jeśli nie potrafisz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamska orange
w całej UE widać dyktaturę lewicy, w stanach zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
W "obiektywnym" szkle kontaktowym POkemony już działają....czego należało oczekiwać......Pierwszy telefon i......anty PIS..... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli to brednie
POmieszane z kłamstwami to udowodnij to. O tym wszystkim pisano w prasie. Szkoda tylko że zabrakło rzeczowego podsumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×