Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Iftar, wcale nie. Dla mnie nie ma "bielszego odcienia bieli". To że się z kimś w pewnych kwestiach zgadzam, nie oznacza że wszystko mu wolno. Byłem szczery. Nie tendencyjny. A swoją wypowiedź uzasadniłem. I jeszcze raz - przeżyłem kiedyś gorszą jazdę. Bez lamentu, szukania wsparcia itp. To jakby wrzucić granat do okopu pełnego wrogów, wskoczyć do niego, wskoczyć do niego, a potem krzyczeć - zamordowali mnie pohańcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu. Otóż właśnie. Zwykły użytkownik nie ma wpływu na wizyty różnych indywiduum. Anouk, już się boję kolejnego szufladkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak duże poparcie młodych dla Jarosława Kaczyńskiego po smoleńskiej katastrofie było tylko chwilą - mówi socjolog Hanna Świda-Ziemba w wywiadzie dla "Polski The Times". Według socjolog zwiększone poparcie dla prezesa PiS było wywołane emocjami i szybko spadło. - To poparcie było chwilową emocją, może wywołaną współczuciem dla biednego brata ofiary wypadku. Bo młodzi katastrofą bardzo się przejęli Hanna Świda-Ziemba To poparcie było chwilową emocją, może wywołaną współczuciem dla biednego brata ofiary wypadku. Bo młodzi katastrofą bardzo się przejęli. Była ona faktem o wymiarze egzystencjalnym, a takimi sprawami jak życie, śmierć, cierpienie młodzi się przejmują - tłumaczy. Hanna Świda-Ziemba zaznacza, że w wyborach 2007 roku młodzi dali zwycięstwo Platformie Obywatelskiej, ale głosowali przede wszystkim przeciwko PiS-owi. - Wtedy niechęć do PiS spowodowała, że poszli do urn przede wszystkim z obawy, by PiS dalej nie rządził krajem. Do tego dołączyła się sympatia do Donalda Tuska. W każdym razie nie zrobili tego z prawdziwego zaangażowania politycznego. Socjolog twierdzi, że młode pokolenie jest nietolerancyjne dla nietolerancji i w tym upatrując niechęć młodych do Prawa i Sprawiedliwości. - Jeżeli ktoś wykazuje wobec innych gniew czy nietolerancję, w imię wiary czy orientacji partyjnej, to budzi niechęć - wyjaśnia Świda-Ziemba. - Uważają, że pogląd drugiego człowieka jest wartością, którą należy szanować, bo to pogląd jednostki ważnej tak samo jak wszystkie inne - dodaje. Jak młodzież zachowa się w tych wyborach? Tego Świda-Ziemba nie potrafi przewidzieć. - Nie wiem, jak młodzież zareaguje na wybory. Może łagodność Kaczyńskiego wytworzy przekonanie, że się zmienił, bo zgodnie z ich światopoglądem każdy ma do tego prawo - podkreśla, dodając jednak, że ostatecznie dla młodych ważniejsze niż wybory są teraz wakacje czy codzienna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe obywatelu --------------------->>>> to o tobie słodziutki " zapluty karzeł na krzywych nóżkach, wypluwający swą brudną duszę, opluwający mnie zewsząd , śledzący moje kroki, robiący małpie grymasy, przekształcający każdą myśl odwrotnie; "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli dorosły facet
nie ma dystansu za grosz do życia wirtualnego to przejmuje się bzdetami wypisywanymi anonimowo Ale co ma powiedzieć taka otulona, której szatyn wmawiał, że myje szwabskie kible, albo taka madzia, którą szatyn "ożenił" z murzynem? dziewczyny o wiele młodsze od niego, które mogły być jego córkami? Ale wtedy taka iftar nie protestowała, tylko mu wtórowała, bo to była ubaw:( Tak, kpienie z innych, oby nie z szatyna, to było ok, prawda iftar? A gdyby otulona rzeczywiście myła szwabskie kible, a madzia wyszła za mąż za murzyna, to co, jakieś przestępstwo? czy wtedy należało się z nich wyśmiewać? bo co? są podludżmi? a szatyn taki nwielki pan i do tego szlachcic ma prawo do mieszania ich z błotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, wybiórczo bardzo mnie potraktowałaś. Napisałem Shatynowi prawdę. Wielu z drugiej strony też pisałem prawdę. Ale ok. Niech będę giaurem. C'est la vie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem już po drugiej stronie. Teraz jest we mnie więcej dobra. Biorę odpowiedzialność za to jaki byłem. (...) Czułem się tak, jakbym w wypadku samochodowym stracił przytomność, obudził się po miesiącu i dziwił się, że żyję. (...) Kluczem jest pokazanie mnie przemienionego. Bo już nie ma jednego Chrystusa, jest już ich dwóch. Ja i Jarosław Kaczyński. Janusz Palikot, PO Zachowania Jarosława Kaczyńskiego przed 10 kwietnia na pewno były dziełem szatana. On ma w sobie gen agresji - stwierdził w wywiadzie dla "Polski" poseł PO Janusz Palikot. Jego zdaniem, wygrana prezesa PiS w wyborach prezydenckich oznacza rządy o. Tadeusza Rydzyka, który - w jego opinii - mocno za nim stoi. A także koalicję PiS-SLD-PSL. Palikot - jak zastrzegł - nie podważa przemiany Kaczyńskiego. - Nie mogę tego wykluczać, bo gdybym to negował, podważałbym swoją przemianę. Może coś dokonało się w nim na plus. Ale to był bardzo zły człowiek, który bardzo źle zrobił Polsce i polityce - stwierdził. I dodał: - Zniszczył polską przestrzeń publiczną. Przed 10 kwietnia wprowadził debatę na tak niski poziom, że stworzył starego Janusza Palikota. "Dzisiaj jestem po drugiej stronie" W ocenie Palikota, zachowania Kaczyńskiego przed 10 kwietnia były dziełem szatana. - Zniszczył w Polsce zaufanie ludzi do siebie, spowodował takie urazy, które każą dziś wierzyć, że zestrzelono samolot prezydenta czy że strzelano do zwłok. On ma w sobie gen agresji. Przecież był destrukcyjny, skłócał ludzi, napuszczał na siebie różne grupy. Nie widzę też ze strony Jarosława Kaczyńskiego prawdziwej pokuty - powiedział poseł PO. "Palikot, którego znacie, zginął z prezydentem" Janusz Palikot wraca. I zapowiada, że będzie aktywnym uczestnikiem kampanii... czytaj więcej „Wrócę do starej skóry, gdy Kaczyński to zrobi - W najbliższym czasie Bronisław Komorowski musi wybrać się do Poznania i... czytaj więcej Stwierdzając jednocześnie, że on sam w swej przemianie pokuty doświadcza. - To jest ten codzienny wysiłek, żeby być innym. Mam pewien nawyk interpretacji, ironii, kpiny, więc muszę z tym nawykiem walczyć - powiedział. I dodał: - Co pewien czas odzywa się we mnie ta stara nuta. Przecież ona jest częścią mojej tożsamości. Ale przemiana - jak oświadczył - dokonała się w nim, a stary Palikot odszedł po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego. - Dzisiaj jestem już po drugiej stronie. Teraz jest we mnie więcej dobra. Biorę odpowiedzialność za to jaki byłem - zapewnił. I podkreślił, że ta przemiana dużo go kosztowała emocjonalnie. - Czułem się tak, jakbym w wypadku samochodowym stracił przytomność, obudził się po miesiącu i dziwił się, że żyję - powiedział Palikot. Owa przemiana - w jego opinii - się opłacała. Bo wrócił i kandydatowi PO na prezydenta Bronisławowi Komorowskiemu wzrosły sondaże. - Kluczem jest pokazanie mnie przemienionego. Bo już nie ma jednego Chrystusa, jest już ich dwóch. Ja i Jarosław Kaczyński - stwierdził. "Radio Maryja? Włosy stają dęba" Mimo to, w ewentualnym dojściu do władzy Jarosława Kaczyńskiego widzi same zagrożenia. Wygrana prezesa PiS - jest w ocenie Palikota - tożsama z rządami Rydzyka. - Nie ulega wątpliwości, że on mocno stoi za Kaczyńskim. I Rydzyk cały czas jest największym szatanem. To, co się dziś wyczynia w tym środowisku, przechodzi po prostu ludzkie pojęcie. Nikt nie ma odwagi w Polsce tego nazwać, napiętnować. To pokazuje słabość i elit - stwierdził. I dodał: - Jak się słyszy, o czym się mówi w Radiu Maryja, to włos staje dęba. Nie chcę używać za mocnych słów, bo nie wypada, ale to są rzeczy, które odsyłają nas pamięcią do najgorszych momentów w naszej historii. Do lat 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo z nadwagi
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, nie potrzebuję pomnika. Mam już :) W innym miejscu co prawda, ale jest. Kto sieje wiatr, zbiera burzę. W takich dyskusjach jak ta nie ma miejsca dla nietwardzieli. Starałem się być obiektywny. I dla mnie również koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będzie ostry sprzeciw?
http://yabba.salon24.pl/ Niezawisimaja Gazieta przy okazji fałszującego historię arytykułu o polskich jeńcach wojennych, informuje że Józef Tusk /zbieżność nazwisk nieprzypadkowa/, był wśród ochotników którzy podczas II Wojny Swiatowej zaciągnęli się do Wehrmachtu i SS. "Do Wehrmachtu i SS wstąpiło łącznie około pół miliona polskich ochotników. Wśród nich był Józef Tusk - dziadek obecnego premiera Polski Donalda Tuska" "Do SS Polacy zaciągali się dobrowolnie. W wypadku Wehrmachtu schemat był nieco inny. Najpierw pan prawdą i nieprawdą musiał udowodnić, że nie jest Polakiem, lecz Niemcem z urodzenia. Przy czym - niemieckie władze nie tylko nie popierały takiej metamorfozy, ale nawet czyniły panom różne przeszkody" W świetle ostatnich gestów pojednania polsko - rosyjskiego to skandal. Panie premierze, czekamy na zdecydowaną i ostrą reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupolew wcale nie lądował
http://wyborcza.pl/1,75478,7913721,Tupolew_wcale_nie_ladowal.html?as=3&startsz=x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami widzicie, że tu się nie da normalnie dyskutować. Anouk, wyłączyli telemetrię na pogodynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się normalnie rozmawiać ale z takimi osobnikami kierownictwo portalu poradziłoby sobie gdyby chciało .. wystarczy permanentnie blokować IP takowych ... bo inaczej efekt jest taki że normalni uzytkownicy odchodzą z forum ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na pomarańczowo
Ja też do niego napisałam... WeWo, a co to znaczy? mamy nie wiedzieć, jak sie podnosi? Czy za szybko się podnosi, a za dużo wejść na stronę. Oczywiście strona UM z komunikatem tez nie hula:( Mnie juz dziś cztery osoby pytały, czy nie boję sie powodzi...ja wciąz jestem dzielna, acz rozważna . A wczoraj dzwoniono po moją szefową, że jest spotkanie w sprawie ewakuacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaliło was z tymi mailami
jeszcze tu przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, u mnie od wczoraj "czerwony alarm". I gotowość do ewakuacji. Telemetria włączona. Może przeciążenie mieli. Nic dziwnego. Brzeg 727, Oława 761, Trestno 573.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipflap
wspólczuje Wam z ta powodzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reaktywacja polityka
jak dla mnie to Shatyn i tak tu długo wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. Z przyrodą nie wygrasz. Można tylko łagodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange tree
"jak dla mnie to Shatyn i tak tu długo wytrzymał" No własnie ini tez poodchodzili, bo nie wytrzymali z shatynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:53 [zgłoś do usunięcia] iftar WeWo napisałeś Shatynowi to, co myslisz. OK. Nawet nie roszczę sobie prawa do krytyki tego. Ale wybacz, nie zauważyłam abyś napisał, choc raz, prawdę na temat tego, co tu się działo w ostatnim czasie. Może oslepłam. Ze starości i staropanieństwa " A co takiego się działo ? Jeden zdziecinniały facet przed sześćdziesiątką tak się zagalopował w tych swoich teoriach spiskowych i pomówieniach że w końcu sam siebie pokonał. :) Poza tym sam sobie jest winien. Któż normalny na publicznym forum opowiada o swoim życiu prywatnym. :O Dla mnie czy on ma podstawówkę jak wałęsa czy maturę jak bartoszewski jest mi zupełnie obojętne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelku a kogo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange tree
Mnie, mozna powiedziec zadziwiło dopominanie się Shatyna od Anouk, tego by potwierdziła jego wykształcenie. Bo jak pisał, ze do jego znajomego w realu, doszła informacja o tym, ze ma tylko podstawówkę ukonczoną... A co to by dało jesli Anouk by napisała, ze wie o jego wykształceniu, ze jest wyzsze niz podstawówka ( widziała dokumenty? ), przeciez i tak nikt tutaj nie musi w nic uwierzyc, to po pierwsze, a po drugie jesli ten zanjomy az tak w niego zwatpił, to niech jemu pokaze swiadectwa ze szkoły, a nie tutaj na kafe chce udowadniac przez czyjes potwierdzenia, ze ma takie, a takie wykształcenie, no co najmniej dziwne i niedojrzałe. To jest forum, a zycie prywatne mamy poza nim i nalezy o tym pamietac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×